Skocz do zawartości

Rok numerologiczny - liczby


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jakie liczby należy brać pod uwagę próbując przewidzieć jaki będzie nasz rok numerologiczny?

Chodzi o to, że na przykład ktoś może być numerologiczną 3 i może  odebrac całkiem inaczej ten rok niż inna numerologiczna 3. Wiem, że najwięcej do powiedzenia ma droga życia, ale czy w tym przypadku ma znaczenie dzień urodzenia, albo liczba cyklu w jakim się obecnie znajdujemy, czy może jeszcze coś innego?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2020 o 12:38, nastek96 napisał:

Witajcie,

Jakie liczby należy brać pod uwagę próbując przewidzieć jaki będzie nasz rok numerologiczny?

Chodzi o to, że na przykład ktoś może być numerologiczną 3 i może  odebrac całkiem inaczej ten rok niż inna numerologiczna 3. Wiem, że najwięcej do powiedzenia ma droga życia, ale czy w tym przypadku ma znaczenie dzień urodzenia, albo liczba cyklu w jakim się obecnie znajdujemy, czy może jeszcze coś innego?

 

Każdy z 9 lat numerologicznych ma swoją jakby " przewodnią'' rolę. Ja uważam, że nawet przez  9 rok numerologiczny można ''przejść suchą stopą''jeśli w poprzednich latach wywiązaliśmy się z zobowiązań i w niczym nie namieszaliśmy. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam bardzo.

Z tego co wywnioskowałem i przemyślałem to największy wpływ ma wibracja danego roku (np: 2020=4), droga życia i dzień urodzenia. 

Jasne, to jest niemożliwe, że każdy co 9 lat ma te same doświadczenia. Ale jest pewien wspólny mianownik - na przykład numerologiczne 2 często zazwyczaj dobrze czują się w roku 7. 

Każdy z nas ma inne doświadczenia, ale często wynosimy podobne lekcje. 

Co do przechodzenia suchą stopą, myślę że ma na to wpływ przede wszystkim nasze doświadczenie i to, jak przyjmujemy lekcje od życia. Bo w każdym cyklu doświadczamy nowych wyzwań niezależnie od tego, czy poprzedni cykl przerobiliśmy prawidłowo. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to opisałeś z tym wypracowaniem :)

Znaczy to, czy rok będzie dla nas dobry, czy zły akurat już bym nie próbowałby odczytywać w numerologii, bo to już od nas zależy, czy stawimy czoła wyzwaniu. Tu już bym prędzej sięgnął do Tarota. 

Z tego co piszesz to składa się na to multum liczb, tak wiele, że chyba jest ich zbyt wiele, aby prognozować.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz postaram się tak pokombinować według twoich wskazowek. Wezmę pod lupę moje poprzedbie lata i sprawdzę jak to dziala.

Myślałem, że pisząc o nazwie pisałeś o moim imieniu. Czym jest w takim razie ta nazwa?

Ja zajmuję się Tarotem od jakiegoś czasu i raczej bym powiedział, że Tarot właśnie pokazuje co się stanie. To nie jest może wyrocznia, ale raczej wszystko się sprawdza co pokaże, przynajmniej większość. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah o tą nazwę Ci chodziło. To o tej samej myślałem :) Ale przyznam się, że nie wliczam imienia z bierzmowania.

Oj, prawdę mówiąc każdemu, tylko nie każdy potrafi trafnie zinterpretować, ale to przychodzi z czasem. Ale to tak jak z numerologia, na początku też wszyscy popełniają błędy zanim się nauczyć jaki interpretować wszystkie liczby. 

Cieszę się, że wątek się rozwinął, dużo się dowiedziałem :D

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nawet nigdy nie widziałem tych dokumentów. Z tego co słyszałem to numerolodzy czasem nie tyle liczą imię, ile wersję tego imienia, którą używamy. Podobno jeżeli ktoś się nazywa Katarzyna, ale wszyscy mówią na nią Kasia i ona sama się tak przedstawia to podczas liczenia numerologii powinna właśnie w takiej formie to imię liczyć. To samo może być z Aleksander-Olek, Janina-Janka, Urszula-Ula i wiele innych.

W sumie zastanawiałe się, czy jest sens liczyć drugie imię, którego ktoś przez całe życie w ogóle nie używa. Coś czegoś nie używamy albo ma na nas bardzo nikły wpływ, albo nie na go w ogóle. 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe. Myślałem, że forma w jakiej jest używane imię ma ogromne znaczenie. Ponieważ często nawet się tak podpisują Ola zamiast Aleksandra i z tą skróconą formą się utożsamiają. Nie powiedzą nigdy jestem Aleksandra, ale zawsze jestem Ola. Będę musiał jeszcze raz na to spojrzeć i zbadać.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już rozumiem co chciałaś przekazać i myślę, że sporo w tym racji. Rzeczywiście nadano nam imię w pewnej formie i może być, że właśnie w tej formie wibruje. Będę musiał zwrócić na to uwagę. Dziękuję:)

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2021 o 08:51, nastek96 napisał:

W sumie zastanawiałe się, czy jest sens liczyć drugie imię, którego ktoś przez całe życie w ogóle nie używa. Coś czegoś nie używamy albo ma na nas bardzo nikły wpływ, albo nie na go w ogóle. 

 

jest sens, bo to jesteś Ty. jak wyżej mówią, istotna jest cała nazwa, bo to z niej liczą się ważne składniki osobowości i ten wpływ jest najważniejszy. Ale jest też rezerwą, którą można uruchomić w dowolnym momencie i nie jest to jakaś tam ksywa, tylko zapis z dokumentu. A to co działa najsilniej w czasie bieżącym, to zgodzę się, że jest to imię używane, jak mówią - jesteś najbardziej rozpoznawalny czy też widoczny na tej wersji,którą używasz. Tylko i tak zawsze jest to wersja niepełna, jak chodzi o analizę numerologiczną, można z niej wnioskować tylko to, co jest aktualnie czynne, a uśpione drugie imię i tak działa na całość, jest ono zakopane w podświadomości i nie da się wykluczyć jego wpływu,chociaż uważam, że działa to w najważniejszych momentach życia. Wtedy np. jak trzeba podjąć jakaś ważną życiową decyzję czy jeśli działasz bez namysłu, instynktownie - to wtedy się jakby "samo" uruchamia.  Czyli na te działania wpływają wszystkie czynniki nazwy.

  • Lubię to! 3
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...