Skocz do zawartości

Obiecanki 2021


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Coroczne Obiecanki to temat dla tych, którzy stanowczo postanawiają zrobić COŚ w każdym kolejnym nadchodzącym nowym roku i zazwyczaj jest to coś, czego się nie zrealizowało bo: nie miało się na to czasu, ochoty, nie było możliwości, nie wystarczyło siły woli, ogarnęła nas gnuśność i powalające lenistwo etc. etc. i stanowcze w dniu 1 stycznia postanowienia rozwiały się jak sen jakiś złoty....

 

Każdy kto chce może w tym wątku wpisać swoje postanowienia noworoczne i za rok je zweryfikować :D

 

Jeśli macie skryte marzenia, to tutaj możecie je tylko wykropkować - wy wiecie co to jest a my nie musimy tego wiedzieć - bo w tym wątku najbardziej istotne jest podjęcie postanowienia i jego weryfikacja na koniec roku.

 

Więcej w tym wątku: Obiecanki

 

Moje obiecanki na 2021 r:

Stałe punkty programów noworocznych, czyli:

a) kontynuuję uczenie się, rzecz jasna intensywniej i efektywniej niż w latach poprzednich  :wesoly:

b) zwalczam lenistwo... albo może inaczej - spróbuję je przezwyciężyć  :biggrin: 

 

Poza tym:

1. sfinalizowanie ważnej sprawy zawodowej, cel mam wyznaczony, ale metoda jeszcze jest do opracowania.

2. aktywizacja wolontariatu, co jest zależne od punktu wyżej oraz od sytuacji covidowej.

3. wdrażanie teorii w praktykę, czyli eksperymentów ciąg dalszy.

4. uregulowanie trybu życia, niekoniecznie z zegarkiem w ręku, ale tak choć w miarę normalnie :sark: 

5. trzymanie diety z jak najmniejszym udziałem mięsa, a jak się da to jego eliminacja.

 

 

A w Nowym Roku życzę wszystkim Obiecankowiczom wytrwałości oraz zdrowia i siły woli, które są jakże potrzebne do realizacji postanowień  :koniczynka:     :czarodziej:    :czarow: 

  • Lubię to! 2
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za temat, Ismer! :1s_z:

Znowu dołączę się do fajnej tradycji, chociaż przyznam, że nie mam za dużo postanowień w tym roku.

Cóż, zacznijmy:

1. Skończyć te nieszczęsne studia;

2. Zadbać o swoje zasoby energetyczne i wypraną psychikę;

3. Założyć ten nieszczęsny blog twórczy;

4. Bardziej porządnie ćwiczyć pracę z energią;

5. Osiągnąć harmonię w domu;

6. Najcięższe: osiągnąć harmonię wewnątrz :)

 

No i tyle :)

Mam nadzieję, że da się spełnić :)

Miłego 2021 wszystkim :1s_z:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Moje obiecanki na 2021r.

1. Biegam i sprawia mi to przyjemność 

2. Jem mniej słodyczy i wcale ich nie potrzebuję

3. Podnoszę dalej swoje kwalifikacje 

 

:czarodziej:

Powodzenia i wytrwałości w osiąganiu celów :thanks:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

1. Uczyć się wytrwale włoskiego, a nie zrywami.

2. Praktykować jogę minimum trzy razy w tygodniu.

3. Poszerzać swoją wiedzę astrologiczną.

4. Ogólnie być bardziej wyciszona i zdystansowana wobec zwłaszcza humorków moich Panów ( i kotki xD).

5. Starać się żyć bardziej ekologicznie, wiem- temat rzeka. Kupować ubrania w SH, oszczędzać wodę i energię itp.

 

Powodzonka Wam ! Kop na szczęście :koniczynka::D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert podpiął ten temat
  • Moderators

Miałem się wpisać na początku roku i mi umknęło. Może i dobrze, bo trwałem w stanie niezdecydowanego zawieszenia :hustawka:

ale na dzień dzisiejszy mam twarde postanowienie: zmieniam istniejącą sytuację zawodową, bez względu na to, jak wielkie to może być ryzyko (w sensie, że zostanę się za bezrobotnego). 

To jest tylko jedno moje postanowienie, za to bardzo odważne i wymagające hartu ducha :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...