Skocz do zawartości

Zwiazek karmiczny


Magikpfk33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam znajomego który był w moim otoczeniu od dziecka... chodziliśmy razem do podstawówki jako dziecko nie zwracałam na niego uwagi. Po czasie gdy staliśmy sie duzo starsi dokładniej dorosli zostaliśmy sąsiadami przypadkiem zaczelam go zauważam potem bardzo mocno mi sie zaczal podobać.. zakochałam sie dochodziło między nami do zbliżeń on mnie okłamywał zwodził nie mowil w prost o uczuciach... strasznie cierpiałam przez to ze nie moge z nim byc nigdy mi sie to wczesniej nie zdarzyło... tak silne uczucie to dziwne !!! teraz oboje w tym samym roku zostaliśmy rodzicami z innymi partnerami zanim spodziewali sie dziecka czułam ze on tez bedzie mial dziecko jak i ja !!! Czuje tez ze napewno nie wyjdzie mu z ta kobieta mimo ze mieszkają razem.. czuje to.. co jakis czas pisze do mnie nadal co u mnie slychac mimo ze dawno na zywo nie rozmawialiśmy juz z 3 lata i co jakis czas ciagle pisze jakby tez nie mogl zapomnieć o mojej osobie..  mamy oboje karmiczna 27 jako liczby ekspresji ja w nazwisku bodajże on w imieniu... 

jego imie to Patryk , moje Joanna 

jego data urodzenia to 15.03.1999 

Moja data to 04.08.1996

 

czy ktos moglby obliczyć czy mamy zwiazek karmiczny? 
 Moje cyfry z nazwiska to 11 dusza, wibracja 38=2 , ekspresja 27 

z jego nazwiska to 16 dusza, wibracja 34=7 i ekspresja 18

z jego imienia ekspresja to tez karmiczna 27 

z góry dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...