Skocz do zawartości

Wielka tablica na styczeń 2021


Mesi

Rekomendowane odpowiedzi

Ekhm... mój debiut w Kartach Lenormand pt. Wielka tablica - rozkład na styczeń 2021.

:karty:

Karty narożne: Rózgi Bocian Słońce Pani

Zakończenie tego, co stare (Rózgi Bocian jako zakończenie starego roku i rozpoczęcie nowego) i podążanie nową drogą. Rózgi oczywiście mogą wprowadzać trochę nerwowości ale pozostałe karty są pozytywne – więc mam nadzieję, że troszkę je złagodzą. Bocian i Pani pokazują, że chcę zmian w swoim życiu a dołącza do tego Słońce, co może podpowiadać, że będą one szczęśliwe – być może gwałtowne (Rózgi).

 

Serce układu: Gwiazdy Klucz Książka List

Te karty mogą pokazywać zdobycie wiedzy, otrzymanie jakiejś wiadomości, które będą podpowiedzią, jak osiągnąć swoje cele. Planuję też naukę języka obcego, a rozwiązaniem (Klucz) do zdobycia wiedzy (Książka) będzie wymiana korespondencji (List) w tym języku.

Gwiazdy podpowiadają szczęście i sukces, a w połączeniu z Listem pokazują czytanie kart – np. Lenormand ;)

Poza tym mogę otrzymać dobre wiadomości, być może wyjdzie na jaw jakiś sekret, a może po prostu wyjaśnię sobie z kimś coś, co do tej pory nie zostało wyjaśnione (Klucz Książka).

 

Otoczenie: Góra Ryby Księżyc

Ogólnie jest ok. Pani jest w domu Księżyca co podpowiada wrażliwość i intuicję – rozwijać się będę duchowo jak nic :) 

Emocje mogą odegrać ważną rolę w tym miesiącu. Finansowo stabilnie – bez dodatkowych profitów (Ryby Góra).

 

Wpływy z przeszłości: Kotwica Myszy Ryby

Jak nic – pokazały się tu moje wydatki z ostatnich 2 miesięcy – dużo drobnych zakupów (Myszy Ryby) do domu (Kotwica – jako coś stałego) – typu firanki, poduszki, światełka itp. na co trochę finansów pofrunęło ale dzięki stabilnej sytuacji finansowej (Kotwica Ryby) mogłam sobie na to pozwolić. Kotwica Myszy – to też zatrzymanie – co mogło też pokazać ograniczenia z tytułu pandemii i pracę zdalną.

 

Teraźniejszość: Bocian Krzyż Księżyc

I znów mógł się pokazać obecny czas – zakończenie starego roku, początek nowego, zmiana, transformacja. Ogólnie zmiany jakieś mogą być w styczniu, być może bolesne – bo pojawił się Krzyż ale nie powinno być źle przy Bocianie i Księżycu.

 

Sprawy zawodowe:

Kotwica w domu Drzewa – co pokazuje stabilną pracę. Z lewej strony Kotwicy Trumna, a z prawej Statek – co może wskazywać na kontynuację pracy zdalnej, brak (Trumna) ruchu (Statek), odizolowanie. Jeśli pojawią się kłopoty – powinnam sobie z nimi poradzić (Trumna Gwiazdy jako szczęśliwe uwolnienie od kłopotów), ogólnie będę sobie bardzo dobrze radzić (Gwiazdy Klucz) ale Myszy przy Kluczu podpowiadają, by nie spoczywać na laurach, bo myszy jak to myszy, mogą podgryzać i próbować przypisywać sobie moje rozwiązania.

 

Sprawy finansowe:

Przy Koniczynie Niedźwiedziu i Księżycu – powinno być stabilnie. Finanse uboższe niż w zeszłym miesiącu (brak dodatkowych środków) ale... w okolicy są Myszy co może pokazywać różne drobne wydatki. Ale ponieważ karta Ryb jest w domu Myszy, to może to być ostrzeżenie przed stratą – kradzieżą albo zgubieniem czegoś – w okolicy jest też Jeździec, więc być może powinnam uważać, kogo wpuszczam do domu.

 

Zdrowie:

Ogólnie powinno być dobrze. Kosa – która pokazuje kończyny dolne – pokazuje mój uraz kostki z końca grudnia, który leczę. Chmury to układ oddechowy – płuca – może tu być jakaś infekcja, która będzie wymagała konsultacji, teleporady (Ptaki) a w wyniku tego wystawienie recepty (List). Drzewo jest w domu Pana – co pokazuje mężczyznę związanego z medycyną, czyli lekarza ale też pokazuje mężczyznę, którego długo znam (a w planach mam spotkanie z takim panem, ma wykształcenie medyczne), więc może też ostrzegać przed zarażeniem się obecnie fruwającym po świecie świństwem. Jednakże w domu Drzewa jest Kotwica, co pokazuje stabilne zdrowie, więc z ewentualną infekcją powinnam sobie dobrze poradzić. List pokazuje też przeziębienie – czyli po prostu może mnie przewiać. Książka podpowiada badania kontrolne (które od jakiegoś czasu planuję wykonać) a w połączeniu z Listem może pokazywać skierowanie na nie.

 

Sprawy uczuciowe:

Serce w domu Bociana – rodziny na chwilę obecną nie planuję zakładać ;) ale to połączenie może pokazywać nadchodzące zmiany w życiu uczuciowym.

Karta Pana przy Sercu pokazuje, że jakiś ktoś się pojawi. Obok jest Żmija, co sugeruje ostrożność, bo może być on nie do końca szczery, a połączenie: Żmija Serce Lilie może podpowiadać rywalkę albo kobietę, o której nie wiem. Ogród w pobliżu Lilii lub Serca mówi o otwartym związku. A sama karta Ogrodu jest kartą singla – ale z pozytywnym nastawieniem – to kontakt z ludźmi, umawianie się z wieloma osobami i zadowolenie z obecnego stanu. Słońce to udana randka, wesołe spotkanie w połączeniu z kartą Lilii – z mądrym, wykształconym mężczyzną i może podpowiadać romans sprzed lat. Może też być ekhem... gorąco ;)Lilie też podpowiadają, że warto sobie pewne sprawy wyjaśnić.

I tu chyba wiem o co chodzi: w nowy rok odezwał się do mnie ktoś (Pan) z przeszłości – ten, o którym pisałam przy zdrowiu – romans sprzed 6 lat (Lilie). Zaproponował spotkanie – kawa i spacer w parku (Ogród). Chce nawet o czymś porozmawiać. Ja mu do końca nie ufam (Żmija).

 

Karty przeznaczenia: Kosa Pierścionek Ptaki Pies

Kosa kłuje Pierścionek więc jest to ostrzeżenie przed np. złamaną obietnicą przez kogoś, komu ufam (Kosa Pies). Pierścionek Ptaki Pies – to liczne kontakty z osobami, z którymi jestem w jakiś sposób związana (Pierścionek), z przyjaciółmi (Pies). Ptaki podpowiadają, że będą to głównie kontakty telefoniczne / internetowe.

 

Położenie sygnifikatora (Pani) w rozkładzie pokazuje, że na wiele spraw nie będę miała wpływu, zmiany, o których mówią karty, są poza moją kontrolą – karta Krzyż (jako karma) dodatkowo to podkreśla w pozycji teraźniejszości. Dlatego też karty nie odsłoniły przyszłości (brak kart po prawej stronie Pani). W styczniu wszystko może się zmienić :muza:

 

Będę Wam bardzo wdzięczna za zerknięcie moją styczniową WT, spostrzeżenia, uwagi - być może gdzieś popłynęłam w interpretacjach - ale to moja pierwsza interpretowana WT :) Przy interpretacji nie brałam pod uwagę podpowiedzi kart klasycznych - bo ich po prostu nie znam, choć ta wiedza pozwala na uzyskanie więcej informacji. Ale najpierw okiełznam te karty, a potem może nawiążę do klasyków :)

 

WT 01.2021.jpg

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Niedźwiedź i Wieża w swoich domach w tym miesiącu może priorytetowe okazać się dbanie o dietę (Niedźwiedź) i podnoszenie swoich kwalifikacji (Wieża). Zamykasz jakiś ważny etap, bo karta Pani prawie na końcu rozkładu.

Karty na dole ostrzegają, żebyś uważała na umowy lub obietnice, które mogą wprowadzić chaos z przyjaciółmi. 

W domu Pani - Chmury martwisz się czymś możliwe, że jakaś podróżą lub zmianami. 

W uczuciach bardzo dobrze, cały czas siedzi jeden Pan, z którym jesteś w kontakcie i łączą Cię ciepłe uczucia 

W pracy nerwy i nieporozumienia. Jeśli składałaś CV w jakieś inne miejsca, to mogą zaprosić Cię na rozmowy kwalifikacyjne :)

Zdrowie stabilne jeśli masz jakieś choroby przewlekłe, to będą pod kontrolą 

Resztę super rozgryzłaś, jak przyjdzie mi coś do głowy, to dopiszę  :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięęęęęęękuuuujęęęęę :bukiet3i:

W dniu 7.01.2021 o 01:25, Lunaria napisał:

w tym miesiącu może priorytetowe okazać się dbanie o dietę (Niedźwiedź)

Do tej diety zabieram się od jakiegoś czasu, więc bardzo prawdopodobne :)

 

W dniu 7.01.2021 o 01:25, Lunaria napisał:

W pracy nerwy i nieporozumienia.

O! To dziś ;) ale pożar ugaszony ;)

 

W dniu 7.01.2021 o 01:25, Lunaria napisał:

Jeśli składałaś CV w jakieś inne miejsca, to mogą zaprosić Cię na rozmowy kwalifikacyjne :)

Nie, nie składałam - póki co, jest dobrze i stabilnie tu, gdzie pracuję, więc póki co, nie szukam szczęścia gdzie indziej :)

 

W dniu 7.01.2021 o 01:25, Lunaria napisał:

Resztę super rozgryzłaś, jak przyjdzie mi coś do głowy, to dopiszę 

 

Dziękuję raz jeszcze :buzki:

Jak coś Ci się jeszcze rzuci w oko - to bardzo proszę :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...