Skocz do zawartości

Raport ZWERYFIKOWANE


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Na początku lutego muszę zrobić raport w zastępstwie za dziewczyne, która już poszła na zwolnienie. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że nie byle chętna do pomocy i pokazała to raz 10 zdalnie potem ślad po niej zaginął. 

 

Pytanie czy poradzę sobie z tym i wszystko będzie dobrze po jego zrobieniu i wysłaniu. Boję się tej babki do której on dociera. Oto karty... 

 

As kielichów, as bulaw, sad ostateczny XX dołożyłam giermek mieczy 

 

Mocne karty dwa asy to niby nie są złe te karty, ale mogą mieć obiekcje uznać, że robiła to osoba nie doświadczona, bo jest młody paź . Może w tym sądzie czeka mnie poprawka? 

 

Proszę dajcie znać jak to widzicie. 

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje, że będzie dobrze. Masz dwa asy. As kielichów mówi o zadowoleniu. Wydaje mi się, że Sąd podkreśla, że Ci się powiedzie. (Może nawet dłużej będziesz się tym zajmował niż raz).

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, nastek96 napisał:

Mi sie wydaje, że będzie dobrze. Masz dwa asy. As kielichów mówi o zadowoleniu. Wydaje mi się, że Sąd podkreśla, że Ci się powiedzie. (Może nawet dłużej będziesz się tym zajmował niż raz).

Dziękuję bardzo. Oby nie docelowo chce to zadanie oddać, bo ja już i tak mam za dużo hehe 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
4 hours ago, panna.marta said:

As kielichów, as bulaw, sad ostateczny XX dołożyłam giermek mieczy

 Masz szansę wykazania się ale karty pokazują że ona zwyczajnie Cię będzie osądzać, że się dowiesz co i jak po wysłaniu. To ona może sie pokazywać w paziu mieczy i na czym jej praca ogólnie polega. Może się doczepic do paru rzeczy lub zwyczajnie szukać by się do czegoś doczepic. Pewnie jest krytyczna i ostra w słowach. Ja to widzę że karty mówią by starannie dobierać słowa i zdania, wykazać się inteligencją, by dobrze poszukać informacji których potrzebujesz. Bądź zwyczajnie bystra i się nie bój. Podejdź do zadania jak ten pazik mieczy. On się nie boi tylko ostro atakuje przeciwnika słowami. Wykaz się inteligencją.  

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, panna.marta napisał:

Hej. Na początku lutego muszę zrobić raport w zastępstwie za dziewczyne, która już poszła na zwolnienie. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że nie byle chętna do pomocy i pokazała to raz 10 zdalnie potem ślad po niej zaginął. 

 

Pytanie czy poradzę sobie z tym i wszystko będzie dobrze po jego zrobieniu i wysłaniu. Boję się tej babki do której on dociera. Oto karty... 

 

As kielichów, as bulaw, sad ostateczny XX dołożyłam giermek mieczy 

 

Mocne karty dwa asy to niby nie są złe te karty, ale mogą mieć obiekcje uznać, że robiła to osoba nie doświadczona, bo jest młody paź . Może w tym sądzie czeka mnie poprawka? 

 

Proszę dajcie znać jak to widzicie. 

Potadzisz sobie, Bedziesz miec na to pomysly. Ty wykonasz swoja prace dobrze. Nie bedziesz miec sobie nic do zarzucenia. Przelozony moze miec zastrzezenia - jakies za i przeciw ale mysle ze to normalne, bo kazda praca podlega ocenie. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Poradzisz sobie swietnie, nawet jeśli coś wyjdzie za pierwszym razem nie tak Sąd to wyjaśniasz to w giermku mieczy. Nie ma się co bać :) uczysz się na nowym stanowisku i masz prawo do pomyłek. Będzie dobrze  

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
14 godzin temu, panna.marta napisał:

Pytanie czy poradzę sobie z tym i wszystko będzie dobrze po jego zrobieniu i wysłaniu. Boję się tej babki do której on dociera. Oto karty... 

 

As kielichów, as bulaw, sad ostateczny XX dołożyłam giermek mieczy 

Sporo emocji Ci towarzyszy (As Kielichów), ale one napedzaja Cię do działania (As Buław) wywiążesz się z zadania, ale jakieś poprawki będą nieuniknione (Sąd) coś trzeba bedzie wyjaśnić (Giermek Mieczy). Generalnie to chill, masz nowe stanowisko i dopiero zaczynasz to ogarniać. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi :wink:

Trzymaj się, dasz sobie radę :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, panna.marta napisał:

Pytanie czy poradzę sobie z tym i wszystko będzie dobrze po jego zrobieniu i wysłaniu. Boję się tej babki do której on dociera. Oto karty... 

 

As kielichów, as bulaw, sad ostateczny XX dołożyłam giermek mieczy 

Uważam, że dramatu nie będzie  :D As Buław z Asem Pucharów wskazuje na to, że będziesz musiała w to włożyć dużo serca i zapału, a więc nie może być to zrobione na odczepnego.

Sąd Ostateczny z Paziem Mieczy sugeruje, że będą jeszcze nanaszane jakieś poprawki bo mieczowy pazik jest wnikliwy jak mało kto..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

No to lipa. Stresuję się, bo yo co ja zrobię będzie prezentowane na spotkaniu managerów wyższego szczebla. No a niestety nikt nie chce mi pomóc, wiadomo dziewczyny boją się konkurencji. No nic dzięki wielkie, za wasze interpretacjebi słowa otuchy. Najwyżej poszukam nowej roboty. 

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, panna.marta napisał:

No to lipa. Stresuję się, bo yo co ja zrobię będzie prezentowane na spotkaniu managerów wyższego szczebla. No a niestety nikt nie chce mi pomóc, wiadomo dziewczyny boją się konkurencji. No nic dzięki wielkie, za wasze interpretacjebi słowa otuchy. Najwyżej poszukam nowej roboty. 

Moze podpytaj przelozonego ? Mysle ze zrozumie. Odpowiada za Ciebie wiec pewnie tez mu zalezy zebys dobrze wypadla.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
13 hours ago, panna.marta said:

No to lipa. Stresuję się, bo yo co ja zrobię będzie prezentowane na spotkaniu managerów wyższego szczebla. No a niestety nikt nie chce mi pomóc, wiadomo dziewczyny boją się konkurencji. No nic dzięki wielkie, za wasze interpretacjebi słowa otuchy. Najwyżej poszukam nowej roboty. 

Strach Tobą totalnie kieruje i może zniszczyć twoją pewność siebie i ogólnie cała pracę. Jak pisałam wcześniej masz szansę się wykazać ale musisz do tego podejść jak pazik mieczy i bardzo dobrze się przygotować a żałować Nie będziesz A wręcz uważam że ludzie długo będą wspominać jak świetnie Ci poszło. Nie liczyłam bym na pomoc. 

Edytowane przez HopeNot
Więcej informacji
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, panna.marta napisał:

No to lipa. Stresuję się, bo yo co ja zrobię będzie prezentowane na spotkaniu managerów wyższego szczebla. No a niestety nikt nie chce mi pomóc, wiadomo dziewczyny boją się konkurencji. No nic dzięki wielkie, za wasze interpretacjebi słowa otuchy. Najwyżej poszukam nowej roboty. 

Nie panikuj - a co to za raport może mogę pomoc?! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja. Wszystko wyszło dobrze! Bez poprawek :) prosiłam jedna dziewczyne o pomoc, ale stwierdziła, żebym ogarnęła to sama. Zatem zebrałam wszystkie swoje moce i zrobiłam to wg notatek jakie miałam w zeszycie i wyszło ok. Czyli giermek mieczy jest waleczny :)

  • Lubię to! 1
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Raport ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...