Skocz do zawartości

Trochę się boję - proszę o pomoc


Roulette

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

nie chcę mocno wchodzić w szczególy, nie są one istotne.

Zauważyłam, że na pewnym portalu obserwuje mnie osoba, która nic nie dodaje, mimo że wcale nie trzeba się logować, by oglądać posty innych ludzi. Ma za to ten ktoś taki avatar i zdjęcie w tle, które przypomina mi o kimś innym, kogo znam w "realu". Szukając poszlakowo czegoś więcej, natknęłam się na ten sam nick na forach o cyberprzestępczości i związanych z programowaniem. Ta osoba miała kiedyś w polubieniach na innym znanym portalu witrynę związaną z programowaniem, ale już nagle nie ma. (sprawdziłam wczoraj).

Zadałam więc pytanie, czy to ta sama osoba?

 

Wyszedł: Król Buław, Wisielec, Rycerz Buław.

Ponieważ pojawiły się dwie karty dworskie z tego samego dworu i obie płci męskiej, skłaniam się ku pozytywnej odpowiedzi.

 

Ponieważ dzisiaj(!) dostałam powiadomoenie o tym, że moje hasła zostały przechwycone, zadałam pytanie, czy ta osoba mi zagraża? I wypadły 3 Miecze, Król Denarów i 3 Buławy........ Tymi kartami zrobiłam sobie trochę chaosu w głowie, ale 3 Mieczy nie pozostawia raczej złudzeń.

 

Jaki jest tego wszystkiego cel?

5 Kielichów, Słońce, Głupiec

 

Celem jest to, by mi nabrudzić? A potem nagle Słońce i Głupiec? Może Słońce - ku własnej uciesze, Głupiec - z niedojrzałości, dla zabawy.

 

Szczerze mówiąc aż ciężko mi uwierzyć, żeby ta osoba źle mi życzyła...Być może to przypadek i to wcale nie ta osoba, ale dla mnie karty potwierdzają moje obawy. (wręcz wygląda to tak, jakby chciał być rozpoznany...)

 

Czy ktoś potrafiłby pomóc w lepszej interpretacji? Czy macie takie same odczucia, jak ja? Nie mylę się?

 

Edytowane przez Roulette
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
3 hours ago, Roulette said:

Zadałam więc pytanie, czy to ta sama osoba?

 

Wyszedł: Król Buław, Wisielec, Rycerz Buław.

Ponieważ pojawiły się dwie karty dworskie z tego samego dworu i obie płci męskiej, skłaniam się ku pozytywnej odpowiedzi

 Na początek chyba strasznie panikujesz i nie widzisz jasno sytuacji więc Oddech, Wydech i powtórzyć 10x. 

To chyba jakiś napalony facet bardziej niż ktoś z przeszłości. 

Pojawiły by się uważam karty powrotu A tu takich nie widzę. 

 

3 hours ago, Roulette said:

czy ta osoba mi zagraża? I wypadły 3 Miecze, Król Denarów i 3 Buławy

Czy zagraża? W jakim sensie? Widzę jakąś przykrość i dalej facet konkretny który się oddala niż przybliża.  

Wiadomość o przechwycenia haseł może być również podpucha. Zmienic hasla i zalozyc antywirus.

 

3 hours ago, Roulette said:

 

Jaki jest tego wszystkiego cel?

5 Kielichów, Słońce, Głupiec

 

Znowu karta rozczarowania emocjonalnego. Słońce że wszytko się wyjaśni i stwierdzisz że zachowałas/es dziecinnie. 

 

Pół żartem , pół serio. Takie moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Roulette nie jestem tarotowym asem i skłonna jestem podpisać się pod tym, co opisała @HopeNot. Plus przypomniała mi się sytuacja siorki sprzed kilku dni. Też wylogowało  ją z aplikacji w telefonie i jakieś cuda z hasłami się zadziały. Tyle, że ona z kolei podejrzewała swojego ex o takie akcje( było z nim grubo i wszystko możliwe). 
Tez jestem wyczulona na dziwne rzeczy w sieci, dochodzę jednak do miniówki, że część osób się nudzi i robi jakieś dziwne akcje by podnieść innym ciśnienie. Tak jak koleżanka przede mną pisała- głęboki oddech, sprawdzić antywirus, zmienić hasła. Z reszta- jak ktoś chce Cię okraść to nie bawi się w ciuciubabkę czy inne podchody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 2/1/2021 at 1:47 PM, Roulette said:

Skonfrotnowałam to z osobą tamtą. To był rzeczywiście jej profil.

 

Pozdrawiam

Czy wytłumaczył dlaczego tak postąpił? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 16:30, Roulette napisał:

Zadałam więc pytanie, czy to ta sama osoba?

 

Wyszedł: Król Buław, Wisielec, Rycerz Buław.

Ponieważ pojawiły się dwie karty dworskie z tego samego dworu i obie płci męskiej, skłaniam się ku pozytywnej odpowiedzi.

Król i Rycerz buław to działanie, ciekawość, pożądanie, wisielec obstawiałabym obserwowanie, przyglądanie się, trudno stwierdzić czy to ta sama osoba, brakuje kart o przyszłości, np 6 kielichów, 

 

W dniu 29.01.2021 o 16:30, Roulette napisał:

Ponieważ dzisiaj(!) dostałam powiadomoenie o tym, że moje hasła zostały przechwycone, zadałam pytanie, czy ta osoba mi zagraża? I wypadły 3 Miecze, Król Denarów i 3 Buławy........ Tymi kartami zrobiłam sobie trochę chaosu w głowie, ale 3 Mieczy nie pozostawia raczej złudzeń.

3 miecze obstawiałabym jako to, że wzbudza w Tobie obawy, ale że to król denarów, to niepotrzebnie, on po prostu jest ciekawy, obserwuje Ciebie (3 buławy). Od siebie dodam, że w podobnej sytuacji wychodziły mi miecze, np paź mieczy, rycerz mieczy, a także księżyc, czyli jakieś ukryte niecne działania i świat, czyli haker...

W dniu 29.01.2021 o 16:30, Roulette napisał:

Jaki jest tego wszystkiego cel?

5 Kielichów, Słońce, Głupiec

ta cala sytuacja Cie przygnębia (5k), ale wszystko pozytywnie się rozwinie (slońce) i będziesz się jeszcze z tego śmiała (głupiec). 

 

Dodam jeszcze, że nie jestem specem :P Ale wydaje mi się że ten ktoś nie ma złych intencji, nawet jak to jest ta sama osoba.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...