Skocz do zawartości

Co przyniesie 2021 rok? ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, mam taki swój rytuał od kilku lat, że w Sylwestra lub Nowy Rok rozkładam karty na kolejne 12 miesięcy. Rozkład jest prosty, jestem początkująca i nigdy nie lubiłam wgryzać się w dużą ilość kart. 
Na ten rok otrzymałam:

Teraźniejszość- 2 Mieczy i 6 Buław

Wg mnie jakieś dylematy pojawią się u mnie na dniach. Może być ciś odnośnie pieniędzy choć wolałabym myśleć, że kryzys finansowy mi nie grozi. Raczej jak poobdzielać wszystkie kupki i gdzie zasypać finansowe dołki :/

 

Niedaleka przyszłość- As Mieczy i 8 Mieczy

 

Tutaj pojawi się jakiś pomysł, jakaś iskierka do nowego przedsięwzięcia ale...8 Mieczy związuje mi ręce i nie mogę ruszyć z miejsca. Czuję bezsilność wobec zewnętrznych zdarzeń( stawiam na nowe obostrzenia związane z wirusem, znów będę siedzieć w domu).

 

Dalsza przyszłość - Gwiazda i Rycerz Buław

 

Czyżby jakaś nowa znajomość o charakterze miłosnym? Rycerze zwykle są u mnie namacalnymi facetami z którymi mam do czynienia na co dzień. 
 

Motyw przewodni roku, dominująca energia- Rycerz Mieczy

 

Mój randkowicz szybko się nie zmyje. Pasuje do niego żywioł dworu Mieczy bo to solarny bliźniak. 
 

czy coś więcej da się z tego rozkładu wycisnąć? :mysli:

 

 

 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza

Teraźniejszość: widać, że jesteś na wygranej pozycji (6 buław), lub w kontekście jakieś formalnej relacji, lub umowy (2 mieczy). Może być również tak, że sporo układa się po Twojemu,ale patrzesz z dystansem na to Twoje zwycięstwo;

 

Niedaleka przyszłość: widać nerwy, lęk i ograniczenia (8 mieczy), uformowane przez własne myśli (As Mieczy). Może Cię tak przerażać jakaś rozmowa/cięcie, ale pamiętaj - to wszystko się dzieje w Twojej głowie - ta panika i lęk. Tu jest też rada: cofnij się od tego umysłowo (As Mieczy) - czytam te same karty w kilka pięter ;)

 

Dalszą przyszłość: też stawiała bym na zauroczenie i romans :) Mozesz też aktywnie wyruszyć (Rycerz Buław) z twórczymi pomysłami (Gwiazda) :)

 

 

Motyw przewodni: nerwy, korespondencja, rozmowy, i może też zaczniesz się czegoś uczyć - taka cyrkulacja informacji/inicjatywa umysłową ;)

 

PS: też nie lubię rozbudowane rozkłady. W sensie sobie - tak, a ogólnie jestem za leniwa :D Najczęściej tworze własne rozkłady pod swoje aktualne pytania :)

 

Udanego roku życzę :)

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Willow bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas -przyznam, że stresowałam się przed rozłożeniem kart - zeszłoroczny rozkład sprawdził się co do joty a motywem przewodnim była wtedy karta Wisielca. W tym roku karty nie wyglądają tak strasznie a przynajmniej nie grozi mi bezsilność. 
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :) 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gringe napisał:

Na ten rok otrzymałam:

Teraźniejszość- 2 Mieczy i 6 Buław

Uważam,  że teraz będziesz się zastanawiała nad tym,  jak osiągnąć sukces,  którą obrać drogę. 2 Mieczy to karta głębokiej analizy, ale też konfliktów wewnętrznych. Problem w tym, że sama możesz nie wiedzieć czego chcesz, przez co utkniesz w martwym punkcie, bo 2 Mieczy to także karta blokad.

Najbliższy czas nie wniesie zmian. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gringe napisał:

Niedaleka przyszłość- As Mieczy i 8 Mieczy

As Mieczy to nowy plan, projekt, przecięcie czegoś starego i wdrożenie nowego. 

As Mieczy z 8 Mieczy to nie wykorzystywanie swojego potencjału, spotkanie się z ograniczeniami, które z jednej strony mogą być od Ciebie niezależne, a z drugiej strony to Ty możesz mieć klapki na oczach i nie chcieć wyjść poza ramy.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gringe napisał:

Dalsza przyszłość - Gwiazda i Rycerz Buław

Po pierwsze próba osiągnięcia czegoś (dotąd) nierealnego, a po drugie widać tutaj ognisty romans z Panem dojeżdżającym z innego miasta.

Odnoszą jednak wrażenie,  że będzie to platoniczne, czyli Ty się zaangażujesz na 150%, po czym Pan dokarmiony erotycznie czmychnie i wróci za jakiś czas. Taka natura Rycerza Buław.

Poza tym Gwiazda z Ryckiem zapowiada bardzo  obfity zawodowo czas np wyjazdy i inne aktywności.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gringe napisał:

Motyw przewodni roku,

Rycerz Mieczy zapowiada bardzo trudny i nerwowy rok, pełen stresu i chaosu. 

Możesz zatem mieć problemy ze stabilizacją w pracy,  w finansach czy też w uczuciach.

Poza tym los wymusi na Tobie wykazanie się bojowością, operatywnością i trzeźwością umysłu.

Uważaj na otoczenie, bo Rycerz Mieczy to awanturnicy, konfliktowi ludzie.

 

Szczęśliwego Nowego Roku 2021 ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Ziomal597 Bardzo Ci dziękuję za komentarz. Zweryfikuję go pewnie koło grudnia - na ten moment mogę powiedzieć, że nie mam pracy, jestem w domu z dzieckiem i szkołę też mamy zamkniętą z powodu wirusa. 
Spotykam się z pewnym panem z innej miejscowości. W sumie to się trochę obawiam , że ktoś mógłby mi ponawijać makaron na uszy i zbałamucić jak nastolatkę. Będę czujna. 
Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku! :)

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • Ekspert

Mamy grudzień więc pora na roczne podsumowania :) 

Sama byłam ciekawa tej retrospekcji - co pokazały karty i jak to się zrealizowało w realu. Dla mnie ten rok był taki, jak go opisał @Ziomal597- trafiłeś w 99% procent bo tylko ognistego romansu zabrakło. 

 

W dniu 1.01.2021 o 12:29, Gringe napisał:

Na ten rok otrzymałam:

Teraźniejszość- 2 Mieczy i 6 Buław

Okres styczeń- kwiecień nic nowego nie wniósł do mojego życia. Na początku roku sama zdecydowałam się zerwać znajomość z pewnym randkowiczem. Po prostu to nie była moja bajka. 
Okres ten zbiegł się też z kolejnym lockdown’em- siedziałam w domu z dzieckiem i naprawdę nic się nie działo. 
Nie pracowałam bo była redukcja etatów w hotelu ani tez nie miałam widoków na pracę z powodu ogólnej izolacji społecznej i przymusu siedzenia w domu. Totalna blokada. 
 

W dniu 1.01.2021 o 12:29, Gringe napisał:

Niedaleka przyszłość- As Mieczy i 8 Mieczy

Tutaj pokazał się mój kurs języka angielskiego który zaczęłam w drugiej połowie kwietnia i skończyłam na koniec czerwca. 
Kurs z racji lockdown’u był online - czyli znów izolacja i siedzenie w domu. 
 

W dniu 1.01.2021 o 12:29, Gringe napisał:

Dalsza przyszłość - Gwiazda i Rycerz Buław

Tutaj, nie wiem czemu, karty uznały, że jest to ważny element roku 2021- umówiłam się z facetem z randek „ dla dorosłych”. Przy kawie okazało się, że pan ma żonę i jest w SZCZĘŚLIWYM związku małżeńskim - co wg niego NIE koliduje z pomysłem szybkiego romansu…
Po godzinie zmyłam się z lokalu wymawiając się sytuacją awaryjną w domu. 
Facet jeszcze miał pretensje, że „wariata z niego robię” bo liczył na coś więcej niż kawa….

Tak sobie tłumaczę, że Gwiazda to Los który czuwa nad nami i pewne sytuacje nie realizują się - dla naszego własnego dobra. A przynoszą odmianę życiową w późniejszym terminie i pod inną postacią( inną osobą). 
 

W dniu 1.01.2021 o 12:29, Gringe napisał:

Motyw przewodni roku, dominująca energia- Rycerz


Karty też nie pokazały ani mojego powrotu do dawnego miejsca pracy ani bardzo udanych wakacji w Kornwalii( przecudowne 5 dni :love2:) ani też choroby - przeszłam Covid. 
W tym Rycerzu Mieczy w sumie jednak zawarte jest wszystko. I upierdliwe kontakty z exem, i praca która nie cieszy a powoduje kupę stresu i alimenty które idą jak krew z nosa… 

Ogólnie rok 2021 był dla mnie mocno pod górę. 

 

Oby kolejny rok był owocniejszy :( 
 

Edytowane przez Gringe
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
19 minut temu, Gringe napisał:

Tak sobie tłumaczę, że Gwiazda to Los który czuwa nad nami i pewne sytuacje nie realizują się - dla naszego własnego dobra. A przynoszą odmianę życiową w późniejszym terminie i pod inną postacią( inną osobą). 

 

Jeśli rozłożysz te karty jeszcze raz, zobaczysz scenę NAGIEJ, niczego nie spodziewającej się NIEWINNEJ kobiety i za jej plecami dużo większego od niej rycerza w pełnym galopie :) To może być bardzo wymowne ;)

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
9 minut temu, Ragna napisał:

 

Jeśli rozłożysz te karty jeszcze raz, zobaczysz scenę NAGIEJ, niczego nie spodziewającej się NIEWINNEJ kobiety i za jej plecami dużo większego od niej rycerza w pełnym galopie :) To może być bardzo wymowne ;)

@Ragna - u mnie Rycerz Buław stoi na dwóch nogach i trzyma dłoń na buławie przytoczonej do pasa :obled: A Gwiazda jest w pełni ubrana i siedzi sobie na Księżycu - czyli nici z „bara-bara” :smieszne:

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Co przyniesie 2021 rok? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...