Skocz do zawartości

Czy dojdzie do bliższego spotkania z Panem x. w przyszłym roku?


guinda

Rekomendowane odpowiedzi

 Chciałabym wiedzieć, czy będziemy mieli okazję spotkać się i bliżej się poznać w nadchodzącym roku.

 

Karty odpowiedziały:

6 kielichy, rycerz kielichów, 9 denarów, król kielichów, 2 kielichów.

 

I nie wiem- dużo uczuć i emocji, jest szansa na spotkanie, ale on ma jakiś problem i coś może go tłamsić (król kielichów?)

Proszę o podpowiedź, bo mam mętlik w głowie :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
13 godzin temu, guinda napisał:

Czy nikt mi nie odpowie? :krecka_dostal:

Cierpliwości... czasem warto też coś dać z siebie i odpowiedzieć w innych wątkach, wtedy pozostali użytkownicy będą bardziej zainteresowani pomaganiem Tobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 30.12.2020 o 19:26, guinda napisał:

Karty odpowiedziały:

6 kielichy, rycerz kielichów, 9 denarów, król kielichów, 2 kielichów.

Tak, moim zdaniem zdecydowanie będzie możliwość i spotkania i rozwijania znajomości. Dużo kielichów, czyli kart emocji i uczuć. Bardzo ładnie wróży ta 2 kielichów na końcu, czyli karta bratnich dusz, początku związku, przyjaźni, zakochania. Rycerz kielichów ewoluuje w króla kielichów, czyli z wyidealizowanego obiektu westchnień zmienia się w stabilnego partnera. Do tego karta poczucia bezpieczeństwa i zadowolenia, spokoju (9 monet). 6 kielichów na początku też mówi o kontakcie, ale i o Twojej tęsknocie, wyczekiwaniu, wspominaniu, rozmyślaniu. 

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 kielichów <3 kocham te kartę..Ośmielę się zaryzykować stwierdzeniem,że jest najlepsza na uczucia... Do spotkania oczywiście dojdzie, będzie bardzo udane i będziesz na nm błyszczeć. Chyba,że...to tzw życzeniowka...Długo już wróżysz?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Uważam, że dojdzie do spotkania. Będzie miło i sympatycznie, bardzo dużo uczuć w tych kartach wyszło. Pan na ten moment jest zauroczony i dużo o Tobie myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Priestess napisał:

Cierpliwości... czasem warto też coś dać z siebie i odpowiedzieć w innych wątkach, wtedy pozostali użytkownicy będą bardziej zainteresowani pomaganiem Tobie. 

Bardzo chętnie pomogę, kiedy nabędę choć odrobiny przekonania, że moje interpretacje są na właściwej drodze.

Póki co, jako osoba mocno początkująca myślę, że bezpieczniej zadać pytanie niż doradzać innym.

Jednak dzięki podpowiedziom takich doświadczonych osób, czuję że nabieram wprawy!

Kiedy już nabędę więcej doświadczenia, z ogromną chęcią podzielę się swoją wiedzą.

Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas! :papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Priestess napisał:

Tak, moim zdaniem zdecydowanie będzie możliwość i spotkania i rozwijania znajomości. Dużo kielichów, czyli kart emocji i uczuć. Bardzo ładnie wróży ta 2 kielichów na końcu, czyli karta bratnich dusz, początku związku, przyjaźni, zakochania. Rycerz kielichów ewoluuje w króla kielichów, czyli z wyidealizowanego obiektu westchnień zmienia się w stabilnego partnera. Do tego karta poczucia bezpieczeństwa i zadowolenia, spokoju (9 monet). 6 kielichów na początku też mówi o kontakcie, ale i o Twojej tęsknocie, wyczekiwaniu, wspominaniu, rozmyślaniu. 

Wow, dziękuję za taką pełną i rozbudowaną interpretację!:szok_::1s_c: Zastanawiam się, jak długo trzeba wróżyć, by dojść do takiej wprawy! Może za kilka lat choć w jakiejś części będę w stanie tak pięknie czytać karty:serduszka2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lianna napisał:

Uważam, że dojdzie do spotkania. Będzie miło i sympatycznie, bardzo dużo uczuć w tych kartach wyszło. Pan na ten moment jest zauroczony i dużo o Tobie myśli :)

Dziękuję za poświęcony czas! to bardzo miłe! :serce:

Nie jestem tylko pewna czy o mnie myśli, bo widział mnie raz, no chyba że... tak mocno zapadłam mu w pamięć :_mysli::D

Jeszcze raz dziękuję!! Pozdrowionka!:1s_n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arcan napisał:

6 kielichów <3 kocham te kartę..Ośmielę się zaryzykować stwierdzeniem,że jest najlepsza na uczucia... Do spotkania oczywiście dojdzie, będzie bardzo udane i będziesz na nm błyszczeć. Chyba,że...to tzw życzeniowka...Długo już wróżysz?

Dziękuję bardzo! :thanks:

Jeśli życzeniówka to co wtedy? :zdziwko:Karty czytam krótko, stawiam dopiero pierwsze kroki i zdaję sobie sprawę, że baaardzo długa droga przede mną. Dlatego tym bardziej doceniam, gdy doświadczone osoby zechcą podzielić się ze mną swoimi odczuciami! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
14 minut temu, guinda napisał:

Bardzo chętnie pomogę, kiedy nabędę choć odrobiny przekonania, że moje interpretacje są na właściwej drodze.

Póki co, jako osoba mocno początkująca myślę, że bezpieczniej zadać pytanie niż doradzać innym.

Jednak dzięki podpowiedziom takich doświadczonych osób, czuję że nabieram wprawy!

Kiedy już nabędę więcej doświadczenia, z ogromną chęcią podzielę się swoją wiedzą.

Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas! :papa2:

dział interpretacji jest dla każdego, również dla osób z małym doświadczeniem, a może nawet szczególnie dla tych osób, bo właśnie interpretując można się najwięcej nauczyć. A że po czasie w każdym wątku pojawiają się weryfikacje, to z łatwością można ocenić, na ile interpretacja okazała się być trafna. Tak więc zachęcam. 

 

11 minut temu, guinda napisał:

Wow, dziękuję za taką pełną i rozbudowaną interpretację!:szok_::1s_c: Zastanawiam się, jak długo trzeba wróżyć, by dojść do takiej wprawy! Może za kilka lat choć w jakiejś części będę w stanie tak pięknie czytać karty:serduszka2:

Dzięki, bardzo to miłe. Pół roku w interpretacjach i też będziesz śmigać :D

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2020 o 19:26, guinda napisał:

6 kielichy, rycerz kielichów, 9 denarów, król kielichów, 2 kielichów.

 

 

 Przepraszam, popsuję trochę euforię. Ja bym uważała na tego Pana.Do spotkania powinno dojść oczywiście. Mam jednak obawy, o jakie spotkanie Panu chodzi. Król Kielichów 2 Kielichy a wcześniej 9 Denarów mówiące raczej o "interesownym" spotkaniu. Zapytałabym raczej o zamiary Pana.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ladne rozwojowe karty, niemal same puchary, Co oznacza bardzo duży ładunek emocjonalny, wzajemny. Zakochasz się w nim, jeśli już się nie zakochałaś. Beda spotkania i to bardzo przyjemne. 

Ta 9 denarow tutaj trochę miesza, bo to denary, karta zbytku, luksusu, więc albo te spotkania beda na takim wysokim C, albo jest tu jakas kalkulacja. Ale przy tylu pucharach nawet jeśli to w.minimalnym stopniu. Na końcu Krol pucharow z 2 pucharow wiec te spotkania przerodzą się w cos więcej. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...