Jump to content

Natrętne 47


Gringe
 Share

Recommended Posts

Witam, nie bardzo wiem gdzie podpiąć moje zapytanie. Mam nadzieję, że nie narobię tym postem bigosu :kara:

 

Przyznam, że nie znam się na numerologi oprócz tego, że wiem, że jestem mistrzowską 33. 
Od dłuższego czasu chodzi za mną liczba 47- mam ją w pinie do karty, często jak patrzę  na różne zegarki to pokazuje się ta końcówka- ogólnie wszędzie gdzie może być liczba- wyskakuje mi 47. 
Gdzieś czytałam, ze 4 to potrzeba zakorzenienia się gdzieś( oj prawda, marzy mi się stabilizacja i pewność, że za rok nie zmienię miejsca zamieszkania) a 7 związana jest z podróżami i zagranicą. 
 

Ktoś się z tym spotkał? Może jakieś pomysły jak to interpretować?  :bukiet:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Możesz  jako całość sobie sprawdzić znaczenie liczby 47. Również też tak jak zrobiłaś. Pokusiłabym się do dodania tych liczb czyli wychodzi mistrzowska 11 też warto o niej poczytać.  :)

  • W punkt 1
Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że 11 nie ma tu nic do rzeczy. Znaczy co innego, jeśli występuje w dacie albo nazwie jako rezultat redukcji, a co innego, gdy wyskakuje z czegoś innego, jak w tym przypadku. Gdyby chodziło o 11 to miałabyś i na zegarku, i w kodzie pin i wszędzie. Uważam więc, że liczba 47 jest ważna i we wskazanej kolejności. 

 

W dniu 14.01.2021 o 11:59, Gringe napisał:

Gdzieś czytałam, ze 4 to potrzeba zakorzenienia się gdzieś( oj prawda, marzy mi się stabilizacja i pewność, że za rok nie zmienię miejsca zamieszkania) a 7 związana jest z podróżami i zagranicą. 

 to słuszna uwaga, ale też 4 związana jest ze stabilizacją i uporządkowaniem, a 7 wskazuje - ogólnie - na jakiś zwrot, zmianę kierunku, poszukiwanie innej drogi.  Może to oznaczać także podróż i zagranicę, szczególnie jeśli ktoś nigdzie nie był i/ lub taki wyjazd spowodowałby diametralną zmianę w jego życiu, ale też 7 każe zwrócić na inne niż dotychczas wartości i sprawy, np.poszukiwania duchowe, albo spojrzenie z innej perspektywy na te, które już są, które się przeżyło. 7 jest też takim jakby progiem między materią i duchem, eksponuje potrzebę doświadczania duchowości, ale nie określa jej formy. Formę określa 4. Może więc to oznaczać potrzebę uporządkowania życia duchowego, jak również każdego innego, także całkiem materialnego (finansowego czy osobistego) bo 7 materialności nie odrzuca, tylko szuka w niej wyższego sensu. W tym znaczeniu ta 47 może oznaczać silną potrzebę (być może nawet nieuświadomioną jeszcze całkiem) uporządkowania swego życia w jakimś jego aspekcie. W jakim - to już zależy, gdzie masz bałagan, gdzie odczuwasz dyskomfort, gdzie są jakieś denerwujące Cię luki.

  • Cool 1
  • Super 4
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Emeryta napisał:

W tym znaczeniu ta 47 może oznaczać silną potrzebę (być może nawet nieuświadomioną jeszcze całkiem) uporządkowania swego życia w jakimś jego aspekcie.

Zdecydowanie tak. To znaczy po odejściu od męża czuję się jak hipis. To znaczy dom mam, rachunki płacę, dziecko głodne nie chodzi ale…No mam to poczucie chaosu w życiu, że za moment wszystko może tąpnąć i znów będę zaczynać od nowa :obled:

@Emeryta bardzo dziękuję Ci za tą obszerną interpretację :bukiet:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gringe napisał:

No mam to poczucie chaosu w życiu, że za moment wszystko może tąpnąć i znów będę zaczynać od nowa :obled:

 

Wiesz, ja myślę, że jeśli tąpnięcie nastąpi, no to trzeba by się było zastanowić, czy 47 nie jest wskazówką, żeby się do chaosu przyzwyczaić, bo to może być jedyna stała w Twoim życiu ;)  ale bardziej jestem za tym, że jeśli już, to trzeba w tym chaosie upatrywać większego sensu niż się teraz wydaje, może być, że w dalszej perspektywie okaże się ten chaos Ci potrzebny. 6 lubi mieć życie rodzinne uporządkowane, bo to daje jej poczucie bezpieczeństw a poza tym potrafi się dla rodziny nadmiernie poświęcać, a z kolei 33 często przyjmuje na siebie baty, które powinni dostać inni i może taki chaos to sposób na zwrócenie uwagi na siebie, dla siebie, dla swego dobra również a nie tylko dla innych? 

  • Like 1
  • Cool 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...