Skocz do zawartości

Ksiazeczka Chrzanowskiej do talii Pagan Tarot


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktos dysponuje ksiazeczka do talii Pagan Tarot by Alicja Chrzanowska i chcialby jaa odsprzedac??

To jest jakas mityczna ksiazeczka bo podobno jest i zostala napisana ale w sieci jej nie ma a szukam jej wiele lat. Bylabym wdzieczna chociaz za info ze taka ksiazka instnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, Ragna napisał:

@Wildwood Nazwiska Ci się pomieszały, ale książka istnieje, ale autorstwa Aleksandry Archanangielskiej: https://osiem.com.pl/pagan-tarot-czyli-tajemnice-talii-poganskiej,id2564.html

 

Kupisz przez neta, ewentualnie w niektórych księgarniach ezo (kiedyś w Krakowie były te książki).

Nie no chodzi o ksiazeczke chrzanowskiej wydanej dawno temu. Z tego co pamietam ksiazke Archangielskiej jest nowa pozycja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ragna napisał:

Hmmm, Chrzanowska wydawała strasznie dużo. To możliwe, że gdzieś opisywała tę talię. Jakbym się natknęła na coś, to dam znać!

Juz wiem. Chrzanowska napisala ksiazeczke do talii dla jednego ze sklepow i byla sprzedawana tylko z kartami. Weszlam na strone tego sklepu ale juz zadnej wzmianki o tym nie ma. Podejrzewam ze to byla jakas edycja limitowana. Ale moze ktos ma odsprzedac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
26 minut temu, Wildwood napisał:

Juz wiem. Chrzanowska napisala ksiazeczke do talii dla jednego ze sklepow i byla sprzedawana tylko z kartami. Weszlam na strone tego sklepu ale juz zadnej wzmianki o tym nie ma. Podejrzewam ze to byla jakas edycja limitowana. Ale moze ktos ma odsprzedac?

 

Mówisz o AS2? Ten sklep jest jej własnością i jest tam formularz kontaktowy. Może spróbuj napisać wiadomość i zapytać, czy jest jakaś szansa zdobyć te opisy.

 

PS. Na innym sklepie właściciele np. za 4 złote sprzedają broszurki-instrukcje które tłumaczą na język polski, na wypadek gdyby ktoś zgubił poprzednią albo chciał bez kart (nie wiem czy akurat mają taką, jaką chcesz, ale w sumie też można by zapytać. Odpisuje całkiem miła babka: https://osiem.com.pl/dodatkowa-instrukcja-po-polsku-do-kart,id1766.html)

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ragna napisał:

 

Mówisz o AS2? Ten sklep jest jej własnością i jest tam formularz kontaktowy. Może spróbuj napisać wiadomość i zapytać, czy jest jakaś szansa zdobyć te opisy. Na innym sklepie właściciele np. za 4 złote sprzedają broszurki-instrukcje które tłumaczą na język polski, na wypadek gdyby ktoś zgubił poprzednią albo chciał bez kart (nie wiem czy akurat mają taką, jaką chcesz, ale w sumie też można by zapytać. Odpisuje miła babka, bo kiedyś też coś chciałam: https://osiem.com.pl/dodatkowa-instrukcja-po-polsku-do-kart,id1766.html)

Dokladnie. Mowilam o as2. Przeczytalam teraz fragment na jej blogu. I nie ma tam nic specjalnego, nic wiecej co bym juz wiedziala. Ale napisze i zapytam. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Wildwood Nie wiem czy wiesz, ale autorka tej talii, Gina M. Pace sama napisała książkę do tej talii. Jest szansa, że oryginał będzie najlepiej tłumaczyć "co autor miał na myśli".  Z tego co widzę, z reguły wchodzi w skład zestawu z kartami (w zależności od sklepu który sprawdzam ok. 130 - 150 złotych w tej chwili). Tutaj polski sklep, który stara się na zamówienie ściągać książki z różnych zakątków świata: https://www.libristo.pl/book/pagan-tarot-kit-new-edition_21139881.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ragna napisał:

@Wildwood Nie wiem czy wiesz, ale autorka tej talii, Gina M. Pace sama napisała książkę do tej talii. Jest szansa, że oryginał będzie najlepiej tłumaczyć "co autor miał na myśli".  Z tego co widzę, z reguły wchodzi w skład zestawu z kartami (w zależności od sklepu który sprawdzam ok. 130 - 150 złotych w tej chwili). Tutaj polski sklep, który stara się na zamówienie ściągać książki z różnych zakątków świata: https://www.libristo.pl/book/pagan-tarot-kit-new-edition_21139881.html

Kupujac karty wiele lat temu dostalam wlasnoreczne tlumaczenie od wlascicielki sklepu wraz z informacja ze jest to najrzadziej kupowana talia (!). Tlumaczenia pozostawia troche do zyczenia. Mysle ze pisane jest jezykiem metafor i troche gornolotnie dlatego ciezkie bylo do tlumaczenia. Ogolnie niektore kartyfajne opisane inne ogolnikowo.

 

Wiesznie bede kupowac nowej talii dla tej ksiazeczki. Troche drogo to wychodzi. Szczegolnie ze na innym forum z dziewczynami troche ta talie rozkminialysmy. 

 

Ale dziekuje za linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Wildwood To samo miałam ze swoim "Labirynth" od Luisa Royo. Dopiero rok temu dowiedziałam się, że lata temu był do tego przepięknie wydany, drogi i niestety limitowany album z opisami kart. Największy ból poczułam (i czuję do dzisiaj), kiedy znalazłam kilka skanów na jakiejś chińskiej aukcji i okazało się, że opisy zawierały bardzo interesujące i konkretne informacje (np. że na karcie siły jest przedstawiona Kyrene, która pokonała lwa: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kyrene_(mitologia))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ragna napisał:

@Wildwood To samo miałam ze swoim "Labirynth" od Luisa Royo. Dopiero rok temu dowiedziałam się, że lata temu był do tego przepięknie wydany, drogi i niestety limitowany album z opisami kart. Największy ból poczułam (i czuję do dzisiaj), kiedy znalazłam kilka skanów na jakiejś chińskiej aukcji i okazało się, że opisy zawierały bardzo interesujące i konkretne informacje (np. że na karcie siły jest przedstawiona Kyrene, która pokonała lwa: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kyrene_(mitologia))

Dokladnie. Czasem zwyklemu smiertelnikowi z trudem przychodzi domyslic sie "co autor mial na mysli?". A dodatek w postaci objasnienia powinien byc w standardzie. Domyslam sie ze to znaczaco podnosi cene. Ale chociaz mogliby dac wybor kupujacemu. Niby do kazdej talii jest jakas mini ksiazeczka ale nic ciekawego tam nie ma.

 

Ja jak kupowalam swoja talie to chcialam kupic wydanie kolekcjonerskie ale chyba akurat bylo wyprzedane. A na sklep as 2 chyba nie natrafilam. A taka ksiazeczka by mi sie przydala bo moja wiedza o wicca nie jest zbyt duza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...