Skocz do zawartości

Pierwsza połowa lutego ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zawsze bywa położyłam karty na pierwszą połowę lutego :) Jestem singielką, która poddała się trochę w poszukiwaniach, mam stabilną pracę w której nie jest kolorowo ale na tą chwilę jest ok.

 

Aura
10 pucharów + 6 buław + wisielec

Jakieś świętowanie sukcesu w rodzinie, radość, ale spowoduje to spojrzenie na pewne sprawy z innej nowej perspektywy

 

Praca
7 denarów + 3 buławy + 8 mieczy

Widać wypalanie zawodowe i patrzenie na nowe perspektywy, może chęć zmiany pracy, ale widać coś mnie tutaj blokuje (chyba samochód służbowy bo wtedy trzeba było poszukać czegoś żeby kupić)

 

Uczucia
paź denarów + sąd + 7 denarów

Oczyszczenie atmosfery z jakimś młodszym mężczyzną, wywoła to jakieś moje znieciepliwienie tą sytuacją 

 

Najważniejsze wydarzenie
król buław + 9 denarów + diabeł

Czyżby pojawił się jakiś Pan z którym będzie gorąca atmosfera? Ale on będzie patrzył tylko na swoje korzyści w tym wszystkim i żeby jemu było dobrze :) Nic tutaj więcej nie będzie :)

 

Rada
paź pucharów + świat + 7 denarów

Dać odejść pewnemu Panu z mojego życia nie zatrzymywać go

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację i spojrzenie na karty :) Będę bardzo wdzięczna :)
 

Odnośnik do komentarza

Wspaniale, akurat potrzebowałam czegoś żeby poćwiczyć, a tu taki ciekawy wątek.
Od razu mówię, że dopiero zaczynam i jestem niezmiernie ciekawa swoich interpretacji :)

Aura:
Dla mnie wygląda to tak: pojawią się jakieś perspektywy nowej znajomości, ale może to być powierzchowne i fałszywe świętowanie, dlatego lepiej poczekać i się temu dobrze przyjrzeć.

Praca - widzę to podobnie - tak jakbyś się bała stracić jakieś benefity/osłonę socjalną

Uczucia:
Pojawi się jakaś wiadomość albo nowa znajomość, która wpłynie uwalniająco i da nadzieję na nowe perspektywy

Najważniejsze wydarzenie:
dokładnie tak samo to widzę i trochę mi to pasuje do Aury.

Rada: jeżeli zaakceptujesz swoje emocje takie jakie są i po prostu pójdziesz dalej to w końcu znajdziesz satysfakcję - strasznie to ogólnikowe, ale na razie więcej mi to nie mówi.

Coś te 7 monet często się przewija.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Agata_ za interpretacje :) faktycznie też zwróciłam uwagę na te 7 monet a ta karta raczej nie kojarzy mi się z niczym dobrym oprócz opóźniania i odwlekania. Zobaczymy co ona tutaj będzie znaczyć :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja mam talię pór roku i ta karta bardzo pozytywnie mnie nastraja - jest na niej kobieta w widocznej ciąży, która sięga po jabłko. Kojarzy mi się z oczekiwaniem na pozytywne rozwiązanie, które nadejdzie, trzeba tylko cierpliwości.

Możliwe, że wybrałam zbyt pozytywną talię i wszędzie widzę jasne strony ;)

Również pozdrawiam :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2021 o 17:44, Mala_83 napisał:

Jak to zawsze bywa położyłam karty na pierwszą połowę lutego :) Jestem singielką, która poddała się trochę w poszukiwaniach, mam stabilną pracę w której nie jest kolorowo ale na tą chwilę jest ok.

 

Aura
10 pucharów + 6 buław + wisielec

Jakieś świętowanie sukcesu w rodzinie, radość, ale spowoduje to spojrzenie na pewne sprawy z innej nowej perspektywy

 

Praca
7 denarów + 3 buławy + 8 mieczy

Widać wypalanie zawodowe i patrzenie na nowe perspektywy, może chęć zmiany pracy, ale widać coś mnie tutaj blokuje (chyba samochód służbowy bo wtedy trzeba było poszukać czegoś żeby kupić)

 

Uczucia
paź denarów + sąd + 7 denarów

Oczyszczenie atmosfery z jakimś młodszym mężczyzną, wywoła to jakieś moje znieciepliwienie tą sytuacją 

 

Najważniejsze wydarzenie
król buław + 9 denarów + diabeł

Czyżby pojawił się jakiś Pan z którym będzie gorąca atmosfera? Ale on będzie patrzył tylko na swoje korzyści w tym wszystkim i żeby jemu było dobrze :) Nic tutaj więcej nie będzie :)

 

Rada
paź pucharów + świat + 7 denarów

Dać odejść pewnemu Panu z mojego życia nie zatrzymywać go

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację i spojrzenie na karty :) Będę bardzo wdzięczna :)
 

 

 

 

Aura dość spokojna. Skupisz się być może na jakiś miłych sprawach związanych z rodziną. Sporo możesz rozmyślać, Coś Ci się uda osiągnąć :)

W pracy powoli do przodu. Mam wrażenie, że albo Ty się blokujesz co do tego wyjazdu, albo z powodu jakiś przeszkód nie dojdzie do niego.

W uczuciach- jakieś spotkanie może być, może zaczniecie od nowa w tym Sądzie? Według mnie po tym nadejdzie spokój :).

Pojawi się Pan Buław, który może flirtować, podrywać ;P

A ja bym te karty odczytałam, że właśnie otworzyć się na emocje, być otwarta.

 

Wszystkiego dobrego ! :)

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lianna jakoś w pracy czuję wypalenie i rozmyślanie czy nie zmienić pracy ale jakoś boję się czy to dobry czas na zmiany. 

Co do uczuć to może uda się z jedną osobą porozmawiać i oczyścić sytuację  bo dziwnie się czuję obecnie. 

Zobaczymy czy to będzie to czy coś innego :)

Dzięki serdeczne za interpretacje

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

WERYFIKACJA !!!

W dniu 24.01.2021 o 17:44, Mala_83 napisał:

 

Aura
10 pucharów + 6 buław + wisielec

Sporo rozmyślania odnośnie rzeczy związanych z rodziną i siostrą. Taki trochę czas zadumy.

 

Praca
7 denarów + 3 buławy + 8 mieczy

Totalny brak weny do pracy, wypalenie się. Blokowało mnie coś, że nie mogłam ruszyć do przodu ale pod koniec miesiaca się udało

 

Uczucia
paź denarów + sąd + 7 denarów

Odezwała się osoba z przeszłości, oczyściła się ale po rozmowie nie nie mieliśmy dalej kontaktu

 

Najważniejsze wydarzenie
król buław + 9 denarów + diabeł

Pojawił się Pan, który trochę podgrzewał atmosferę, ale nic się tutaj wielkiego nie wydarzyło oprócz rozmów i jakiś moich wizji :)

 

Rada
paź pucharów + świat + 7 denarów

Chyba właśnie otworzyć się na emocje i podejść do nich na chłodno

Dziękuję wszystkim za interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa lutego ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...