Skocz do zawartości

Styczniowa Wierzba :) ZWERYFIKOWANE


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja też się dołączę ;)

1. Aura, klimaty: Cesarzowa + 4 buław + Królowa Monet

Kupię sobie dużo ubrań, kosmetyków i zostanę Królową wiejskiego balu :D

Tak na serio nie wiem, może bardzo dobrze siebie poczuje w roli żony, z radością będę zajmować się rzeczami związanymi z nowym domem. Może też zaznaczylo się pogodzenie mamy i babci (oby). Świat materii nie jest dla mnie pryorytetowy. 

2. Główne zdarzenia: Mag + 9 mieczy + Świat

Komunikacja, rozmowa, która mnie będzie bardzo zamartwiać. Już mogę powiedzieć, że bardzo zamartwiają mnie próby połączyć się z ojcem, do tego pewnie dojdą problemy z uczelnią.

3. Dobre: 2 monet + As Kielichów + 4 buław

Myślę, że po chwiejności emocjonalnej nastąpi okres takiej radosnej stabilizacji, optymizmu :) Moze o psychicznej stabilności mówiły też karty z klimatów u góry. Przyznam się, że dziś czuje się nieco przygnębiona, także to rozpatruje jako małe pocieszenie :)

4. Związek: 7 buław + 8 monet + 3 kielichy 

Z początku - tradycyjne kłótni o mojej pracy/braku praktyczności, potem chyba pocieplenie klimatów, więcej czasu razem :)

5. Licencjat: Kaplan + 6 Kielichów + 3 monet 

Ponowne przyjęcie na uczelnię, jakiś progres co do licencjatu (3 monet). Wiem że 3 monet to karta-brama, ale boje się wyciągać jeszcze jedną...

6. Rodzina: 3 monet + 8 buław + Królowa Mieczy

Widzę w tym pogodzenie się mamy z babcią, ale z takim dystansem (mieczowa);

7. Otoczenie: 3 kielichy + Rycerz Mieczy + paź buław

Pogadanka, rozmawianka, dzwonienia, jakieś takie. Co do spotkań to raczej nie obstawiam, chyba że zatrudnię się i to będzie praca z biura - to popatrze sobie na ludzi;

8. Praca: Księżyc + Mag + 8 monet 

Zatrudnię się! Znowu będzie praca związana z danymi/językami! Może umowa będzie nieco taka... Na wątpliwych warunkach (Księżyc);

9. Uważać: 9 buław + Cesarzowa + 3 monet

Wszystko sprawdzić uważnie przed zatrudnieniem, niezbyt ufać rekruterce.

10. Rada + 10 buław + Królowa Monet

Będzie ciężko (10 buław), będą jazdy (Rydwan), ale trzeba trzymać się swojego, i stąpać po ziemi twardo (Królowa Monet)

 

Będę bardzo wam, Kochani, wdzięczna za spojrzenia! :1s_z::1s_z::1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. Karty mówiące o dbaniu o siebie, dbaniu o dom, zatem aura miesiąca pod znakiem dbałości o siebie, domowe ognisko, jakby miesiąc temu podporządkowany.

2. Tutaj sytuacja może być zdominowana przez jakieś czy to plotki, czy to intrygi, manipulacje, wszystko to co zakłamuje rzeczywistość, dostarczy Ci nerwów, przy czym raczej to są kwestie spoza domu rodzinnego. Jakieś szersze otoczenie.

3. Dostrzeżenie dwóch stron medalu, miłości i ciepła domowego, fajnie to koresponduje z punktem 1. Dużo uczuć, dużo pozytywnych emocji, ale ta dwójka to też właśnie 2 strony medalu.

4. W związku możecie się nieco mijać ze sobą ze względu na sprawy zawodowe. To one tutaj dominują przesłanie 3 pucharów czyli zabawy.

5. Karta nauki ale tez jakiś egzaminów.

6. Dogadanie sie z kimś, ale bardziej na użytek praktyczny niż stricte emocjonalna potrzeba.

7. W otoczeniu jakieś wasnie i kłótnie, 3 pucharów czyli Twoje stałe grono psiapsiółek dosyć nerwowo i zaczepnie w stosunku do Ciebie.

8. No nie wiem czy się zatrudnisz, ksiezyc zwykle oznacza iluzje i tęsknoty, więc raczej będziesz się czymś łudzić, zwłaszcza, ze połączenie Księżyca z Magiem to oszukiwanie samej siebie.

9. Nie przedobrzyć. 9 denarów nakazuje dystans, a Cesarzowa to taka Pani co musi mieć dopięte wszystko i wszystko po jej myśli, czyli wrzucić trochę na luz z tym.

10. Rada w 1 10 buław to iść do przodu pomimo trudności, Królowa Denarów to też kobieta posiadająca dobrą finansową sytuację, zatem może mówić o kwestiach zawodowych, stąd idź jak dzik do przodu, chociaż będziesz ryjkiem trzeć o błoto :P

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Willow napisał:

No i ja też się dołączę ;)

1. Aura, klimaty: Cesarzowa + 4 buław + Królowa Monet

Widzę tu dużo energii włożonej w dbałość o wygląd i samopoczucie. Będziesz się upiększać w zaciszu swojego domu. Możliwe też jakieś ćwiczenia czy medytacja.

35 minut temu, Willow napisał:

2. Główne zdarzenia: Mag + 9 mieczy + Świat

Konieczność wykazania się sprytem podczas jakiegoś ważnego wydarzenia. Szukanie nowych rozwiązań w innych miejscach. Będziesz musiała coś zagrać przed innymi, żeby dostać to, czego chcesz.

35 minut temu, Willow napisał:

3. Dobre: 2 monet + As Kielichów + 4 buław

Po zawirowaniu emocjonalna stabilizacja. Możesz podjąć decyzję, która sprawi, że zrobi Ci się ciepło na serduszku. To mogą być jakieś sprawy mieszkaniowe.

35 minut temu, Willow napisał:

4. Związek: 7 buław + 8 monet + 3 kielichy 

Na początku brak porozumienia i wzajemne obrzucanie się pretensjami. Później zaangażuje się wspólnie w jakieś sprawy i przyjdzie lepsze :)

35 minut temu, Willow napisał:

5. Licencjat: Kaplan + 6 Kielichów + 3 monet 

Uda się. Trzeba będzie sięgnąć do poprzednich lat i przypomnieć sobie wszystko, czego się wcześniej uczyło.

35 minut temu, Willow napisał:

6. Rodzina: 3 monet + 8 buław + Królowa Mieczy

Będzie pozytywna komunikacja i pogodzenie, ale to z woli rozumu, nie z serca.

35 minut temu, Willow napisał:

7. Otoczenie: 3 kielichy + Rycerz Mieczy + paź buław

Jakieś propozycje wspólnego spędzania czasu. Możliwy nieoczekiwany wyjazd.

35 minut temu, Willow napisał:

8. Praca: Księżyc + Mag + 8 monet 

Będzie praca, ale faktycznie na jakichś niejasnych warunkach. Może szef będzie mącił.

35 minut temu, Willow napisał:

9. Uważać: 9 buław + Cesarzowa + 3 monet

Tak, uważać przy negocjacjach.

35 minut temu, Willow napisał:

10. Rada + 10 buław + Królowa Monet

Przygotować się na ogrom pracy, ale będzie warto :)

Odnośnik do komentarza

Kochani, ale w 2 punkcie jest 9 mieczy, a nie 7 :) Bardziej schizy bym wiedziała, i nakręcanie samej siebie - Mag + 9 mieczy. Nie kłócę się z waszą interpretacją, tylko chciałam wyjaśnić. Co do szerokiego grona i Świata - ojciec mieszka za granicą, mamy bardzo zimne i dystansowe relacje. Nie powiedziałabym, że najbardziej zrównoważony człowiek na planecie (9 mieczy)

Dziękuję najmocniej za waszą pomoc i uwagi! :bukiet:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
7 godzin temu, Willow napisał:

1. Aura, klimaty: Cesarzowa + 4 buław + Królowa Monet

Szanowna Pani bedzie cudownie czuć się w 4 ścianach, może sporo miłych rozmów :D wygląda na to, że będziesz perfekcyjną panią domu :)

 

7 godzin temu, Willow napisał:

 Główne zdarzenia: Mag + 9 mieczy + Świat

Tu widzę Twoje pisanie pracy i zamartwianie się 

7 godzin temu, Willow napisał:

Dobre: 2 monet + As Kielichów + 4 buław

Ustabilizujesz się, obierzesz azymut na sprawy domu :)

7 godzin temu, Willow napisał:

Związek: 7 buław + 8 monet + 3 kielichy

Trochę sprzeczek pewnie a propos innych zapatrywan dotyczących pracy. Możliwe, że będziecie próbowali dojść do porozumienia i będą to bardzo przyjemne starania :D

7 godzin temu, Willow napisał:

. Licencjat: Kaplan + 6 Kielichów + 3 monet

Poprawianie pracy, powtorka z rozrywki jakaś na zasadzie, że będziesz musiała powrócić do poszerzenia jakiegoś wcześniejszego rozdziału coś dopisac, cos poprawic

7 godzin temu, Willow napisał:

Rodzina: 3 monet + 8 buław + Królowa Mieczy

Ok, sporo rozmów podejmiesz probe udoskonalenia relacji. Będziesz rozmawiac z jakąś starszą kobietą (babcia)

7 godzin temu, Willow napisał:

Otoczenie: 3 kielichy + Rycerz Mieczy + paź buław

Stale grono, sporo rozmow. Moze tez wyjasnienie jakichs konfliktow 

7 godzin temu, Willow napisał:

Praca: Księżyc + Mag + 8 monet

Hmmm podpisania umowy niestety nie widze, tu nadal sa poszukiwania 

7 godzin temu, Willow napisał:

Uważać: 9 buław + Cesarzowa + 3 monet

Uważaj na osoby, które próbują  błyszczeć cudzym kosztem

8 godzin temu, Willow napisał:

10. Rada + 10 buław + Królowa Monet

Nie bierz zbyt wiele na swoje barki, zwlaszcza w wymiarze budzetu, moze chodzi tez,  żebyś nie przeforsowywala sie podczas prac domowych

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

No i ja też się dołączę ;)

1. Aura, klimaty: Cesarzowa + 4 buław + Królowa Monet

Kupię sobie dużo ubrań, kosmetyków i zostanę Królową wiejskiego balu :D

Tak na serio nie wiem, może bardzo dobrze siebie poczuje w roli żony, z radością będę zajmować się rzeczami związanymi z nowym domem. Może też zaznaczylo się pogodzenie mamy i babci (oby). Świat materii nie jest dla mnie pryorytetowy. 

2. Główne zdarzenia: Mag + 9 mieczy + Świat

Komunikacja, rozmowa, która mnie będzie bardzo zamartwiać. Już mogę powiedzieć, że bardzo zamartwiają mnie próby połączyć się z ojcem, do tego pewnie dojdą problemy z uczelnią.

3. Dobre: 2 monet + As Kielichów + 4 buław

Myślę, że po chwiejności emocjonalnej nastąpi okres takiej radosnej stabilizacji, optymizmu :) Moze o psychicznej stabilności mówiły też karty z klimatów u góry. Przyznam się, że dziś czuje się nieco przygnębiona, także to rozpatruje jako małe pocieszenie :)

4. Związek: 7 buław + 8 monet + 3 kielichy 

Z początku - tradycyjne kłótni o mojej pracy/braku praktyczności, potem chyba pocieplenie klimatów, więcej czasu razem :)

5. Licencjat: Kaplan + 6 Kielichów + 3 monet 

Ponowne przyjęcie na uczelnię, jakiś progres co do licencjatu (3 monet). Wiem że 3 monet to karta-brama, ale boje się wyciągać jeszcze jedną...

6. Rodzina: 3 monet + 8 buław + Królowa Mieczy

Widzę w tym pogodzenie się mamy z babcią, ale z takim dystansem (mieczowa);

7. Otoczenie: 3 kielichy + Rycerz Mieczy + paź buław

Pogadanka, rozmawianka, dzwonienia, jakieś takie. Co do spotkań to raczej nie obstawiam, chyba że zatrudnię się i to będzie praca z biura - to popatrze sobie na ludzi;

8. Praca: Księżyc + Mag + 8 monet 

Zatrudnię się! Znowu będzie praca związana z danymi/językami! Może umowa będzie nieco taka... Na wątpliwych warunkach (Księżyc);

9. Uważać: 9 buław + Cesarzowa + 3 monet

Wszystko sprawdzić uważnie przed zatrudnieniem, niezbyt ufać rekruterce.

10. Rada + 10 buław + Królowa Monet

Będzie ciężko (10 buław), będą jazdy (Rydwan), ale trzeba trzymać się swojego, i stąpać po ziemi twardo (Królowa Monet)

 

Będę bardzo wam, Kochani, wdzięczna za spojrzenia! :1s_z::1s_z::1s_z:

 

 

 

1. Aura : Bardzo fajna, albo zainwestujesz w siebie, kupisz sobie coś ładnego, albo w dom. Może być też lepsza atmosfera w rodzinie :). No i lepsze samopoczucie, więcej radości i stabilności :)

2. Również uważam, że stresująca rozmowa z kimś z daleka. Zamartwianie się tym.

3. Poprawa samopoczucia, bardziej stabilnie będzie, w uczuciach również :)

4. W związku każde z Was chyba będzie miało jakieś swoje racje. Potem będzie bardziej miło i radośnie :)

5. Wrócisz na uczelnię, dużo nauki się zaznacza :). Karty jak najbardziej pozytywne, także pójdzie po Twojej myśli.

6. Będą jakieś kontakty, rozmowy, dużo wysiłku włożonego w sprawy rodziny.

7. Trochę nerwów może być, może jakieś spotkania w Paziu Buław :)

8. Najpierw jakieś zamartwianie się. Potem być może faktycznie nowa praca :). W Magu nowy etap, abo jakaś też nauka może się zaznaczać.

9. Bądź ostrożna, jeśli chodzi o pracę lub naukę.

10. Mimo ogromu zajęć, twardo stąpać po ziemi i mieć racjonalne podejście.

 

Kochana, dobrego miesiąca ! Dużo radości i spełnienia ! :koniczynka::1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sorki, że tak długo, ale już weryfikuje!

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

1. Aura, klimaty: Cesarzowa + 4 buław + Królowa Monet

Zaznaczyło się farbowanie włosów i zamiana zdjęć z dziewczynami z forum moim zdaniem! Miło było zobaczyć tyle piękna :)

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

2. Główne zdarzenia: Mag + 9 mieczy + Świat

Przemartwienie się licencjatem.... I tak, rozmowa z ojcem - złożenie życzeń, tak powiedzmy, bez szansy na zrozumienie :/

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

3. Dobre: 2 monet + As Kielichów + 4 buław

Moim zdaniem zaznaczyło się sporo rozmów na forum (mi 4 buław czasami właśnie forum pokazuje)  i dobre emocje z tym związane :)

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

4. Związek: 7 buław + 8 monet + 3 kielichy 

Kłótnie odnośnie braku pracy i mojej nieogarniętości, potem było dobrze :)

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

5. Licencjat: Kaplan + 6 Kielichów + 3 monet 

Wróciłam na uczelnie, zmieniłam promotora, musiałam pisać pracę od nowa - ale progres był szybki i zauważalny. Teraz na koniec lutego, praca jest prawie ukończona, promotorka ją sprawdza :) Bardzo się cieszę, naprawdę, niesamowicie mi pomogła :)

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

6. Rodzina: 3 monet + 8 buław + Królowa Mieczy

Mój brat znowu zaczął rozmawiać z babcią, także myślę, że właśnie zaznaczyło się przejście na lepszy etap (3 monet) w komunikacji (8 monet). No babcia jak zawsze wymagająca w tej mieczowej, zastanawia mnie, że to jest Baran z Księżycem we Lwie (i chyba też asc), ale ciągle wychodzi w mieczowej...

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

7. Otoczenie: 3 kielichy + Rycerz Mieczy + paź buław

Baardzo dużo pogadanek i rozmów telefonicznych :)

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

8. Praca: Księżyc + Mag + 8 monet 

Nie, wtedy nie dostałam się, ale dostałam prace w lutym i jutro idę tam po raz pierwszy :)

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

9. Uważać: 9 buław + Cesarzowa + 3 monet

Chyba wiem na jaką Cesarzową musiałam uważać, troszkę próbowano mnie użyć w swoich celach.

W dniu 2.01.2021 o 14:56, Willow napisał:

10. Rada + 10 buław + Królowa Monet

Tak, zacisnąć zęby, nie poddawać się, pisać licencjat i szukać pracy dalej.

 

Wszystkim dziękuję najmocniej za pomóc!:bukiet::1s_z: 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Styczniowa Wierzba :) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...