Skocz do zawartości

Zamiary Pana G


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu odzywa się do mnie Pan z przeszłości i co jakiś czas spotykamy się (wcześniej coś razem budowaliśmy, ale nasze drogi rozeszły się już jakieś 5 lat temu). Nic w tym by nie było złego, ale Pan ma żonę. Lubię z nim rozmawiać i spędzać czas, ale dziwnie się czuję. Nie ma jakiś podtestów czy czegoś takiego. Ostatnio wpadł do mnie z zaskoczenia, bo był w mojej okolicy i przywiózł obiad żebyśmy razem zjedli, to znowu dzwoni co któryś dzień tak sobie pogadać i gadamy z 30-40 min. Niby nic tutaj więcej poza tym nie ma, ale nie wiem o co mu chodzi i skąd to ożywienie znajomości od jakiegoś miesiąca :)Postawiłam karty na 3 pytania

Jak mnie postrzega

Królowa buław + 10 mieczy + rydwan

Jako kobietę pełną energii, działająca na facetów, która została zraniona żyjąca w ciągłym biegu. 

 

Zamiary Pana

świat + głupiec + 9 denarów

Pan chce wyjaśnić obecną sytuację pomiędzy nami i tak bez planu kontynuować nasza znajomość (bez zobowiązań) patrząc na swoje korzyści z tego płynące

 

Znajomość do końca marca
6 pucharów + 9 buław + kapłanka

Widać, że będzie tutaj rozmyślał, wracał do przeszłości i bił się z myślami, ale nic nie zrobi, bo zatrzyma go to, że ma żonę

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację, bo nie potrafię zrozumieć Pana :) Będę bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan postrzega Cię jako atrakcyjną kobietę, sexy, pełną charyzmy, aktywną, która śmiało idzie do przodu, potrafi po ciężkich przejściach śmiało iść dalej ( 10 Mieczy Rydwan).

 

Myślę, że chciałby mieć z Tobą kontakt, ale podchodzi na luzie, w sensie nic zobowiązującego. Patrzy na Waszą relację, jak na coś, co mu daje radość, mile spędzony czas itd.

 

Pan będzie wracał myślami do przeszłości w tej 6 Kielichów. Specjalnie niewiele zrobi, będzie trzymał dystans ( 9 Buław). Kapłanka może jak najbardziej być to jego żona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pochodze na luzie do tej znajomości ale ostatnia częstotliwość telefonów i spotkań mnie zaniepokoiła i na dodatek wysłał mi jakieś kawy na święta bo wie że lubię kawę :) no widocznie mnie lubi :) i niech tak zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Mala_83- Kapłanka w wielu źródłach podawana jest jako ukrywana kochanka. Pan chyba szuka odskoczni od relacji z żoną. 
Wybacz, mam ostatnio alergię na facetów- krętacze i kłamcy. 
Trzymam kciuki by sprawy ułożyły się po Twojej myśli.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rozkładach także Kaplanka to kochanka, jeśli ktoś pyta o osobę już zajętą. Pan potrzebuje jakiejs odskoczni, bratniej duszy do spędzania czasu. Jak widać są dwie 9, więc raczej to jest traktowane na luzie, czasem dosyć egoistycznie. Pan zna swoje granice i nie obawiałabym się, że będzie próbował je przekroczyć. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Jak mnie postrzega

Królowa buław + 10 mieczy + rydwan

Pociągasz go, podobasz mu się ale dostrzega wypalenie u Ciebie. 10 Mieczy z Rydwanem wskazuje też na to, że zdaje sobie sprawę z tego, że Ty tą relację przekreślasz i myślisz o wyruszeniu w dalsze poszukiwania..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Zamiary Pana

świat + głupiec + 9 denarów

On chce zakończyć to, co było i otworzyć nowy rozdział. Uważam, że myśli o odejściu od Ciebie bo 9 Denarów to nie tylko karta singielstwa ale też cenienia się. Jemu się wydaje, że Ty nie chcesz tej relacji dalej ciągnąć i dlatego też on chce się ulotnić. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Znajomość do końca marca
6 pucharów + 9 buław + kapłanka

Ta relacja będzie wspomnieniem.  Ona obumrze bo w Kapłance zupełnie nic się nie dzieje. On poza tym może jeszcze kogoś mieć.. zresztą to karta samotności, zatem między Wami nic się nie zadzieje.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 1/18/2021 at 4:01 PM, Mala_83 said:

 

Jak mnie postrzega

Królowa buław + 10 mieczy + rydwan

Jako kobietę pełną energii, działająca na facetów, która została zraniona żyjąca w ciągłym biegu. 

Dodam że zamknęła jakoś rozdział w swoim życiu i ruszasz z ambicją do przodu nie ogladajac sie wstecz. 

Zamiary Pana

świat + głupiec + 9 denarów

Pan chce wyjaśnić obecną sytuację pomiędzy nami i tak bez planu kontynuować nasza znajomość (bez zobowiązań) patrząc na swoje korzyści z tego płynące. 

Zacząć na nowo i spotykać się kiedy jemu pasuje bez zobowiązań. Może zapytaj go jak się mu układa zycie małżeńskie. 

 

Znajomość do końca marca
6 pucharów + 9 buław + kapłanka

Widać, że będzie tutaj rozmyślał, wracał do przeszłości i bił się z myślami, ale nic nie zrobi, bo zatrzyma go to, że ma żonę.

 

Może sprawa z przeszłości powróci i będzie was blokować, będziecie patrzeć nie ufnie na siebie. Kaplanka to możesz być Ty, jako kobieta wycofująca się i znajdą wiedzę ezoteryczna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2021 o 17:01, Mala_83 napisał:

Jak mnie postrzega

Królowa buław + 10 mieczy + rydwan

Na pewno bardzo mu się podobasz i bardzo pozytywnie Cię postrzega, w tym w kontekście seksualności. Jesteś jego straconą szansą. Ale Królowej Buław tak łatwo się nie zapomina, więc wraca do Ciebie - nie w sensie związkowym - tylko chodzi mi o te spotkania, o których piszesz.

 

W dniu 18.01.2021 o 17:01, Mala_83 napisał:

Zamiary Pana

świat + głupiec + 9 denarów

Myślę, że ma wszystko, czego mu potrzeba w kwestiach materialnych i takiego dość uporządkowanego świata. Ale ponieważ dajesz mu tą świeżość w życiu, której nie ma w domu (gdzie są obowiązki itd itp) to chce z Tobą spędzać czas. Gdyby tak literalnie odczytać karty w sensie zamiarów: zamiarem jest stworzenie drugiego świata, do którego będzie mógł się wymykać - bez większych zobowiązań, choć też może chcieć zadbać, by niczego Tobie nie brakowało.

 

W dniu 18.01.2021 o 17:01, Mala_83 napisał:

Znajomość do końca marca
6 pucharów + 9 buław + kapłanka

Fajne beztroskie spotkania ale może tu wkroczyć żona do akcji i je przyblokować (9 Buław jak obrona swojego terytorium).

 

Głupiec w 2 rozkładzie i 6 Pucharów w kolejnym to po prostu dobre porozumienie i taka radosna beztroska bez patrzenia na konsekwencje - bo dzieci przecież nie patrzą na konsekwencje swoich działań - a i jedna i druga karta z takimi emocjami i działaniami może się kojarzyć.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że te spotkania to takie fajne rozmowy na każdy temat taka odskocznia. Sam z siebie dzwoni tak 2-3 razy w tygodniu i te rozmowy trwają prawie 1h. Dziwne to trochę ale póki nie wychodzi to poza to co obecnie jest ok :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.01.2021 o 17:01, Mala_83 napisał:

Weryfikacja!!! 

Jak mnie postrzega

Królowa buław + 10 mieczy + rydwan

Chyba faktycznie działam na Pana i go pociągam, bo znajomość trwa. Są momenty, że rozmawiamy codziennie a czasem trochę mniej. Żałować raczej nie żałuje ale może faktycznie widzi że jestem zraniona i sporo gadamy a on sam też się otworzył i zaczął mówić o swoich problemach

 

Zamiary Pana

świat + głupiec +9 denarów

Tak jak pisałyście Pan szuka świeżości, rozmowy, nie było tutaj planu na cokolwiek a jedynie odskocznia od problemów

Jak napisała @Mesi Pan stworzył sobie drugi świat. Sporo gadamy i chyba 3 razy spotkaliśmy się na kawie. Nic poza tym nie było, ale chyba żona o tym nie wie, tym bardziej że mają jakiś kryzys w małżeństwie i żyją ostatnio obok siebie trochę

 

Znajomość do końca marca
6 pucharów + 9 buław + kapłanka

Beztroskie rozmowy i spotkania. Fajny czas. Na tą chwilę nie wkroczył nikt tutaj więc może ta kapłanka to spotkania bez wiedzy żony :)

Na ta chwilę nic tutaj więcej nie ma ale fajnie jest czasem pogadać bo mamy podobne pasje i zainteresowania :)

Dziękuję wszystkim za interpretacje :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...