Jump to content

Ona Lew On Panna ;)


jerz

Recommended Posts

PANI LEW i PAN PANNA

 

 

 

To para, która przeżywać będzie wzloty i upadki. Pan spod Panny zaimponuje partnerce pracowitością, uporem i wytrwałością w działaniu. Jego zapobiegliwość i opiekuńczość pomogą Pani Lew przetrwać ciężkie chwile. Ona zaintryguje partnera wspaniałą urodą i niezbitą pewnością siebie. Pan spod Panny łatwo nie zrezygnuje z partnerki, za którą wszyscy się oglądają. Oboje stanowić będą piękną parę. Pani Lew z chęcią wydawać będzie oszczędności partnera. Jej szczodre serce i szeroki gest wobec przyjaciół mogą wyprowadzić z równowagi oszczędną Pannę. Nie powinien jej jednak krytykować, nawet wtedy, kiedy ma rację. Urażona Lwica nie wybaczy i kłopot miłosny gotowy. Aby związek trwał długo, Lew powinien ograniczyć wydatki, a Panna krytykę.

 

 

cyt. Czary.pl - portal magiczny

 

 

Ona: On:

LEW PANNA

 

Dama i jej cień. Tak na pierwszy rzut oka wygląda ta para. Ona z całym swoim iście królewskim majestatem lubi zajmować pierwsze miejsce na podium. On z natury skromny, woli pozostać za kulisami. Chętnie służy radą, wesprze i doradzi, lecz samodzielne toczenie batalii zupełnie nie leży w jego naturze. W ten sposób świetnie się uzupełniają: on analizuje, planuje i ustala taktykę, a ona po własnych poprawkach wdraża je w życie z właściwym sobie oddaniem i temperamentem.

 

Jeśli Pani Lew dostrzeże zalety Panny, jej inteligencję, skrupulatność i solidność może w swoim partnerze znaleźć prawdziwe oparcie. Ona za to zaimponować może swoją energią i optymizmem. Jeżeli zbyt duża różnica temperamentów nie będzie dla nich przeszkodą wówczas stworzą całkiem zgrany związek.

 

Podstawa w tym związku to tolerancja dla swojej odmienności. Lwice to osoby spontaniczne, dynamiczne, bezpośrednie, mają w sobie dużo ognia. Panny są zdecydowanie bardziej powściągliwe, umiarkowane i zdystansowane. Lubią mieć wszystko pod kontrolą. A Panie spod znaku Lwa, nie znoszą szablonowości i patrzenia im na ręce. Często podejmują decyzje pod wpływem impulsu, czego analityczny umysł Panny nie jest w stanie pojąć. Ryzyko to dla nich abstrakt lub brak wyobraźni. W życiu intymnym pierwsze skrzypce będzie grała pełna temperamentu Pani Lew - on będzie podążał za nią.

 

Stanowicie idealny przykład uzupełniania się. Musicie tylko postarać zrozumieć się siebie nawzajem. Tolerancja dla różnych temperamentów jest podstawą dla zgody i trwałości waszego związku.

 

poz. doty

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...