Skocz do zawartości

Ciekawe karty relacyjne - 2 kielichy, Diabeł, Śmierć


vanilia91

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie pomóc mi w interpretacji rozkładu?

 

Czy będę z X w związku?

 

2 kielichy, Diabeł, Śmierć. Dociągnięte: 9 denarów, As Kielichów.

Moja interpretacja: będę (2 kielichy), ta relacja bardzo nas oboje odmieni (Diabeł + Śmierć) albo rozpocznie totalnie nowy etap (te same karty) porzucenia przyjemnego, satysfakcjonującego singielstwa (9 denarów) na rzecz budowania razem romantycznego początku (As Kielichów). Ktoś dopowie? Bardzo proszę :) wydaje mi się, ze i Diabeł, i Śmierć w otoczeniu takich ładnych kart są pozytywne, ale może to myślenie życzeniowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vanilia91 napisał:

Możecie pomóc mi w interpretacji rozkładu?

 

Czy będę z X w związku?

 

2 kielichy, Diabeł, Śmierć. Dociągnięte: 9 denarów, As Kielichów.
 

Moim zdaniem nie będziesz, bo rozkład kończy śmierć. Będzie tutaj fascynacja, sex ale nie związek co potwierdza też 9 denarów. W diable to osoba nie mająca dobrego wpływu na nas więc bym uwazala. W as kielichów może być związek ale już nie z tą osobą

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 godzin temu, vanilia91 napisał:

Czy będę z X w związku?

 

2 kielichy, Diabeł, Śmierć. Dociągnięte: 9 denarów, As Kielichów

Gdyby to Śmierć rozpoczynała rozkład a 2 Kielichów go wieńczyła uznałabym to za wielce prawdopodobne... natomiast układ rozpoczyna 2 Kielichów mówiąca o spotkaniach, poznawaniu siebie nawzajem. Następnie zaś wkracza Diabeł w najlepszym przypadku mówiący o nieziemskim seksie, ale przy karcie Śmierci raczej widzę to jako ogromną awanturę i silnie toksyczna relację, z której najlepiej byłoby się wykręcić. Może być tak, że Pan otrzyma co chce lub zrobi Ci pranie mózgu i odejdzie zrzucajac całą winę za niepowodzenie na Ciebie.

Dociagniete karty 9 Denarów z Asem Kielichów mówią o dalszym poszukiwaniu miłości, wszak 9 Denarów to karta singielstwa, a As Kielichów wskazuje na potok uczuć nieukierunkowany jeszcze

  • Lubię to! 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba  nic nowego nie powiem, bedzie was do siebie przyciągało emocjonalne, ułoży się z tego związek, romans, no ale może w nim być sporo emocjonalnego uzależnienia, manipulacji, ciężkich emocji... Może dobrego seksu. Ze Śmiercią na końcu napewno będzie wielka transformacja, jako skutek... Ale i koniec relacji :/

9 Monet może akurat mówić że skończy się na Twoją korzyść, As Kielichów - jak wszyscy tu mówią - nowe uczucie, do nowej osoby.

 

Życzę dużo harmonii i szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2021 o 18:12, vanilia91 napisał:

Możecie pomóc mi w interpretacji rozkładu?

 

Czy będę z X w związku?

 

2 kielichy, Diabeł, Śmierć. Dociągnięte: 9 denarów, As Kielichów.

Brak ram czasowych, opisu obecnej sytuacji, pytanie bezterminowe więc romans jak najbardziej- uzalezniający, toksyczny, ktory się skończy prędzej niż później. 9 denarów to single, a as kielichów to wypatrywanie, otwarte szukanie nowej miłości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 4.01.2021 o 18:12, vanilia91 napisał:

Możecie pomóc mi w interpretacji rozkładu?

 

Czy będę z X w związku?

 

2 kielichy, Diabeł, Śmierć. Dociągnięte: 9 denarów, As Kielichów.

Moja interpretacja: będę (2 kielichy), ta relacja bardzo nas oboje odmieni (Diabeł + Śmierć) albo rozpocznie totalnie nowy etap (te same karty) porzucenia przyjemnego, satysfakcjonującego singielstwa (9 denarów) na rzecz budowania razem romantycznego początku (As Kielichów). Ktoś dopowie? Bardzo proszę :) wydaje mi się, ze i Diabeł, i Śmierć w otoczeniu takich ładnych kart są pozytywne, ale może to myślenie życzeniowe. 

Moim zdaniem nie będziesz, a w Diable wyszła Twoja obsesja na punkcie pana. 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Również nie widzę z tego zwiazku. Fascynacja, jakies spotkania owszem. Ale zwiazku nie widać. 2 pucharow i diabeł to połączenie seksualne. Silne oddziaływanie na siebie, podobanke się sobie takie bardzo, bardzo, bardzo, ale z Diabła wychodzi Śmierc czyli koniec... śmierć transformuje do 9 monet czyli bycia samemu co zaowocuje nowym uczuciem w Asie Pucharów 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Priestess napisał:

Moim zdaniem nie będziesz, a w Diable wyszła Twoja obsesja na punkcie pana. 

Dokładnie. Ze śmiercią nie ma dyskusji... Po prostu nie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 21:56, Priestess napisał:

Moim zdaniem nie będziesz, a w Diable wyszła Twoja obsesja na punkcie pana. 

nie mam obsesji na punkcie Pana :) to raczej frywolna ciekawość. ale dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Intuicyjnie bardzo niedobre wrażenie zrobiły na mnie te karty. Diabeł nie jest przyjemną, lekką kartą. To nie jest fajny, przyjemny, satysfakcjonujący seks. Ja bym się tu spodziewała najgorszego...

Twojego zauroczenia, początkowego pięknego startu, zakończonego - nie daj boże - nadużyciem, które Cię zupełnie zmieni. Dla mnie Pan chce wykorzystać Twoje uczucia wobec Niego. Może manipulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...