Skocz do zawartości

Luty Zakretka


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - Siła - to moja karta, poradzę sobie choć może będzie to kosztowało sporo wysiłku 

 

Praca - Słońce (as denarów) styczne to ciężka praca po 12 godzin, wydaje się ze luty przyniesie sporo satysfakcji i da nowe możliwości

 

Finanse - As mieczy - podejmę decyzje dotyczące moich finansów 

 

Uczucia - Krol mieczy (As pucharów) mężczyzn który będzie mocno mną zainteresowany 

 

Dom - 8 monet - dom moim biurem i siłownia 

 

Praca z ciałem - 7 buław - bez zmian 

 

Niespodzianka - Królowa monet - jakaś kobieta mnie zaskoczy 

 

Robić - Gwiazda (koło fortuny 3 monety). Marzyć i wierzyć w lepsza przyszłość 

 

Nie robić - 3 monety (giermek mieczy) nie mówić o swoich w planach w pracy i nie wdawać się w dziwne dyskusje 

 

Rada - Cesarzowa (6 mieczy ) zadbać o swoją kobiecość 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
14 minutes ago, zakretka23 said:

 

Uczucia - Krol mieczy (As pucharów) mężczyzn który będzie mocno mną zainteresowany  

 

Ty możesz mieć tego faceta w sercu tylko jakiś niedostępny widzę. 

 

Praca z ciałem - 7 buław - bez zmian 

 

Bardzo intensywnie 

 

Niespodzianka - Królowa monet - jakaś kobieta mnie zaskoczy 

 

Kobieta która zajmuje się domem i praca i dobrze sobie z tym radzi 

 

14 minutes ago, zakretka23 said:

 

Robić - Gwiazda (koło fortuny 3 monety). Marzyć i wierzyć w lepsza przyszłość 

Tu mi się wydaje by skupić się na jednej rzeczy i ja manifestowac zamiast na kilku. 3 Monet to również znajomości z pracy- być trochę dla nich jak ta gwiazdka, świeci ale nie za blisko. 

 

14 minutes ago, zakretka23 said:

 

Nie robić - 3 monety (giermek mieczy) nie mówić o swoich w planach w pracy i nie wdawać się w dziwne dyskusje 

 

Nie plotkowac o innych z pracy.

 

Rada - Cesarzowa (6 mieczy ) zadbać o swoją kobiecość 

Podobnie jak K. Denarow, dom, praca, dbanie o siebie swoje ciało. Znowu dystans tu widzę, podobnie jak w denarowej.  Skupić się na tym by ulepszyć sobie zycie. 

 

14 minutes ago, zakretka23 said:

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

Aura - Siła - Fajna karta.  Okielznasz swoja bestie w srodku i bedziesz robic to co zaplanowalas :)

Praca - Słońce (as denarów)

luty bedzie z gorki, fajna karta. Moze bedzie szansa na jakies wyroznienie/hajs

Finanse - As mieczy -moze bedziesz negocjowac jakies warunki finansowe, moze twoje finanse beda wymagaly rozliczenia 

 

Uczucia - Krol mieczy (As pucharów) Moze byc jakis facet alboTy wyszlas w tym krolu czyli ze ogarnie Cie chlod uczuciow-emocjonalny i z dystansem bedziesz podchodzic do zalotnikow. 

 

Dom - 8 monet -

Ogolnie nudy nic ciekawego moze sprzatanie. Rutyna dnia codziennego. Moze byc tezpraca w donu jak piszesz.  

 

Praca z ciałem - 7 buław - cwiczenia? Walka o sylwetke? 

 

Niespodzianka - Królowa monet moze jakis zabieg? 

 

Robić - Gwiazda (koło fortuny 3 monety). Marzenia sie spelniaja.

 

Nie robić - 3 monety (giermek mieczy) nie mówić o swoich w planach w pracy i nie wdawać się w dziwne dyskusje 

tu sie zgadzam

Rada - Cesarzowa (6 mieczy ) Czerpac radosc z zycia. 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, zakretka23 napisał:

Praca z ciałem - codziennie ćwiczę i są to treningi bardzo urozmaicone. 7 buław bardzo pasuje 

W takim razie wyglada na to ze uda Ci sie to nadal robic systematycznie i wyglada na to ze beda efekty. Aura sila tez sprzyja aktywnosci fizycznej.

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2021 o 13:23, zakretka23 napisał:

Aura - Siła - dobry miesiąc! Będzie w Tobie dużo energii, pewności siebie 

 

Praca - Słońce (as denarów) czeka cię dobra wiadomość, uznanie, podwyżka lub awans! bardzo dobre karty... 

 

Finanse - As mieczy - może jakaś nowa oferta albo trzeba będzie podjąć decyzję, coś przeanalizowac

 

Uczucia - Krol mieczy (As pucharów) pojawi się mężczyzna albo internetowo poznany albo o cechach mieczowego

 

Dom - 8 monet - praca w domu, porządki w domu 

 

Praca z ciałem - 7 buław - będzie się działo, dużo ruchu,może treningi kardio lub będziesz walaczyc o coś żeby zrobić coś lepiej 

 

Niespodzianka - Królowa monet - tak jak wyżej jakieś wpływy finansowe albo kupisz sobie coś drogiego, ładnego 

 

Robić - Gwiazda (koło fortuny 3 monety). Zainwestować w siebie lub w coś trwałego co zaowocuje 

 

Nie robić - 3 monety (giermek mieczy) no właśnie i ten giermek może nie podejmuj pochopnie jakiejś decyzji 

 

Rada - Cesarzowa (6 mieczy ) odpocznij, zrelaksuj się 

 

 

 

Edytowane przez panna.marta
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...