Skocz do zawartości

Co zmieniła w nas nauka wróżbiarstwa?


Reina

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialam poczatkowo ten temat umiescic w dziale o Tarocie, ale przeciez nie tylko on istnieje...

 

Jestem ciekawa, czy zajmowanie sie runami, kartami, wahadelkiem itp. zmienilo Was wewnetrznie? Czy cos sie zmienilo, czegos sie nauczyliscie? Moze podczas wrozenia wyrocznia pokazala Wam aspekty, nad ktorymi powinniscie popracowac i Was olsnilo? Mozeby byla sytuacja, ktora zapadla Wam w pamiec?

 

Osobiscie zauwazam w sobie pewne skupienie sie w tej chwili na ludziach - chcialabym im stawiac Tarota, ale sednem zawsze bedzie problem osoby, nie karty. A nie mozna pomagac nie lubiac tego, wiec tepie w sobie cechy, ktore mi w tym przeszkadzaja. Slowem - staram sie polubic ludzi.

 

Okazalo sie, ze pasja, jaka jest Tarot, stala sie motywacja do pracy nad soba. Cieszy mnie to bardzo :wstydnis:

 

A jak z Wami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

wciaz na nowo przekonuje sie jak bardzo powinnam zwracac uwage na swoja intuicje, male wskazowki, ktore potem okazuja sie decydujace...

poglebiam swoja empatie, zrozumienie potrzeb innych ludzi; raz po raz przekonuje sie, jaka wspaniala energie niesie ze soba pomaganie innym

tarot tez pomogl mi w lepszym zrozumieniu samej siebie i rzeczywistosci, a to, co w nim na swoj temat odkrylam pokrywa sie z informacjami z innych dziedzin ezo - czy to beda runy czy tarot, astrologia, numerologia ...

nauczylam sie, ze patrzac z roznych stron mozna zobaczyc, dotrzec do tego samego sedna/obrazu - ... - ukazujac mi pewna jednosc, spojnosc odleglych koncepcji - a tego zawsze szukam - elementow wspolnych, syntezy calosci

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...