Skocz do zawartości

Luty Anastazji ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

aura: 6 denarów, królowa kielichów, paź denarów

Współpraca z kimś być może na uczelni.
praca: XIX Słońce, 2 denarów, 10 denarów

Obecnie jestem bez pracy. Może w lutym moja sytuacja się zmieni? Dostanę jakąś ofertę?
uczucia: 9 buław, as denarów, as mieczy

Spotykam się z kimś, ale na chwilę obecną relacja jest nieokreślona. Dojdzie do jakiejś oczyszczającej rozmowy i albo relacja wejdzie na wyższy poziom, albo dojdzie do odcięcia. 
najważniejsze wydarzenie: 5 buław, rydwan, 3 denarów

Wyjście z jakiejś niekomfortowej sytuacji. Może przejdę przez sesję egzaminacyjną jak burza :D
rada: sąd ostateczny, wisielec, 4 buław

Oczyścić się z negatywnego myślenia, spojrzeć z innej perspektywy, a będzie dobrze :)

 

Jak Wy to widzicie? :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
9 minut temu, Anastazja979 napisał:

aura: 6 denarów, królowa kielichów, paź denarów

W tym miesiącu będziesz łapać balans pomiędzy uczuciami a nauką. Popracujesz nad okazywaniem uczuć. Dasz sobie z tym świetnie radę :)

11 minut temu, Anastazja979 napisał:

praca: XIX Słońce, 2 denarów, 10 denarów

Jakieś pozytywne zmiany, podpisanie umowy :)

12 minut temu, Anastazja979 napisał:

uczucia: 9 buław, as denarów, as mieczy

W uczuciach będziesz wycofana,  niepewna relacji czy też znajomości, w której trwasz. Możliwe, że spróbujesz nazwać nienazwane, dookreslic to co sie dzieje, opowiesz o swoich oczekiwaniach i ... możecie się w nich rozminąć

16 minut temu, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: 5 buław, rydwan, 3 denarów

Stresy z powodu sesji, walka o dobre oceny i wyjdziesz z tego zwycięsko :)

17 minut temu, Anastazja979 napisał:

rada: sąd ostateczny, wisielec, 4 buław

Wyciszyć się, zastanowić się nad relacjami i trwać tylko prz tych, z którymi miło spędzasz czas ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Anastazja979 napisał:

aura: 6 denarów, królowa kielichów, paź denarów

Współpraca z kimś być może na uczelni.
praca: XIX Słońce, 2 denarów, 10 denarów

Obecnie jestem bez pracy. Może w lutym moja sytuacja się zmieni? Dostanę jakąś ofertę?
uczucia: 9 buław, as denarów, as mieczy

Spotykam się z kimś, ale na chwilę obecną relacja jest nieokreślona. Dojdzie do jakiejś oczyszczającej rozmowy i albo relacja wejdzie na wyższy poziom, albo dojdzie do odcięcia. 
najważniejsze wydarzenie: 5 buław, rydwan, 3 denarów

Wyjście z jakiejś niekomfortowej sytuacji. Może przejdę przez sesję egzaminacyjną jak burza :D
rada: sąd ostateczny, wisielec, 4 buław

Oczyścić się z negatywnego myślenia, spojrzeć z innej perspektywy, a będzie dobrze :)

 

Jak Wy to widzicie? :)

1. Aura fajna, z pieniędzmi związana. Jakaś propozycja związana z podnoszeniem kwalifikacji, lub nowa praca. 
2. Praca jak wyżej, los się do Ciebie uśmiechnie, w dwójce denarów widać żonglowanie opcjami, może być więcej niż jednaa propozycja. Nie bój się zmian, 10 denarów to stabilność.

3. W uczuciach raczej widać walkę o stabilność, w Asie mieczy może być to rozwiązanie, które przychodzi nagle.
4. Wygrana w jakiejś sprawie, ruch do przodu i w 3 denarów oczekiwanie na ten statek co już go widać na horyzoncie i podpływa do portu. Nowy etap w życiu.

5. Wyjaśnić stare sprawy, spojrzeć na nie z innej perspektywy i cieszyć się z tego, co się udało osiągnąć.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

aura: 6 denarów, królowa kielichów, paź denarów

Współpraca z kimś lub szukanie równowagi pomiędzy nauką a uczuciami

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

praca: XIX Słońce, 2 denarów, 10 denarów

Jeśli nie masz pracy to dostaniesz ofertę i podpiszesz umowę która będzie dla Ciebie korzystna finansowo

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

uczucia: 9 buław, as denarów, as mieczy

Widać wycofanie, jakąś wewnętrzną walkę, może też kłótnie z kimś

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: 5 buław, rydwan, 3 denarów

Sporo nerwów ale uda się z tego wyjści i ruszyć do przodu co będzie też kosztować trochę pracy z Twojej strony

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

rada: sąd ostateczny, wisielec, 4 buław

Oczyścić się i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy i na spokojnie. Dać sobie trochę wytchnienia i odpoczynku

 

Wszystkiego dobrego na luty :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: bedziesz proszona o pomoc (paź monet + 6 monet) i bedziesz, jako osoba z wielkim sercem (Królowa Kielichów) pomagać (6 monet). Jako że to jest główny motyw miesiącu, to pewnie zdarzy się to pary razy - a zadaniem będzie odnalezienie równowagi między dawaniem i braniem;

Praca: pojawi się 2 możliwości (2 monet) rozpocząć pracę, chyba typowe korpo (10 monet), zakładam, że nie z domu, bo mamy tu Słońce - a to też wyjście na zewnątrz. Ogólnie bardzo Cię to ucieszy (Słońce);

Uczucia: widać taki nieco brak zaufania i może zazdrość (9 buław), ogólnie karty są mało uczuciowe - As Monet może zaznaczyć szansę na coś stałego i poważnego, ale koło Asa Mieczy to bardziej widzę koleżeństwo/przyjaźń. Ogólnie widać, że to jest sam początek znajomości (Asy, As Mieczy w szczególności);

Najważniejsze wydarzenie: myślę, że jest to związane z sesją: będziesz musiała powalczyć (5 buław) i może nie pójdzie to za spokojnie, a w trochę narwany sposób, ruszysz jednak do przodu (Rydwan) i te egzaminy zaliczysz (3 monet to karta egzaminu, dla mnie udanego - bo wychodzisz na następny poziom) :)

Rada: zaliczyć egzaminy i zamknąć ten rozdział (Sąd), odpocząć - Wisielec, 4 buław, cieszyć się życiem (4 buław)

 

Miłego lutego ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.01.2021 o 10:04, Anastazja979 napisał:

aura: 6 denarów, królowa kielichów, paź denarów

Chyba miesiąc podporządkowany sprawom związanym z nauką. Luty to okres sesji egzaminacyjnej, więc możliwe, że będziesz chciała się podzielić notatkami lub sama będziesz szukała pomocy przy nauce.
praca: XIX Słońce, 2 denarów, 10 denarów

Ja bardziej obstawiałbym pomoc finansową od strony rodziny. 
uczucia: 9 buław, as denarów, as mieczy

Któraś ze stron jest bardzo nieufna i zamknięta na drugą osobę, ale może się to zmienić, o ile dojdzie do szczerej i wyjaśniającej rozmowy.
najważniejsze wydarzenie: 5 buław, rydwan, 3 denarów

Jakięś sprzeczki, możliwa rywalizacja. U mnie 5 buław czasem pokazuje bardzo gorące i zacięte dyskusje w jakiejś grupie. Pomimo pandemii może będziesz chciała na chwilę wyskoczyć z jakimiś znajomymi na krótki wypad.
rada: sąd ostateczny, wisielec, 4 buław

Ja widzę poprawę jakiejś relacji w rodzinie.

 

Jak Wy to widzicie? :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja:

Aura: miesiąc upłynął częściowo pod znakiem nauki do sesji. Rozbudziłam też w sobie pewne artystyczne zainteresowania.

Praca: niestety pozytywne karty nic nie dały. Wysyłałam CV, ale nikt się nie odezwał poza jedną panią wczoraj. Nie wiem, czy coś wyniknie z tej rozmowy, bo karty pracowe na marzec są słabe.

Uczucia: czułam się początkowo trochę zaniedbywana. Chłopak, z którym się spotykam miał mało czasu - u niego egzaminy trwały prawię cały miesiąc przez poprawki. A później mniej więcej od walentynek zrobiło się dużo lepiej. Nie było żadnej poważnej rozmowy między nami, po prostu miło spędzony czas.

Najważniejsze wydarzenie: Zdałam wszystkie egzaminy bez problemu.

Rada: Udało mi się wyjść z nadmiernego zamartwiania się.

 

Dziękuję bardzo wszystkim! :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Luty Anastazji ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...