Skocz do zawartości

Sfera erotyczna ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Co w moim życiu w sferze erotycznej wydarzy się do końca czerwca ?

 

Wieża Kochankowie 8 monet (Wieża Król buław) 

 

Przewiduje jakieś trzęsienie ziemi. Ciężko byłoby nie zauważyć chemii między nami. Zastanawia mnie jedynie 8 monet w tym układzie czy pokazuje przy okazji zmiany pracy czy regularne zapasy w łóżku. Dołożyłam Wieże i Króla, co pokazuje bardzo namiętnego kochanka. Cóż namiętności w moimi życiu nie powinno zabraknąć. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Nastąpi duża zmiana, czyli jeśli teraz za bardzo się nic nie dzieje w sferze erotycznej, no to zacznie się dziać. Kochankowie- no nie trzeba tłumaczyć. 8 Monet - dużo pracy, w końcu to też jest wysiłek :P A Pan będzie miał temperament, bo Buław, huhu ;).

Niech się spełni ! :)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, zakretka23 napisał:

Co w moim życiu w sferze erotycznej wydarzy się do końca czerwca ?

 

Wieża Kochankowie 8 monet (Wieża Król buław) 

 

Runie coś co było, czyli jeśli teraz był zastój to zdecydowanie się ruszy coś i będzie się działo. Widać tutaj Pana, który będzie aktywnie działał :) Praca pójdzie trochę w odstawkę i mniej uwagi jej poświęcisz, bo jakiś Pan zawróci w głowie :)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, zakretka23 napisał:

Wieża Kochankowie 8 monet (Wieża Król buław)

Znaczy tak... ognia tu nie ma, ale widać romansik w kochankach, więc jakaś szansa na sex jest. Uważam jednak, że sprawy zawodowe Cię na tyle zaabsorbują, że nawet nie będziesz miała na to zbyt wiele czasu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, zakretka23 napisał:

Co w moim życiu w sferze erotycznej wydarzy się do końca czerwca ?

 

Wieża Kochankowie 8 monet (Wieża Król buław) 

 

Przewiduje jakieś trzęsienie ziemi. Ciężko byłoby nie zauważyć chemii między nami. Zastanawia mnie jedynie 8 monet w tym układzie czy pokazuje przy okazji zmiany pracy czy regularne zapasy w łóżku. Dołożyłam Wieże i Króla, co pokazuje bardzo namiętnego kochanka. Cóż namiętności w moimi życiu nie powinno zabraknąć. 

Szczerze myślę, że się nie urazisz - to stricte w tak zadanym pytaniu będziesz miała młóckę aż będą iskry lecieć!:wink::oklaski:

  • Cool 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Znaczy tak... ognia tu nie ma, ale widać romansik w kochankach, więc jakaś szansa na sex jest. Uważam jednak, że sprawy zawodowe Cię na tyle zaabsorbują, że nawet nie będziesz miała na to zbyt wiele czasu.

No nie wiem jak w Wieży nie ma ognia ...to nie znam się na kratach 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

W wieży jest ogień. Seks w wieży to taki łomot przeciez :sark:ino krótki, ale też może wskazywać, ze Pan chojnie obdarzony. No ale nie stricte o seks z Panem pytamy tylko o życie erotyczne, zatem czytałbym wieze dosc klasycznie, jako wydarzenie nagłe, raptownew, ale też nerwowe, takie destrukcyjne. Jeśli dotąd byla posucha to wieża może mowic, ze wlasnie ten spokoj zostanie zburzony nagle jakimś romansem bo o romansie i seksie wprost mowi karta kochankow.

Bardziej mi się niewwidzi tutaj 8 denarow, bo monety seksualne nie bardzo, a 8 monet to taka siermięga... 

  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, zakretka23 napisał:

No nie wiem jak w Wieży nie ma ognia ...to nie znam się na kratach 

Moim zdaniem Wieża pokazuje ogień ale nie w łóżku tylko ogień jako nerwy, wkurzenie, a pytanie o erotykę. Gdyby faktycznie miał być ultra ostry sex to wyszedłby tu As Buław, Rycerz Buław, Diabeł czy nawet 8 Buław...

Natomiast Wieża to nie ten kierunek no chyba, że dalej byłyby Buławy.. a tu Kochankowie i 8 Denarów, w nawiasie Król Buław jako ten dający sex i tyle... Moim zdaniem to nie będzie taki ogień o jaki Ci chodzi. Owszem sex będzie bo masz Kochanków ale będą też nerwy.. może dlatego, że czasu ktoś z Was nie będzie miał  (8 Monet)

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 1/17/2021 at 6:51 AM, zakretka23 said:

Co w moim życiu w sferze erotycznej wydarzy się do końca czerwca ?

Wieża Kochankowie 8 monet (Wieża Król 

 

To będzie zmiana której się raczej nie będziesz spodziewać, będzie atrakcją seksualna i decyzja z tym związana ale w w 8 denarow widzę skupienie się na detalach i tego powtarzanie aż do perfekcji tak jak to bywa w pracy. 8 denarow mało seksualna się mi wydaje. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mogę opisać tych kart, bo mnie z forum wywalą :sark:

Ale Wieża Kochankowie i Król Buławiany - to wiemy o co chooooooodzi :) Ogień jednym słowem :) 

Król podpowiada, że to będzie jeden konkretny facet, a nie kilku tak np. na zmianę ;) To może też podpowiadać 8 Denarów jako karta stałości ale też powtarzalności więc nie będzie to jednorazowa akcja :)

Jak znikniesz z forum na jakiś czas, to będziemy wiedzieć, co się dzieje :diabel:

 

  • Dobre! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Zycze wszystkiego wymarzonego, ale jako jedyna nie widze tu sekdu, niestety... Moim zdaniem mozasz byc poirytowana jego brakiem, ale do czerwca skupisz sie na pracy. I to dosc duzo uwagi pochlonie, a ty bys bardzo chciala co wywola frustracje. Dopiero pozniej ktos się pojawia... Nie w tym okresie. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, nastek96 napisał:

Stanie się coś niespodziewanego i pojawi się mężczyzna, z którym wydasz się w romans i dość mocno się na nim skupisz. Powinnaś być zadowolona :)

Mogę zweryfikować ze to już się stało ....

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, nastek96 napisał:

Gratuluję i życzę wielu gorących chwil :1s_c:

Wieza to zaskoczenie, bo kompletnie tego się nie spodziewałam oraz dużo ognia i namiętności :wink: 8 monet to nie ciężka praca ale chyba czas trwania i opcje na powtórki. 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Sfera erotyczna ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...