Skocz do zawartości

Randka ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Stał się cud wybieram się na pierwsza randkę od roku czasu. Wczoraj zalogowałam się na portalu randkowym. Czasami loguje się na dwa dni by nie mieć wyrzutów siemienia ze nic nie robie w kierunku poznania nowych osób. Jestem jednak bardzo sceptyczna do tej formy i jadę z nastawieniem by to odbębnić. Umówiłam się z trzecia osoba z która rozmawiałam na spacer do parku krajobrazowego. 
 

Jakie wrażenie zrobię na Panu?

8 pucharów Królowa buław Mag - chyba w pierwszym momencie zrobię wrażenie osoby która ma ochotę zbiec, ewentualnie po przejściach, ale później nadrobię swoimi wewnętrznym magnetyzmem i umiejętnościami interpersonalnymi. 
 

Jakie Pan zrobi na mnie wrażenie ?

7 buław Cesarz Rycerz pucharów 

Stanowczy, trzymający na początku dystans, niczego mu nie będzie w moich oczach brakować, na pewno częściej randkuje i ma w tym wprawę 

 

Przebieg dzisiejszej randki 

6 mieczy 8 buław Rydwan 

 

Widać przełamanie schematów i nowe możliwości. 6 mieczy to tez merkury w wodniku zachowanie się inaczej niż zwykle, pierwszy raz umawiam się z kimś na spacer do lasu. 8 buław pokazuje ze tematów do rozmów nam nie zabraknie. Rydwan pokazuje silna energię i albo będziemy się przyciągać albo uciekać. 
 

Wynik - 2 puchary po prostu randkę, być może chcieć kolejnego spotkania. 
 

 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Pan Cię odbierze jako kobietę z przeszłością, pełną charyzmy, seksowną, pewną siebie, energiczną, wygadaną, inteligentną.

Z kolei Pan wyda Ci się pewny siebie, że wie czego chce. Ja bym powiedziała, że właśnie w 7 Buław może się trochę stresować. Dostrzeżesz też jego wrażliwość i ciepło.

Randka będzie dynamiczna, widać Waszą aktywność i ruch, dużo rozmów. Będzie się działo pozytywnie :)

Powodzenia i daj znać, jak było ! :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Jakie wrażenie zrobię na Panu?

8 pucharów Królowa buław Mag

Pan będzie początkowo chciał się wycofać ale swoją kobiecością i przebojowością go zatrzymasz na randce. Uważam, że możesz go trochę speszyć nadmierną śmiałością albo wyzywającym strojem, aczkolwiek spodobasz mu się.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Jakie Pan zrobi na mnie wrażenie ?

7 buław Cesarz Rycerz pucharów 

7 Buław i Cesarz to męstwo nie do zdarcia, taki typowy facet z nutką romantyzmu o czym mówi z kolei Rycerz Pucharów. 

Oczaruje Cię jego operatywność, samodzielność i taka jednocześnie  wrażliwość.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Przebieg

 

4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Przebieg dzisiejszej randki 

6 mieczy 8 buław Rydwan 

Będziecie bardzo dużo rozmawiali. Uważam, że możecie w międzyczasie zmieniać miejsce spotkania albo po prostu może to będzie jakiś spacer i stąd ten ruch w 6 Mieczy i Rydwanie.

Generalnie będzie fajnie. Dużo tematów, widać taki zapał i chęć do kontynuowania tej relacji w przyszłości. Poza tym 8 Buław i Rydwan mówią o dużym postępie tej znajomości. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Pan będzie początkowo chciał się wycofać ale swoją kobiecością i przebojowością go zatrzymasz na randce. Uważam, że możesz go trochę speszyć nadmierną śmiałością albo wyzywającym strojem, aczkolwiek spodobasz mu się.

Ciężko mieć w dniu dzisiejszym wyzywający strój -13. Chyba faktycznie mogłam go speszyć zbytnia otwartości ale później chyba poczuła się swobodniej. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

 

Będziecie bardzo dużo rozmawiali. Uważam, że możecie w międzyczasie zmieniać miejsce spotkania albo po prostu może to będzie jakiś spacer i stąd ten ruch w 6 Mieczy i Rydwanie.

Generalnie będzie fajnie. Dużo tematów, widać taki zapał i chęć do kontynuowania tej relacji w przyszłości. Poza tym 8 Buław i Rydwan mówią o dużym postępie tej znajomości. 

Zgadza się bardzo dużo tematów z powodu zimna przenieśliśmy się na herbatę do mnie. Nawet fajna randka aczkowiek trochę się czułam jakbym miała ADHD 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, NadziejaZoja napisał:

 To tym bardziej gratuluje :)

Nie ma czego :) zdarzało mi się gościć bezdomnego częstując gorąco zupa. By zostać okradziona czy napadnięta trzeba mieć odpowiednio niska energię. Zreszta nie mam 5 lat by bać się facetów. 

Edytowane przez zakretka23
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona i nie ze względu na tego mężczyznę. Bardzo męski, konkretny i sympatyczny ale ze coś we mnie przeskoczyło. Czuje ze się aktywowałam i weszłam na swoją energię.

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, zakretka23 napisał:

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona i nie ze względu na tego mężczyznę. Bardzo męski, konkretny i sympatyczny ale ze coś we mnie przeskoczyło. Czuje ze się aktywowałam i weszłam na swoją energię.

 

@zakretka23 Ty mi sie troche ze mna kojarzysz, z ta otwartoscia ;d Super, ze trafil sie ktos konkretny, z kart wyglada pieknie, az sama by go podrywala haha:)  Trzymam kciuki za dalszy rozwoj akcji.. :1s_c:

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

@zakretka23 Ty mi sie troche ze mna kojarzysz, z ta otwartoscia ;d Super, ze trafil sie ktos konkretny, z kart wyglada pieknie, az sama by go podrywala haha:)  Trzymam kciuki za dalszy rozwoj akcji.. :1s_c:

bardzo dobrze się zapowiada, konkretny i stabilny mężczyzna z duża wiedza 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Randka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...