Skocz do zawartości

Co bedzie z moją reka.. ZWERYFIKOWANE


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mój bol reki ustanie samoistnie? Trwa juz ponad tydzień.. 

2 miecze, 4 bulaw. Ksiezyc do. 3 miecze, 10 mieczy... Wyjasnijmy ksiezniczkz bulaw, 3 bulaw.. 

 

Widac, ze jest jakis zapalenie sciegien na moje oko tam cos jest naderwane chyba co bym widziała w 10 i 3..chyba musze sie postarać cos z tym robić w krolowej bo samo nie przejdzie.. Księżyc  ukryte sprawy niestety... Czyli trzeba ogarnąć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Raisa_ napisał:

Czy mój bol reki ustanie samoistnie? Trwa juz ponad tydzień.. 

2 miecze, 4 bulaw. Ksiezyc do. 3 miecze, 10 mieczy... Wyjasnijmy ksiezniczkz bulaw, 3 bulaw.. 

Samoistnie nie, aczkolwiek spróbuj się ratować domowymi sposobami np. kompres albo po prostu jakaś maść. 4 Buław to wskazówka, aby póki co leczyć się samodzielnie w domu. Natomiast samo z siebie nie przejdzie. Tam coś się zablokowało..

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Nie będę rozpatrywać kart dołożonych :)

Moim zdaniem ból samoistnie nie zniknie, ponieważ rozpoczyna 2 mieczy, która rzeczywiście może wskazywać na blokady, zamyka Księżyc, który jest kartą niestabilna - źródło niewiadome - to pojawia się, to znika. To jest w każdym razie coś, co na powierzchni widoczne nie jest, może nawet podaje mylne objawy (Księżyc): w środku siedzi 4 buław - ogólnie karta pozytywną, ale w tym przypadku i otoczeniu się wątpię - zablokowane i schowane to, co wywołuje ból ma sobie fajny i przyjemny domek, żeby rosnąć i się rozwijać (4 buław). Jako że to bułaey, to może być i zapalenie i infekcja, i szczerze powiem, że poszłabym do lekarza - z podsumy mi wyszły Kochankowie - to też karta komunikacji z kimś innym i kontaktu. Skonsultowała bym się z lekarzem :)

Trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, zakretka23 napisał:

3 miecze 10 mieczy - ucisk na nerw, stad drętwienie i osłabienie ręki. Jak przejdzie stan zapalny trzeba wziąć się za codzienna gimnastykę. 

Od poniedziałku zaczynam rehabilitacje, zobaczymy. Dziękuję za Twoj glos w sprawie! 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Co bedzie z moją reka.. ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...