Skocz do zawartości

Walentynki ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Wiem, jeszcze prawie miesiąc do tego całuśnego święta, pomyślałam, że rozłożę karty z ciekawości- jak spędzę Walentynki? 
Otrzymałam: Królowa Kielichów, As Buław oraz Rycerz Buław. 
Królowa Kielichów- dość romantyczna i wrażliwa kobieta, może to moja siostra? A może to moje melancholijne nastawienie w tym dniu?

As Buław - coś się wydarzy. Ja coś zainicjuję. Pozytywna karta.

Rycerz Buław - tutaj namacalnie jakaś osoba. Zazwyczaj mężczyzna. Karta o zabarwieniu romansowym. 
 

I tak podsumowując to karty bardzo miłe na Walentynki, dość namiętne tylko...ja jestem singiel teraz. Zerwałam z moim randkowiczem i definitywnie nie wrócimy do siebie. A tym bardziej w Walentynki. 
Tak czy siak- będzie milo :)

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że możesz spędzić ten dzień z jakimś buławowym. Nawet jeśli teraz nikogo takiego nie znasz, to w ciągu tych trzech tygodni możesz kogoś poznać :) Albo udasz się z koleżanką kielichową na jakąś imprezę i tam poznasz buławowego ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Anastazja979- fajny pomysł :D Tyle, że w moich realiach jest lockdown do 15 lutego i nie ma mowy żeby z kawą w Costa posiedzieć( tylko na wynos) a już nie wspomnę o imprezach :/

Zastanawiałam się, że może ten Rycerz to moja siostra i może coś nowego zrobimy w ten dzień. 
Milo by było jakby ten Rycerz okazał się jednak płci męskiej... :buja_w_oblokach:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gringe napisał:

@Anastazja979- fajny pomysł :D Tyle, że w moich realiach jest lockdown do 15 lutego i nie ma mowy żeby z kawą w Costa posiedzieć( tylko na wynos) a już nie wspomnę o imprezach :/

Zastanawiałam się, że może ten Rycerz to moja siostra i może coś nowego zrobimy w ten dzień. 
Milo by było jakby ten Rycerz okazał się jednak płci męskiej... :buja_w_oblokach:

Imprezy na mieście na pewno odpadają, ale może domówka w parę osób byłaby realna?

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że Królowa pokazuje taki romantyczny nastrój. Twoje nastawienie, dużo emocji, zauroczenia. Wieczór spędzisz z jakimś mężczyzna i może miedzy wami być gorąco, może być coś więcej. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Będziesz miała dość melancholijne nastawienie tego 14 dnia lutego, albo faktycznie jakaś kobieta się zaznacza. Potem jakbyś dostała przypływ energii. Rycerz Buław to impuls, ruch. Może jakiś wypad gdzieś. Karty kojarzące się z flirtem/energią. Na pewno nie będziesz się nudzić :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Ekspert

Pora chyba na weryfikację układu. Królowa Kielichów - siostra podeszła dziś do mnie bardzo empatycznie i dostałam od niej i mojego siostrzeńca bukiet, oliwki z fetą oraz zestaw salami( jestem na keto więc czekoladę podziwiam z daleka). 
Rycerz Buław - tu wiedziałam, że jakiś facet się objawi - No i jak zwykle mój eks mąż szarpnął mi nerwa i przyjechał z bukietem róż( on nie do końca przyjmuje fakt, ze 3 lata nie jesteśmy ze sobą oraz...jakby zapomniał, że ma dziecko i ma na nie łożyć. cokolwiek). 
As Buław- byłam w nowym sklepie z siostrzeńcem po kwiaty dla siostry plus z racji tego, że ex czatował pod domem na mnie, zdecydowałam się wrócić inna drogą do domu. 
Dochodzę do wniosku, że Królowa Kielichów to empatyczne babka albo, w zależności od pytania - ja sama będę wrażliwa i wymagająca opieki(siostra stwierdziła, ze dobrze, że jej randki nie wypaliły to bezpieczniej jest we dwie w domu). Mój ex wciąż siedzi w aucie pod domem- w razie co, dzwonię pod odpowiedni numer bo tuż jest nękanie( nie widziałam go od września, nic się nie odzywał ani tym bardziej nie pytał o dziecko a tu 14 kutego i on zjawia się z różami jakby nigdy nic). :obled:

Ehh...

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Walentynki ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...