Skocz do zawartości

Gorący temat, jak zwykle o konkurs chodzi ;p


Ejbert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderators

Pytanie i odpowiedź z serii "oferta last minute"  z szybką weryfikacją xd

 

Kto wygra nasz forumowy bombowy konkurs? 

Są 2 nagrody a więc można typować dwie osoby w kolejności zdobycia głosów - dwie osoby podług kolejności zajęcia miejsca,  dwie osoby bez typowania, które zajmą miejsce lub tylko jedną osobę - głównego zwycięzcę.

Jak ktoś ma ambicję, to może porwać się na wytypowanie wszystkich zawodników, w kolejności zajętego miejsca, od 1 do 10.

 

Kandyduje 10 osób:

 

1. Grahanka
2. Priestess
3. mrófka
4. Kremilek
5. Ejbert
6. Mizu Vaikin
7. Frida
8. Lunaria
9. Wildwood
10. Psotnik

 

Metoda typowania dowolna, w tym na czuja, lecz trzeba napisać, czego kto użył do typowania. 

Ja już, na czuja, obstawiam Psotnika i Grahankę, jak zdążę do soboty sięgnąć do kart, to sprawdzę się na kartach. 

W niedzielę nie przyjmuję zakładów, panuje cisza wyborcza :D 

Edytowane przez Ejbert
  • Lubię to! 2
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Lenormand

1. Grahanka- Pani
2. Priestess- Gwiazdy
3. mrófka- Kotwica
4. Kremilek- Koniczyna
5. Ejbert- Pan
6. Mizu Vaikin - Krzyż 
7. Frida - Pan
8. Lunaria - Lilie
9. Wildwood - Lis
10. Psotnik - Dziecko

 

Sądząc po kartach to obstawiam nastepujaco:

1. KREMILEK

2. PRIESTESS

3. PSOTNIK

:)

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Zdążyłem wyciągnąć karciochy przed ciszą wyborczą :D i wynika z nich, że przegram :sark: oto one:

 

 

1. Grahanka - 8 kier
2. Priestess - o. Walet pik
3. mrófka - o 10 trefl
4. Kremilek - 2 pik
5. Ejbert - o 4 karo
6. Mizu Vaikin - 9 trefl
7. Frida - o As kier
8. Lunaria - o 9 karo
9. Wildwood - o 4 trefl
10. Psotnik - 7 kier

 

Napisałem z odwróceniami, bo tą talię mam oznakowaną i wg. niej czytam, ale jak ktoś nie odwraca to może mieć inne spojrzenie.

Według mnie największe szanse mają: Grahanka, Ejbert, Frida, Lunaria, Psotnik. Z tej listy szczęśliwe kiery mają Grahanka, Frida i Psotnik, więc obstawiam, że te zawodniczki  znajdą się w czołówce.  Waham się komu przypadną nagrody, proste kiery mają Grahanka i Psotnik, z tym że 7 kier to fart, toteż kolejność mogłaby być: Psotnik - Grahanka - Frida. 

Ciekawym, co wyjdzie z mojej rozkminy :D 

Lecę głosować!

 

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2021 o 00:24, Ejbert napisał:

Pytanie i odpowiedź z serii "oferta last minute"  z szybką weryfikacją xd

 

Kto wygra nasz forumowy bombowy konkurs? 

Są 2 nagrody a więc można typować dwie osoby w kolejności zdobycia głosów - dwie osoby podług kolejności zajęcia miejsca,  dwie osoby bez typowania, które zajmą miejsce lub tylko jedną osobę - głównego zwycięzcę.

Jak ktoś ma ambicję, to może porwać się na wytypowanie wszystkich zawodników, w kolejności zajętego miejsca, od 1 do 10.

 

Kandyduje 10 osób:

 

1. Grahanka
2. Priestess
3. mrófka
4. Kremilek
5. Ejbert
6. Mizu Vaikin
7. Frida
8. Lunaria
9. Wildwood
10. Psotnik

 

Metoda typowania dowolna, w tym na czuja, lecz trzeba napisać, czego kto użył do typowania. 

Ja już, na czuja, obstawiam Psotnika i Grahankę, jak zdążę do soboty sięgnąć do kart, to sprawdzę się na kartach. 

W niedzielę nie przyjmuję zakładów, panuje cisza wyborcza :D 

1.8 mieczy

2. 8 bulaw- tu moze sporo glosow poleciec

3. 3 bul- karta brama moze przejsc dalej ale czy to karta wygranej?

4 rycerz mieczy- moze to byc czarny kon co w ostatniej chwili uzbiera wiele punktow 

5. Paz kielo

6. Wieza

7. Rydwan- no to sukces ale czy wygrana

8. 9 bul

9.  Kielichowa - no ja napewno nie bo kielichowa to zludzenia ze sie wygra ale sien nie wygra.

10 as den- no tu jest duza szansa na wygrana i nagrode rzeczowa

 

Psotnik as denarow-jets tu duza szansa na nagrode materialna.

Priestess-du duzo moze poleciec glosow. 

Ejbert-mysle ze Ejbert wzbudil sporo uczuc i sentymentow publikujac post. Jestvszansa

 

Ogolnie przyszlo mi do glowy ze moze byc jakss dogrywka bo gzwyciesca w 1 rundzie nie zostanie wyloniony. A tu nr ktore przejda do 2 rundy.

2,3,5,10 zastanawiam sie tez nad nr 7 czy to nie bedzie ktos kto zwyciezy

Edytowane przez Wildwood
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłam u siebie dziwną talię, leżała na widoku, ale jakoś nie widziałam jej i nie przypominam sobie, żebym w ogóle ją kupowała, może kiedyś i skleroza mnie rąbnęła. Ale z tego względu postanowiłam jej użyć, są to "karty sibilli", obrazkowe, ale tak jak lenorki mają klucz z klasykami. Skąd to u mnie - naprawdę nie wiem xd

To lecimy:

 

W dniu 7.01.2021 o 00:24, Ejbert napisał:

1. Grahanka - Dom na wsi
2. Priestess - Myśl
3. mrófka - Plotki
4. Kremilek - Ślub
5. Ejbert - Opiekun
6. Mizu Vaikin - Spóźnienie
7. Frida - Zabawa
8. Lunaria - Żołnierz
9. Wildwood - Niezgoda
10. Psotnik - Sukces

 

Nie znam tych kart kompletnie, klasyczne na nich też mi niezbyt podpasowały, więc pojadę tylko na własnym skojarzeniu typu pozytywne - nijakie - negatywne. Może ktoś ma taką albo podobną talię, to coś podpowie ? :)

Czyli tak: pozytywnie kojarzą mi się Dom na wsi - Grahanka , Ślub - Kremilek,  Opiekun- Ejbert, Zabawa - Frida, Sukces - Psotnik, ew. Żołnierz - Lunaria. Z nich wydają się najmocniejsze ( w kolejności) Psotnik, Ejbert, Kremilek, Grahanka, Frida, Lunaria.

Ciekawa jestem co wyjdzie, bo na czuja to stawiam na Psotnika i Fridę & z Grahanką :))

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...