Skocz do zawartości

Mudry :)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwiczę mudry od jakiegoś czasu. Teraz jak oglądam tv, czy słucham muzy. Jak wpłyną na zdrowie i samopoczucie? :)

Karty od Inez - dziękuję :bukiet:

 

Paź Buław  2 Buław 5 Buław

 

Wydaje mi się, że będę mieć więcej energii. Większa aktywność się zaznacza w tych kartach. Może też większe libido, same buławy wyszły :P

Odnośnik do komentarza

Też mi sie wydaje, że możesz być bardziej energiczna osobą. Będziesz miała wiecej ikry do działania. 

Wydaje mi się, że będziesz lepiej współpracowała z innymi osobami w jakiś grupach. Łatwiej będzie podjąć decyzję, już nie będziesz się wahała, ale będziesz działała.

Odnośnik do komentarza

Może dodam coś jeszcze. 

Ciekawie, że karty wyszły tylko buławowe. Na pewno znajdziesz w sobie więcej żywiołowości i chęci do działania.

Ale co ważniejsze z podsumowania wychodzi XI Sprawiedliwość. Pisałaś o zdrowiu i samopoczuciu, a to sugeruje ozdrowienie według mnie :)

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, nastek96 napisał:

Może dodam coś jeszcze. 

Ciekawie, że karty wyszły tylko buławowe. Na pewno znajdziesz w sobie więcej żywiołowości i chęci do działania.

Ale co ważniejsze z podsumowania wychodzi XI Sprawiedliwość. Pisałaś o zdrowiu i samopoczuciu, a to sugeruje ozdrowienie według mnie :)

 

 

Oj dziękuję :) a jak Ci wyszła Sprawiedliwość? Jak sumujesz karciochy? ;)

Odnośnik do komentarza

Już wklejam Ci link

https://tarotmojapasja.blogspot.com/2011/09/sumowanie-kart-w-tarocie.html?m=0

Na tej stronie jest to bardzo przejrzyście wytłumaczone. 

Co do numeru arkan to bardzo różnie mówią. Podobno zależy od talii z jakiej się wróży. 

Sprawdź jaki numer ma Sprawiedliwość i Moc w twojej. Myślę, że potem przy weryfikacji uda się spojrzeć również na to, która karta się lepiej sprawdziła co może być dość ciekawe 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...