Skocz do zawartości

Życie erotyczne ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie czeka w sferze erotycznej w ciągu trzech miesięcy?

 

7 kielichów, królowa denarów, 3 kielichów, XXI Świat

 

Dużo fantazjowania o romansach wszelakich (7 kielichów), a potem inwestycja w swój wygląd (królowa denarów) i jakieś spotkania towarzyskie (3 kielichy). Świat XXI może sugerować spotkania z kimś poznanym w necie. 

 

Jestem ciekawa waszych interpretacji :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Na fantazjach to się chyba skończy, denarowa to nie buławowa i ogniem nie zieje, toteż jeśli coś się przytrafi to bardziej na imprezie przy alkoholu, ale niespecjalnie po tym kartach widać coś realnego, bardziej właśnie fantazje i znajomości netowe.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fantazjowanie i wyobrażanie sobie tego. Będziesz fantazjowała o zadbanym mężczyźnie, który może mieć jakiś delikatny wygląd. Myślę, że nawet dojdzie do spotkania i będziecie się świetnie bawić, może w jakimś innym mieście, lub on będzie z zagranicy?

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Ekspert
3 hours ago, Anastazja979 said:

Weryfikacja:

 

moje życie erotyczne istniało w tym okresie. Nie byłam do końca usatysfakcjonowana, ale coś się zdecydowanie działo.

O widzisz. Ja bym w tej 7 Kielichów widziała mnogość opcji. Różne osoby( kilka osób pisało na forum w kontekście spraw męsko-damskich, że te 7 Kielichów to mnogość osób do wyboru). 
Królowa Denarów w jakiś sposób czuje się „dopieszczona” przez otoczenie. Dowartościowana, więc jeśli chce seksu to go ma. 3 Kielichy to miłe chwile a Świat...to Świat ;) - odkrywanie nowych lądów. 
Dzięki za weryfikację, gdzieś mi umknęło Twoje pytanie( wiem, że teraz to ja cwaniak jestem, że piszę interpretację po fakcie :smieszne:). 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

PO tych kartach to to też bym powiedziała ze nie. Ale 7 k ielichow to tez żądza. Czy królów denarow realizuje żądze?  Najwidoczniej tak. No jakieś harce ale proste sprawy. W 3 k ielichach to może fajną była atmosfera albo po alko.  3 to tez trójkąty.A świat to jednak spełnienie. No ale bulaw nie ma nie Ma namiętności. 

 

@Gringe uważam ze fajnie skomentowac też po weryfikacjinzeby zrozumiec rozkład i karty i wyciagnac wnioski.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Życie erotyczne ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...