Skocz do zawartości

Mój weekend ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjeżdżam na weekend i chciałem zobaczyć jak mi minie

 

Aura - 9 mieczy

Już mi kiedyś wypadła ta karta, nieprzespana noc. Kiedyś już u niej spałem i się wybudzalem w nocy. 

Jadę na egzamin, więc może być też stresująco.

Jak spędzę czas z koleżanką - królowa monet, pustelnik (8 mieczy dociągnięte, aby wyjaśnić pustelnika)

Chcieliśmy wybrać się na spacer i spędzić trochę czasu poza domem. Będzie miło i sympatycznie, niczego nie zabraknie, ale z jakiegoś powodu nie opuścimy domu i tam spędzimy dzień.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze raz ja. Wydaje mi się, że 9 mieczy nie odnosiło się do weekendu, ale do dzisiejszej nocy. Przez całą noc miałem koszmary, budziłem się ze trzy razy i kiedy zasypiałem rozpoczynał się nowy.

Jeszcze raz zapytałem o aurę weekendu i wypadł Świat - myślę, że weekend radosny, może uda mi się zdać egzamin

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, nastek96 napisał:

Wyjeżdżam na weekend i chciałem zobaczyć jak mi minie

 

Aura - 9 mieczy

Już mi kiedyś wypadła ta karta, nieprzespana noc. Kiedyś już u niej spałem i się wybudzalem w nocy. 

Jadę na egzamin, więc może być też stresująco.

Jak spędzę czas z koleżanką - królowa monet, pustelnik (8 mieczy dociągnięte, aby wyjaśnić pustelnika)

Chcieliśmy wybrać się na spacer i spędzić trochę czasu poza domem. Będzie miło i sympatycznie, niczego nie zabraknie, ale z jakiegoś powodu nie opuścimy domu i tam spędzimy dzień.

  

Aurę rozumiem  w 9 mieczach jako nastrój dominujący przez weekend. 

Nie trawię tej karty, po części masz już weryfikację, jak ona smakuje. Przed egzaminem, aby nie odbiła się żle w postaci niewyspania, i zamulonego umysłu. 

Z koleżanką jak minie czas, każdy sobie będzie dumał  nad sobą, oby nie pozamykany i poblokowany. U Ciebie może odbić się trójnasób bezesenność i zmęczeie. 

 

 

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, nastek96 napisał:

Dziękuję bardzo, dziś wieczorem dodam weryfikację 

Upss, teraz zobaczyłam kartę Swiat dodaną jako nową do aury.  Jej aspekt wiele zmienia, raczej na lepsze, powinno być falnie nie tyle co megga happy, z lekka ograniczająco w jakiejś izolacji umysłu matarializującej zamknięcie, lecz nie tak dramatycznie jak tylko 9 mieczy. 

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikuje. Adamandium, wypowiedziałaś się jako jedyna więc jednocześnie twoja interpretacja była najlepsza :)

Te 9 mieczy to raczej była noc poprzedzająca weekend. Najwyrazniej karty zdecydowały się z jakiegoś pokazac, że czeka mnie bardzo ciężka noc. Ogólnie troszeczkę się stresowałem, jak się okazało nie potrzebnie. Weekend spędziłem wspaniałe. Miałem dwa egzaminy i oba zdałem na najwyższą ocene, z czego do jednego nawet nie musiałem podchodzić, bo dostałem 6 za całokształt. Z innego egzaminu pisanego wcześniej również dostałem najwyższą ocenę. Więc Świat pokazywał dużo szczęścia i powodzenia w nauce i miłe zakończenie semestru.

Jeśli chodzi o czas spędzony z koleżanką to było bardzo miło. Gotowaliśmy, jedliśmy pyszne jedzenie, opiliśmy sukces, oglądaliśmy seriale...

I tak jak przypuszczałem pomimo szerokich planów wyjścia, pozostaliśmy zamknięci w domu z powodu złej pogody.

Ale po części też każdy dumał nad sobą. Bo oprócz tego, że gadaliśmy razem to każdy z nas zajmował się też rozmowa na telefonie z kimś innym.

Dziękuję Ci bardzo :)

 

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, nastek96 napisał:

Weryfikuje. Adamandium, wypowiedziałaś się jako jedyna więc jednocześnie twoja interpretacja była najlepsza :)

Te 9 mieczy to raczej była noc poprzedzająca weekend. Najwyrazniej karty zdecydowały się z jakiegoś pokazac, że czeka mnie bardzo ciężka noc. Ogólnie troszeczkę się stresowałem, jak się okazało nie potrzebnie. Weekend spędziłem wspaniałe. Miałem dwa egzaminy i oba zdałem na najwyższą ocene, z czego do jednego nawet nie musiałem podchodzić, bo dostałem 6 za całokształt. Z innego egzaminu pisanego wcześniej również dostałem najwyższą ocenę. Więc Świat pokazywał dużo szczęścia i powodzenia w nauce i miłe zakończenie semestru.

Jeśli chodzi o czas spędzony z koleżanką to było bardzo miło. Gotowaliśmy, jedliśmy pyszne jedzenie, opiliśmy sukces, oglądaliśmy seriale...

I tak jak przypuszczałem pomimo szerokich planów wyjścia, pozostaliśmy zamknięci w domu z powodu złej pogody.

Ale po części też każdy dumał nad sobą. Bo oprócz tego, że gadaliśmy razem to każdy z nas zajmował się też rozmowa na telefonie z kimś innym.

Dziękuję Ci bardzo :)

 

Prima! i owacje za zaliczony semestr. :oklaski:

 

Widzisz, ja się w mojej interpretacji bardziej odniosłam do aury ogólnej i jak spędzicie czas, niż do kwestii  zaliczenia egzaminu. Gdzieś się to pytanie rozmyło po drodze.   

A jak wiesz precyzja właściwie zadanego pytania Tarotowi jest ważna. 

 

Dzięki za weryfikację, bo na niej uczymy się. A te mieczowe AM czyli 9 mieczy i 8 mieczy jakie wyrzucił Tarot, cóż, krzyżują plany, blokują, spędzają sen z powiek. Co też i się de facto zadziało przez ten czas. Ale ważne że było ciepło i smacznie w obecności koleżanki ...no i finalnie zaliczyłeś semestr. :ok:

 

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Mój weekend ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...