Jump to content

Przyciągam facetów ze skorpionem w księżycu jak magnes

Princesska27
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim :)

No właśnie czemu się tak dzieje? Od roku odkrywam tajniki astrologii. Moja wiedza jednak jest dość znikoma, choć dość pilnie się edukuje ;) Ostatnio zainteresował mnie jeden ciekawy aspekt. Jak magnes przyciągam facetów, którzy mają skorpiona w księżycu. Mężczyzna, którego mam teraz na oku jest zodiakalnym skorpionem - bardzo ciężki okaz. Powiedzmy, że w jego przypadku spodziewałam się, że może mieć skorpiona w księżycu. Potem kolejny... była sympatia jest zodiakalnym baranem (reszta w kosmogramie to rak (również ascendent), ryby lub skorpion) wczoraj sprawdziłam księżyc w skorpionie, tak samo były chłopak (6lat związku) ryba i skorpion w księżycu. Zaczęłam szukać głąbiej skąd ta zależność, zwłaszcza, że ja mam tylko Plutona w skorpionie, a mój mars wskazuje raczej na sympatie do baranów:) W dodatku ja mam księżyc w pannie i z mojego punktu widzenia tego znaku, a moich obserwacji to dość dziwne, że przyodziewam maskę obojętności i jestem dość skryta, choć wewnątrz, aż buzuje od uczuć. Z zewnątrz wygląda jakbym była wyzuta z uczuć. Jestem taka zachowawcza... Będę wdzięczna za parę słów jak kosmogram ma się do moich preferencji i jaki partner życiowy jest mi pisany. Czy możliwe jest określnie jego znaku zodiaku? Choć ciągnie mnie do znaków ognistych zwłaszcza baranów i strzelców, ma uległość do znaków wodnych z wyjątkiem raków - choć sama nim jestem :D 

kosmogram.png

Guest Nice

Cześć :)

Nie obrażaj się, proszę, ale myślę, że jak poprawisz nazwę na "z Księżycem w Skorpionie", to dostaniesz więcej odpowiedzi ;)

Ogolnie to myślę, że dzieje się to dlatego, że masz Słońce w znaku wodnym - zaznacza i archetyp wodnej kobiety, i może być tak, że jest trygon między światłami, ale trzeba patrzeć na przykładzie konkretnej synastrii :)