Skocz do zawartości

Rozmowa o prace


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam zaproszenie na rozmowę od osoby o Anielskim nazwisku. Zakres obowiązku jakby mniej ekscytujący niż w obecnej, ale z powodu obecnej sytuacji w firmie - wyciskanie człowieka jak cytrynę warto się rozejrzeć. Choć naprawdę nigdy nie wiemy gdzie trafimy.

 

Przebieg rozmowy - 8 monet - przetrzepie mnie bardzo drobiazgowo z zakresu pracy jaki miałabym wykonywać 

Jak wypadnie - Kapłanka (Mag) - powinnam sobie poradzić 

Moje słaby strony - as buław - na to stanowisko nie potrzebują osób zbyt duża własna incjatywa 

Mocne strony - Diable - umiejetność sprzedania siebie i zrobienia odpowiedniego wyraźni
Slabe strony firmy - Księżyc - zatajenia jakiejś ważnej informacji, decyzji, dużo niezadowolonych pracowników - słaba karta w tym miejscu 

Mocne strony - As pucharów (Wieża Gwiazda) - być może na mojej drodze potrzebne jest takie doswiadcznie, zakocham się 

Rada - Król buław (8 buław) - sprawdzić firmę pod wieloma względami, zrobić odpowiednie rozeznanie 

Nie uniknione - 9 pucharów - propozycja pracy wyglądająca obiecująco  

Wynik - Głupiec Sad rycerz buław - zmiana pracy - nie wiem czy to ta praca, ale czuje ze w 2021 zmienię prace na nowa 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

 

 

Przebieg rozmowy - 8 monet - szczegółowo i dość szybko  

Jak wypadnie - Kapłanka (Mag) - wykażesz się wiedzą i kreatywnością

Moje słaby strony - as buław - nadaktywność (tu), może jakaś lampka się zapali 

Mocne strony - Diable - uMowa w obecnej pracy, 
Slabe strony firmy - Księżyc - niejasności, iluzje dużych osiągnięć , może ukrywają prawdę o prawdziwych zarobkach 

Mocne strony - As pucharów (Wieża Gwiazda) - otwartość, nowe rozwiązania, możliwość pracy zdalnej

Rada - Król buław (8 buław) - telefon do kogoś kto tam pracował (kierwownik etc)

Nie uniknione - 9 pucharów - nie weźmiesz tej pracy, wygodnie będziesz pracować tu gdzie pracujesz , nic na tą chwilę nie musisz;)

Wynik - Głupiec Sad rycerz buław - jak wyżej, propozycja dla Ciebie będzie niezbyt atrakcyjna, nie będzie Ci się chciało zaczynać od początku. Nie w tej firmie raczej

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Rozmowa będzie spokojna, rzeczowa, bardzo metodyczna, widać, że rekruter będzie leciał wg jakiegoś wzoru.

Jak wypadnie rozmowa? A nijak, Kapłanka niczego nie przesądza ani w jedną ani w drugą stronę. Bardzo zachowawczo, asekuracyjnie.

Słaba strona - ekspansywność. Oni raczej szukają kogoś spokojnego, opanowanego, a Ty jesteś dynamiczna, może nieco w gorącej wodzie kąpana.

Mocna strona - zdolność do dominacji, manipulacji, podporządkowania sobie ludzi

Słaba strona firmy - nie mówią Ci wszystkiego, ukrywają coś, być może nawet oszukują.

Mocna strona - przyjazna atmosfera najogólniej mówiąc

W karcie rady faktycznie konsultacja z jakimś managerem w tej firmie.

Nieuniknione - nie skusisz się na to, zostaniesz tam gdzie Ci się dobrze siedzi

Wynik: Niepoważna propozycja ze strony tej firmy. Dosłownie zrobisz tej pracy sąd ostateczny, co na prawo, co na lewo. Pójdziesz dalej, nie wieźmiesz tego.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Przebieg rozmowy będzie stricto profesjonalny i bardzo detalowy - chcą widzieć profesjonalistę z doświadczeniem (8 monet). Pod tym względem bardzo im pasujesz - masz sporą wiedzę w tym zakresie (Kapłanka), jesteś wygadana (Mag), czarująca i charyzmatyczna osoba (Mag + Diabeł). Dla nich - niestety - zbyt zdecydowana, impulsywna, energiczna (As Buław). Co do firmy, to problem z nią może być taki, że lub podają jakaś mylną informacje co do umowy/warunków, lub sami nie wiedzą na czym stoja (Księżyc). Z mocnych stron - ciekawe, jest to praca twórcza, może związana z architekturą? Widzę możliwość wyjść z takiej pracy typowo biurowej (Wieża), zająć się tym, co lubisz, co daje Ci natchnienie, tworzyć (As Kielichów, Gwiazda).

Karty doradzają chyba lepiej czarować słowami Pana, który będzie prowadził rozmowę (o ile), no i pytać, mówić, wykazywać zainteresowanie ich działalnością. Zadowolona z rozmowy będziesz w każdym razie (9 kielichów). Co do wyniku, też mi się wydaje, że i tak, i tak, pracę powinnaś zmienić - Głupiec - nowa droga, Sąd - podsumowanie i przyjęcie do grona, Rycerz zaznacza wyrusza na tą drogę z intuzjazmem... Chociaż, jak mówi połączenie Głupca i Rycerza Buław może to być nieco ryzykowne przedsięwzięcie.

 

W każdym razie trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...