Skocz do zawartości

Czy kontynuować kierunek,czy sobie darować - wybór


Roulette

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

 

Chodzę na szkołę weekendową.

Szczerze mówiąc, trochę mnie męczy już ten kierunek (a raczej nudzi, trochę mi się nie chce, jeśli mam być szczera), ale chciałam mieć jakiś zawód. Czuję, że to chyba jednak nie moja bajka, ale szkoda mi znów rezygnować, a z drugiej strony robienie czegoś wbrew sobie mocno kłóci się z moją osobowością. Przyznam, że dużo nauki, nie mam tyle motywacji, by wkuwać, mam masę obowiązków w domu.

 

Postawiłam więc pytanie kartom:

 

Co jeśli rzucę/zostanę na kierunku?

 

Jeśli rzucę:

Rycerz Kielichów, 9 Kielichów, Królowa Buław

 

Jeśli zostanę:

4 Buław, 6 Kielichów i Kapłan

 

Zadałam też pytanie "Jaka jest szansa, że do czegoś mi się przyda ten zawód w przyszłości (zawodowo) i wyciągnęłam:

Gwiazda (była odwrócona, ale nie korzystać z odwróconych), Świat i As Mieczy

 

Korzystałam z Talii RW.

 

No i mam zagwozdkę, bo hello,co to za karty?

Moja interpretacja jest taka, ŻE:

 

Jeśli pożegnam się z kolejną możliwością edukacji będę czuła się wyzwolona i przez to szczęśliwsza - Królowa Buław (trochę mi ciąży ta nauka)

Zajmę się życiem bardziej towarzyskim i tyle (Rycerz Kielichów jako tło imprezowe i sama 9 Kielichów jako spotkania towarzyskie, ale to naciągana interpretacja, bo nie mam w tym mieście wielu znajomości)

 

Jeśli wytrwam będę czuła się stabilniej w życiu, że coś udało mi się zbudować(4Buławy), przyjemną atmosferę na zajęciach i zdobycie wiedzy (Kapłan).

 

No i szansa na to ,że mi się ten kierunek przyda do czegoś jest spora, bo Gwiazda, Świat i As Mieczy to na sprawy zawodowe same dobre karty...

Może przyda mi się nie od razu (Gwiazda) ale mogę dostać z tego tytułu jakieś propozycje (Świat), które będąpocztkiem czegoś dobrego(As Mieczy)

 

Jak to widzicie? Będę wdzięczna za spostrzeżenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzucisz kierunek na pewno Ci trochę ulży, będziesz miała więcej czasu na rzeczy, które lubisz bardziej. 

Jeśli zostaniesz to będzie tak bez entuzjazmu. Przyłożysz się na tyle, żeby to dokończyć i mieć z głowy.

 

Według mnie nie przyda Ci się to w przyszłości. Zrozumiesz, że to nie to, czego chciałaś (odwrócona Gwiazda) i zajmiesz się czymś zupełnie innym (Świat + As mieczy).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Anastazja979 napisał:

Jeśli rzucisz kierunek na pewno Ci trochę ulży, będziesz miała więcej czasu na rzeczy, które lubisz bardziej. 

Jeśli zostaniesz to będzie tak bez entuzjazmu. Przyłożysz się na tyle, żeby to dokończyć i mieć z głowy.

 

Według mnie nie przyda Ci się to w przyszłości. Zrozumiesz, że to nie to, czego chciałaś (odwrócona Gwiazda) i zajmiesz się czymś zupełnie innym (Świat + As mieczy).

Właśnie tak się zastanawiałam nad tym Kapłanem. Nie brzmi to jak wiedza z zakresu Masażu... :D aczkolwiek może Anatomia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...