Skocz do zawartości

Ejbert bombki 2020


Ejbert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderators

Ja wynalazłem kilka retrusów, nie miałem za dużo czasu, no ale coś zawsze się znajdzie. I jeszcze zostaliśmy posiadaczami dwóch nowych bombek, na które uparła się moja małżonka, a na to, jak wiadomo, rady nie ma. Wiszą więc sobie na stroiku, razem z dwiema innymi i więcej ozdób, jak co roku, nie wieszamy, bo nie ma na czym. 

 

A to moje zdobycze internetowe:

 

Impreza w męskim stylu - rybka lubi pływać ;) 

 

5a5b2731fb64d4ef.jpg  710475b3702aa47e.jpg

 

a po imprezie jakoś tak nieszczególnie się wygląda i niezbyt dobrze czuje:  adff2f830cc39fb5.jpg

 

toteż na kaca przydałby się klinik + kubas dobrej chińskiej herbaty, zaparzonej w tradycyjny sposób, w czajniczku.

Nawet jeden z mikołajów to Chińczyk, więc na pewno się na tym zna.

 

af6fc565745093f4.jpg

 

 

Te panie są mi dobrze znane...

 

4b399339982770d9.jpg

 

ale jak się spotkają na ezo-pogaduchy  5f24526306f79f48.jpg  to ja... nie, nie wychodzę z domu - zostaję z nimi :D 

 

 

A tutaj mamy mikołajowy sobór; chodzą słuchy, że w realu taki odświeżający doktrynalny zjazd ma się odbyć w (niedalekiej) przyszłości.

Przedstawiam więc jego zwiastuna, może ta afirmacja przyspieszy to zgromadzenie, jakże potrzebne we współczesnym świecie. 

 

8306e967f038751b.jpg

 

 

te bombki ja sobie upatrzyłem, ale nie zdążyłem kupić i przepadły mi:

 

931b866c6b0ddb82.jpg

 

 

te bombki to już bardziej z czasów dzieciństwa naszych potomków, ale ta mała, druga od lewej, to na pewno moje czasy:

 

973725c0945f2ba4.jpg

 

 

te zaś bombki pochodzą z ościennego kraju, do którego mam duży sentyment - z Rosji.

 

6605d59c1b6ee5e5.jpg

 

 

A to jest nasz nowy bombowy nabytek:

 

7c84186233a194e6.jpg   czyli ja z prezentami i moja mądra żona ;) 

 

 

A na koniec - niech mi bardziej wrażliwi wybaczą, ale nie mogłem, nie mogłem się powstrzymać, bo gdy zobaczyłem to:

 

69d9a24148e2e9bb.jpg  pomyślałem, że to artysta-rybak zaczerpnął inspirację ze swego hobby 

 

te robalki zapewne miały być bananami, ale chyba coś nie wyszło...   e74b2bbcf950c085.jpg

 

 

I wszystkiego dobrego w Nowym 2021 Roku dla Was od Ejberta   :koniczynka:

 

  • Lubię to! 1
  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Ejbert bombki 2020
  • Ekspert

Ejbert... bardziej paskudnego wzoru bombek nie mogłeś już znaleźć? Robalki! i jeszcze w pudełku - wyglądają jak prawdziwe larwy, fuj! :D Czajniczek z Chińczykiem - dobre! 

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
1 godzinę temu, Makrela napisał:

Ejbert... bardziej paskudnego wzoru bombek nie mogłeś już znaleźć? Robalki! i jeszcze w pudełku - wyglądają jak prawdziwe larwy, fuj! :D

 

No właśnie paskudniejszego nie udało mi się znaleźć :sark: ale i ja sam, jak żyję nie widziałem czegoś takiego, a to pudełko to już szczyt. Zastanawiałem się, kto, w sensie jaki typ astrologicznie , może wystawić coś takiego, bo że estetą nie jest, to pewne ;) 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2021 o 00:12, Ejbert napisał:

 

No właśnie paskudniejszego nie udało mi się znaleźć :sark: ale i ja sam, jak żyję nie widziałem czegoś takiego, a to pudełko to już szczyt. Zastanawiałem się, kto, w sensie jaki typ astrologicznie , może wystawić coś takiego, bo że estetą nie jest, to pewne ;) 

Pewnie z Wenus w Pannie lub Skorpionie :D

Też może być Wenus w Baranie, kolory są intensywne :D Też może być uszkodzona przez Pluton ta Wenus...

Nie wiem, czy mogę ujawnić na kogo głosowałam, ale dzięki tymil bombkom z Rosji, opisom... I tak, robakom, bo raz zobaczysz - nigdy nie zapomnisz :D Otrzymałeś mój głos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie urzekły te czarne z Rosji- takich wyjątków nie widziałam nigdzie, no i te cuda w romby + egzotyczne śliczności sprawiły, że nawet pendraki swój urok miały:usmiech: . Świetna wystawa:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 godzin temu, Willow napisał:

Pewnie z Wenus w Pannie lub Skorpionie :D

Też może być Wenus w Baranie, kolory są intensywne :D Też może być uszkodzona przez Pluton ta Wenus...

 

Wenus w Pannie raczej nie, to jest bardziej ukłon w stronę wyostrzonej bądź przegiętej do niemożliwości schludności, czystości, estetyki, staranności, a to pudełko nie należy do tej kategorii ;) 

W Baranie może być, bo nie zwróci uwagi na tło, pudło jak pudło, grunt, że bombki wyeksponował :D 

Krytyczne aspekty Wenus w Pannie od Plutona, Saturna bądź Marsa, ew. jeszcze Urana mogą to zmienić jednak, a w Baranie pogłębić brak wyczucia estetycznego, 

Wenus w Skorpionie chyba najprędzej. Ale także znak Bliźniąt lub Strzelca może nie zwrócić uwagi na nieporządek wizualny, chociaż mi najbardziej pasuje jednak Wenuska skorpioniasta. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...