Skocz do zawartości

Kiedy przyjdzie paczka dla kota z aliexpress?


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy przyjdzie paczka dla kota z aliexpress?

Wisielec Krol moeczy Glupiec

W wisielcu to chyba nie predko. W Rybach moze. Czyli za 2-3 mce. Moze przesylka z jakichs wzgledow zostala wstrzymana przez krola mieczy. Krol mieczy  to czas nieokreslony. U mnie na karcie glupca jestkobieta co sie blaka i prowadzi ja kot. Moze ta przesylka tez sie bedzie blakac. Albo jak krol mieczu przepusci to juz predko.

Teraz hit. Czy kotu sie beda podobac zabawli?

8 mieczy 2 pentakle krol kielichow

moze na poczatku bedzie zablokowany ale w 2 pentalki bedzie sie pieknie bawic i w efelcie w kk zadowolony? :sark: moze nawat nie wypakuje jej jeszcze dobrze a kot juz bedzie harcowac? 

Wiecie ile idzie paczka z aliexpres w czasach covidu?

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Kiedy przyjdzie paczka dla kota z aliexpress?

Wisielec Krol moeczy Glupiec

W wisielcu to chyba nie predko. W Rybach moze. Czyli za 2-3 mce. Moze przesylka z jakichs wzgledow zostala wstrzymana przez krola mieczy. Krol mieczy  to czas nieokreslony. U mnie na karcie glupca jestkobieta co sie blaka i prowadzi ja kot. Moze ta przesylka tez sie bedzie blakac. Albo jak krol mieczu przepusci to juz predko.

Faktycznie widać opóźnienie. Możesz zapomnieć nawet o tej paczce i będziesz zaskoczona, jak do Ciebie dotrze.

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Teraz hit. Czy kotu sie beda podobac zabawli?

8 mieczy 2 pentakle krol kielichow

moze na poczatku bedzie zablokowany ale w 2 pentalki bedzie sie pieknie bawic i w efelcie w kk zadowolony? :sark: moze nawat nie wypakuje jej jeszcze dobrze a kot juz bedzie harcowac? 

Wiecie ile idzie paczka z aliexpres w czasach covidu?

Na początku będzie się bał podejść, później się przełamie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Wildwood napisał:

Kiedy przyjdzie paczka dla kota z aliexpress?

Wisielec Krol moeczy Glupiec

Myślę, że za 12 tygodni, gdy zima astronomiczna się zakończy, a na progu będzie przedwiośnie, czyli ok. 20 marca

5 godzin temu, Wildwood napisał:

Czy kotu sie beda podobac zabawli?

8 mieczy 2 pentakle krol kielichow

Na początku niebardzo, chyba ich się wystraszy, ale później od czasu do czasu będzie się nimi bawić może razem z kimś, a może trzeba będzie dorzucić kocimiętki, żeby kot zaprzyjaźnił się z nowymi zabawkami ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lunaria napisał:

Myślę, że za 12 tygodni, gdy zima astronomiczna się zakończy, a na progu będzie przedwiośnie, czyli ok. 20 marca

Na początku niebardzo, chyba ich się wystraszy, ale później od czasu do czasu będzie się nimi bawić może razem z kimś, a może trzeba będzie dorzucić kocimiętki, żeby kot zaprzyjaźnił się z nowymi zabawkami ;)

Dzieki. Nie wiedzialam ze te paczki z aliexpres tak dlugo ida. To by bylo powyzej 3 mcy od daty zamowienia. Chyba bym nie zamowila. Ale sie skusilam na wedki z wieloma wymiennymi koncowkami z piorkami w okazyjnej cenie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 minuty temu, Wildwood napisał:

Dzieki. Nie wiedzialam ze te paczki z aliexpres tak dlugo ida. To by bylo powyzej 3 mcy od daty zamowienia. Chyba bym nie zamowila. Ale sie skusilam na wedki z wieloma wymiennymi koncowkami z piorkami w okazyjnej cenie. 

To może jednak powyzej 12 dni a nie 12 tygodni :) aaa czyli ktos bedzie musial trzymac ta zabawkę czy mozna ja jakos zawiesic? Dawno nic nie zamawialam przez aliexpress, ostatnio jakos na poczatku pandemii, ale podobno czas nieco się wydluzyl

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lunaria napisał:

To może jednak powyzej 12 dni a nie 12 tygodni :) aaa czyli ktos bedzie musial trzymac ta zabawkę czy mozna ja jakos zawiesic? Dawno nic nie zamawialam przez aliexpress, ostatnio jakos na poczatku pandemii, ale podobno czas nieco się wydluzyl

Tam sa rozne zabawki - wedki ktorymi ja bede musisls hustac a kot bedzie gonil i myszi z kocimietka do zabawy samemu. 

Czas 12 dni i 12 tygodni jest tak samo prawdopodobny. Sa duze rozbieznosci

A ile Ty czekalas?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Wildwood napisał:

Tam sa rozne zabawki - wedki ktorymi ja bede musisls hustac a kot bedzie gonil i myszi z kocimietka do zabawy samemu. 

Czas 12 dni i 12 tygodni jest tak samo prawdopodobny. Sa duze rozbieznosci

A ile Ty czekalas?

Nie pamiętam... chyba około miesiąca. A co masz napisane w statusie przesyłki?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lunaria napisał:

Nie pamiętam... chyba około miesiąca. A co masz napisane w statusie przesyłki?

Ze wyslane 16 grudnia ale jak klikam na sledz przesylke to jest pusto. Domyslam sie ze to za krotki czas zeby paczka przyszla bo jeszcze swieta sprawisja ze wszystko dlugo idzie. Ale chcialam spr co mowia karty  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty nieciekawe a dzis dostalam sms ze paczka jest w Budgoszczy oclona i juz idzie do warszawy. Czyli jutro powinna byc. Wiec co mowil ten wisiel z krolem mieczy??? Nie mam pojecia.

Obstawialysmy ryby, 12 tyg lub opoznienie. A jak jutro dojdzie to 4 dni od postawienia kart a 15 od wysylki z Chin. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Moze chodz o to ze Wisielec jako 12 miesiąc grudzień Krol Mieczy paczka a Glupiec Mowy Rok, czyli pomiędzy końcem roku a początkiem :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Lunaria napisał:

Moze chodz o to ze Wisielec jako 12 miesiąc grudzień Krol Mieczy paczka a Glupiec Mowy Rok, czyli pomiędzy końcem roku a początkiem :)

Oby tak bylo.

Teraz docztytalam szczegoly w necie i okazuje sie ze jesli paczka jest w wer warszawa to moze dotrzec do mnie nawet do 2 tyg. Tam jest urzad celny ktory spr paczki :( wiec moge poczekac jeszcze do polowy stycznia.

Myslalam ze jak dzis rano dostalam sms od pocztexu o nadaniu paczki to jutro juz bedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2020 o 03:52, Wildwood napisał:

Kiedy przyjdzie paczka dla kota z aliexpress?

Wisielec Krol moeczy Glupiec

W wisielcu to chyba nie predko. W Rybach moze. Czyli za 2-3 mce. Moze przesylka z jakichs wzgledow zostala wstrzymana przez krola mieczy. Krol mieczy  to czas nieokreslony. U mnie na karcie glupca jestkobieta co sie blaka i prowadzi ja kot. Moze ta przesylka tez sie bedzie blakac. Albo jak krol mieczu przepusci to juz predko.

Teraz hit. Czy kotu sie beda podobac zabawli?

8 mieczy 2 pentakle krol kielichow

moze na poczatku bedzie zablokowany ale w 2 pentalki bedzie sie pieknie bawic i w efelcie w kk zadowolony? :sark: moze nawat nie wypakuje jej jeszcze dobrze a kot juz bedzie harcowac? 

Wiecie ile idzie paczka z aliexpres w czasach covidu?

Paczki przychodzą z opóźnieniem teraz dodatkowo z powodu covida oraz wzmożonej kontroli paczek. Moim skromnym zdaniem paczka dotrze jeszcze w znaku koziorożca, czyli na przełomie grudnia-stycznia.

 

Z początku kot nie będzie zwracał uwagi na nową zabawkę, jakby się jej bał. Z czasem sporadycznie zacznie się nią bawić, aż w końcu pokocha. Także zakup ogólnie trafiony. 

Nawiasem-też mam kota,  jestem bardzo ciekawa co mu kupiłaś. Gdybyś była tam miła i pochwaliła się, byłabym wdzięczna :) Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Elie-1
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Elie-1 napisał:

Paczki przychodzą z opóźnieniem teraz dodatkowo z covida oraz wzmożonej kontroli paczek. Moim skromnym zdaniem paczka dotrze jeszcze w znaku koziorożca, czyli na przełomie grudnia-stycznia.

 

Z początku kot nie będzie zwracał uwagi na nową zabawkę, jakby się jej bał. Z czasem sporadycznie zacznie się nią bawić, aż w końcu pokocha. Także zakup ogólnie trafiony. 

Nawiasem-też mam kota,  jestem bardzo ciekawa co mu kupiłaś. Gdybyś była tam miła i pochwaliła się, byłabym wdzięczna :) Pozdrawiam :) 

Dzeki za odp. Po czy poznslasze w koziorozcu.

Otoz kupilam2 wedki z wymiennymi koncowkami i jeszcze 5 myszek z kocimietka i cos takiego taka rurke sprezynowke

 

 

 

Edytowane przez Wildwood
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja:przyszlo  dzis czyli jeszcze w koziorozcu jsk @Elie-1 napisala czyli zaskakujaco szybko- 2 tygodnie od wysylki z chin. 

Moze mialas racje @Lunaria ze wisiel 12 mc a krol paczka aglupiec ze szybko przyjdzie. Myslalam ze tam na kontroli celnej przetrzymaja i ze to oznacza wisiel i krol a tu prosze.

W dniu 26.12.2020 o 08:36, Anastazja979 napisał:

Na początku będzie się bał podejść, później się przełamie :)

Moze nie tyle bal sie podejsc co z ostroznoscis podchodzil do wypakowanych juz zabawek-na takich krotkich nozkach wszystko obwachiwal. ale jak juz wypakowalam wedke z piorkami to sie ladnie bawil robil piruety  lapal piorka az sie zdyszal jka pies. Jedna myszka nie chcial sie bawic wiec ja schowalam i dalam druga - wtedy byl szal. 

Ale jakos dziwnie sie bawil podejrzewam moze czuc bol przy skakaniu bede go obserwowac.-

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...