Skocz do zawartości

Sytuacja w pracy


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałam wkręcona w pracy w nieciekawą sytuację związaną z danymi osobowymi. Zwalono winę na mnie i ogólnie straszą mnie policją...

 

Postawiłam sobie karty, pytając: jak zakończy się dla mnie ta sytuacja?

 

6 buław, 3 buław, 6 denarów

 

Chyba mi się upiecze. Mam nadzieję, że to nie życzeniówka, bo jestem mocno zestresowana :(

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje że już od razu stwierdza, że jesteś niewinna (6 buław), kiedy sprawa się rozwinie (3 buław) znajdą się rzetelne potwierdzenia, może za czyjąś pomocą (6 monet).

 

Trzymam kciuki najmocniej!

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Postawiłam sobie karty, pytając: jak zakończy się dla mnie ta sytuacja?

 

6 buław, 3 buław, 6 denarów

Dogadacie się, bo 6 Denarów to karta równowagi. Wersja każdej ze stron zostanie wysłuchana, a tym samym Ty zostaniesz odciążona.

Jednak 3 Buław mówi, żebyś się nastawiła, że to trochę potrwa. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dopytałam jeszcze kart, czy ponownie zostanę wezwana na rozmowę w tej sprawie i takie wypadły karty:

Królowa mieczy, 7 monet, VII Rydwan 

 

Wydaje mi się, że królowa to moje ciągłe myślenie o tej sprawie i próba ogarnięcia rozumem.

7 denarów to czekanie i myślenie - zadzwonią, czy nie zadzwonią?

Rydwan to według mnie ruszenie dalej i uwolnienie się od tej sprawy. Chociaż może też oznaczać konieczność nagłego wezwania do firmy w celu dalszych wyjaśnień.

 

Co Wy myślicie?

 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Dopytałam jeszcze kart, czy ponownie zostanę wezwana na rozmowę w tej sprawie i takie wypadły karty:

Królowa mieczy, 7 monet, VII Rydwan 

 

Wydaje mi się, że królowa to moje ciągłe myślenie o tej sprawie i próba ogarnięcia rozumem.

7 denarów to czekanie i myślenie - zadzwonią, czy nie zadzwonią?

Rydwan to według mnie ruszenie dalej i uwolnienie się od tej sprawy. Chociaż może też oznaczać konieczność nagłego wezwania do firmy w celu dalszych wyjaśnień.

 

Co Wy myślicie?

 

 

Możesz być jeszcze dopytywana, jednak wyjdzesz obronną ręką - Ty to Królowa Mieczy, a ta powala żelazną logiką i argumentami. Sprawa się rozjedzie, ale bądz czujna. Bo Rydwan jak Rydwan, łatwo może wypaść z toru, gdy poniesie, albo poniosą emocje.   Nie daj się zastraszyć, ani szantażować, gdy wiesz że nie masz z tym nic wspólnego. Słowem głowa do góry i broń się, a dasz radę. 

 

Pierwszy rozkład też pokazuje, że rachunki zostaną wyrówane.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 7.01.2021 o 15:05, Anastazja979 napisał:

Postawiłam sobie karty, pytając: jak zakończy się dla mnie ta sytuacja?

 

6 buław, 3 buław, 6 denarów

Spokojnie, nie ma tutaj złych kart. Sprawę trzeba będzie wyjaśnić (6 monet), ale to perspektywa raczej długoterminowa, bo 3 buław tutaj wskazuje, że ty będziesz czekać jak na szpilkach, ale im się nie spieszy ;) Może chodzi o jakieś formalne oświadczenie, jakieś wyjaśnienie, może będziesz musiała coś pisemnie sprostować, ale raczej formalność i bez przykrych konsekwencji. Początkowa 6 buław już mówi o pozytywnym zakończeniu sprawy.  Na spokojnie :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Dopytałam jeszcze kart, czy ponownie zostanę wezwana na rozmowę w tej sprawie i takie wypadły karty:

Królowa mieczy, 7 monet, VII Rydwan 

Uważam, że tak. Królowa Mieczy to kobieta, która robi dochodzenie i dąży do wyjaśnienia sprawy. 7 Denarów to w tym przypadku takie przedłużanie się tej sprawy, a Rydwan to z jednej strony informacja, że docelowo rozejdzie się to po kościach, a z drugiej strony, będziesz musiała dotrzeć na to - powiedzmy - przesłuchanie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...