Skocz do zawartości

Cwiczenia na 2 karty...


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, adamandium napisał:

Jestem chętna, tylko nie bardzo rozumiem od czego zacząć, a własciwie na czym to polega

No podobnie jak na 1 i 3:d np pytanie moze byc w stylu jakie uczucia towarzyszyly mi podczas jakiegos zdarzeniA. 

Edytowane przez Wildwood
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2021 o 10:30, Wildwood napisał:

No podobnie jak na 1 i 3:d np pytanie moze byc w stylu jakie uczucia towarzyszyly mi podczas jakiegos zdarzeniA. 

Okey myślę, że zrozumiałam

. U kogo jest moje zdjęcie, które mam na myśli? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adamandium napisał:

Okey myślę, że zrozumiałam

. U kogo jest moje zdjęcie, które mam na myśli? 

 

2 kielichy 3 pentakli

Ciezko powiedziec bo tu nie ma karty symbolizujacej konkretna osobe. Mysle ze to moze byc ktos z kim laczylo cie uczucie i wspolpraca na planie zawodowym. Z podsumy wychodzi Cesarzowa wiec jednak kobieta zamozna pewna siebie. Kielichy i denary tez na kobiete wskazuja. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Wildwood napisał:

2 kielichy 3 pentakli

Ciezko powiedziec bo tu nie ma karty symbolizujacej konkretna osobe. Mysle ze to moze byc ktos z kim laczylo cie uczucie i wspolpraca na planie zawodowym. Z podsumy wychodzi Cesarzowa wiec jednak kobieta zamozna pewna siebie. Kielichy i denary tez na kobiete wskazuja. 

Blisko, prawie trafione! brawo.  :oklaski:

Tak, zdjęcie jest u ex -a! które mi je dosłownie zabrał. Bo sam pisał o tym.  Sygnifikator osoby z podsumy - Ceszarzowa - wiesz, albo to ja, albo on wyszedł w niej. Karty co do określenie płci nie zawsze de facto oddają rzeczywistą płeć.  Dzieki. Teraz moja kolej :mysli:

Edytowane przez adamandium
korekta
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamandium napisał:

Blisko, prawie trafione! brawo.  :oklaski:

Tak, zdjęcie jest u ex -a! które mi je dosłownie zabrał. Bo sam pisał o tym.  Sygnifikator osoby z podsumy - Ceszarzowa - wiesz, albo to ja, albo on wyszedł z niej. Karty co do określenie płci nie zawsze de facto oddają rzeczywistą płeć.  Dzieki. Teraz moja kolej :mysli:

A wy pracowaliscie razem? 

 

Pytanie: w jakim nastroju teraz jestem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Wildwood napisał:

A wy pracowaliscie razem? 

 

Pytanie: w jakim nastroju teraz jestem? 

Karty: 

 

6 buław(O) as pucharów(O) podpowiedz Kapłan  

 

Nastrój z lekka melancholijny, wylewny płaczliwy, ogólnie osłabiony, po jakimś niespełnionym zadaniu, a TY starasz sie przez to wyważać, złapać stabilizację duchową, medytujesz?   

 

_____________________ 

Nie pracowałam z nim, widocznie karty wyrzuciły  jego jako pracusia, bo faktycznie pracuje, w nadmiarze.  

 

 

Edytowane przez adamandium
korekta
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, adamandium napisał:

Karty: 

 

6 buław(O) ad pucharów(O) podpowiedz Kapłan  

 

Nastrój z lekka melancholijny, wylewny płaczliwy, ogólnie osłabiony, po jakimś niespełnionym zadaniu, a TY starasz sie przez to wyważać, złapać stabilizację duchową, medytujesz?   

 

_____________________ 

Nie pracowałam z nim, widocznie karty wyrzuciły  jego jako pracusia, bo faktycznie pracuje, w nadmiarze.  

 

 

Ogolnie moj nastroj jest nijaki troche. Z jednej strony czuje lekka ekscytacje zwiazana z moimi planami (chodzi o plany kulinarne -przegladam na aliexpress formy do ciast), z drugiej nawiedzaja mnie widma przeszlosci i czuje lekkie poczucie winy z powodu minionych decyzji i zaniedban, ale staram sie skupiac na tym 1. 

 

Odnoszac aie do Twoich kart to troche jest melancholijny alenie placzliwy. Troche jest tak ze staram sie wywazyc i odgodnic negatywne mysli. W sumie to dobra jest ta odpowiedz, ale nie ma takiej przesady.

 

Ps: uzywamy 2 kart. Mozemy wziac pod uwsge podsumowanie lub przelozenie. Ok?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wildwood napisał:

Ogolnie moj nastroj jest nijaki troche. Z jednej strony czuje lekka ekscytacje zwiazana z moimi planami (chodzi o plany kulinarne -przegladam na aliexpress formy do ciast), z drugiej nawiedzaja mnie widma przeszlosci i czuje lekkie poczucie winy z powodu minionych decyzji i zaniedban, ale staram sie skupiac na tym 1. 

 

Odnoszac aie do Twoich kart to troche jest melancholijny alenie placzliwy. Troche jest tak ze staram sie wywazyc i odgodnic negatywne mysli. W sumie to dobra jest ta odpowiedz, ale nie ma takiej przesady.

 

Ps: uzywamy 2 kart. Mozemy wziac pod uwsge podsumowanie lub przelozenie. Ok?

To się cieszę, że nie płaczliwy.  Wiesz, interpretować nastroje jak i melancholję, jest nie łatwo, są to bardzo subiektywne odczucia,  melachnolia też płacze, ale w sobie, nie koniecznie roniąc łzy. Kapłan który wyszedł w podpowiedzi, może też mówić o przewartościowaniu i zdystanosowaniu się do tego co Ciebie piecze, co poszło nie tak w sprawczości decyzji, czyli skupianiu się na tym i wyciągnięciu wniosków. (ważne aby się nie katować poczuciem winy) 

 

________________________ 

Dobrze 2 karty i podsuma jako podpowiedz - Zgoda. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamandium napisał:

To się cieszę, że nie płaczliwy.  Wiesz, interpretować nastroje jak i melancholję, jest nie łatwo, są to bardzo subiektywne odczucia,  melachnolia też płacze, ale w sobie, nie koniecznie roniąc łzy. Kapłan który wyszedł w podpowiedzi, może też mówić o przewartościowaniu i zdystanosowaniu się do tego co Ciebie piecze, co poszło nie tak w sprawczości decyzji, czyli skupianiu się na tym i wyciągnięciu wniosków. (ważne aby się nie katować poczuciem winy) 

 

________________________ 

Dobrze 2 karty i podsuma jako podpowiedz - Zgoda. 

Wiesz ja jestem melancholikiem jezeli chodzi o temperament wiec wieSz ... to jest dla mnie normalne ze ja tak czuje. Troche jest tak ze probuje sie zdystansowac i isc do przodu.

 

Tez uwazam ze nastroj ciezko okreslic w kartach ale ze czesto sie ponawia w roznych rozkladach tu na forum uznalam ze warto nad tym popracowac w cwiczeniach.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wildwood napisał:

Wiesz ja jestem melancholikiem jezeli chodzi o temperament wiec wieSz ... to jest dla mnie normalne ze ja tak czuje. Troche jest tak ze probuje sie zdystansowac i isc do przodu.

 

Tez uwazam ze nastroj ciezko okreslic w kartach ale ze czesto sie ponawia w roznych rozkladach tu na forum uznalam ze warto nad tym popracowac w cwiczeniach.

Pewno, takie ćwiczenia i weryfikacje szybkie są super sprawą w nauce Tarota. 

A zobacz, jak o dziwo trafiamy celnie z odpowiedziami wzajemnymi na zadane pytania. :ok:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adamandium napisał:

Pewno, takie ćwiczenia i weryfikacje szybkie są super sprawą w nauce Tarota. 

A zobacz, jak o dziwo trafiamy celnie z odpowiedziami wzajemnymi na zadane pytania. :ok:

Dokladnie. Tylko troche precyzji braknie. Zadajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wildwood napisał:

Dokladnie. Tylko troche precyzji braknie. Zadajesz?

Brakuje, ale sedno można zczytać, a trafiamy w nie - chiruragmi nie jesteśmy :wink: 

 

Tak, co będzie robić po 15 tej moja córka, gdzie sie wybiera - miejsce?

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, adamandium napisał:

Brakuje, ale sedno można zczytać, a trafiamy w nie - chiruragmi nie jesteśmy :wink: 

 

Tak, co będzie robić po 15 tej moja córka, gdzie sie wybiera - miejsce?

 

Umowilam sie z kartami aby 1 karta symbolizowala miejsce a druga co bedzie robic.

 

Krolowa kielichow 9 mieczy

Miejsca zwiazane z nauka przedmiotow artystycznych czyli taniec plastyka itp lub leczeniem moze jakies moze niekonwenckonalnym lub cos zwiazanego z depresja lub koszmarami przy 9 mieczach czyli terapia. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wildwood napisał:

Umowilam sie z kartami aby 1 karta symbolizowala miejsce a druga co bedzie robic.

 

Krolowa kielichow 9 mieczy

Miejsca zwiazane z nauka przedmiotow artystycznych czyli taniec plastyka itp lub leczeniem moze jakies moze niekonwenckonalnym lub cos zwiazanego z depresja lub koszmarami przy 9 mieczach czyli terapia. 

 

Blisko, jesteś. :ok:Córka jedzie teraz się okazało, bo zapytałam, w kilka miejsc - do koni (czyli można uznać za miejsce leczenia, bo jest depresyjna. Potem jedzie do serdecznej koleżanki, z którą się rozumie dobrze, będą jak często pogaduchy i rozmowy o depresji ogólnie - takie wzajemne wsparcie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, adamandium napisał:

Blisko, jesteś. :ok:Córka jedzie teraz się okazało, bo zapytałam, w kilka miejsc - do koni (czyli można uznać za miejsce leczenia, bo jest depresyjna. Potem jedzie do serdecznej koleżanki, z którą się rozumie dobrze, będą jak często pogaduchy i rozmowy o depresji ogólnie - takie wzajemne wsparcie

Dziwne ze rydwan ani zaden rycerz sie nie pokazaly. Jakby karty pokazaly ogolny stan corki albo moje ulubione slowo "vibe" a nie konkrety. 

 

Zastanawiam sie nad zakupem pewnego urzadzenia ze tak powiem. Co to jest i do czego sluzy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wildwood napisał:

Dziwne ze rydwan ani zaden rycerz sie nie pokazaly. Jakby karty pokazaly ogolny stan corki albo moje ulubione slowo "vibe" a nie konkrety. 

 

Zastanawiam sie nad zakupem pewnego urzadzenia ze tak powiem. Co to jest i do czego sluzy?

 

Karty: 

 

8 buław i Królowa Mieczy 

 

Zamierzasz kupic telefon coś z  komunikacji, komputer? , ew. auto ale najmniej stawiam na to.  Czyli telefon, który służy do rozmów, albo komputer który slużyć będzie do zdobywania wiedzy, też rozmów, nauki - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, adamandium napisał:

Karty: 

 

8 buław i Królowa Mieczy 

 

Zamierzasz kupic telefon coś z  komunikacji, komputer? , ew. auto ale najmniej stawiam na to.  Czyli telefon, który służy do rozmów, albo komputer który slużyć będzie do zdobywania wiedzy, też rozmów, nauki - 

Mialam na mysli aparat fotograficzny.

 

Edit: nie mam pojecia jka sie te karty maja do odpowiedzi i czy pokazuja aparat.

 

Twojakolej.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wildwood napisał:

Mialam na mysli aparat fotograficzny.

:sciana: Nie trafiłam,  zaś precyzją, :czarow:ale dobra.  Uczymy się   albo karty zmęczone. 

Ja   czas temu gdy szukałam szalika, wypadło mi 9 kielichów,  nie potrafiłam zgadnąć co to? szalik wisiał na płocie - rząd kielichów pokazał płot - ja korzystam z tali RW

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamandium napisał:

:sciana: Nie trafiłam,  zaś precyzją, :czarow:ale dobra.  Uczymy się   albo karty zmęczone. 

Ja   czas temu gdy szukałam szalika, wypadło mi 9 kielichów,  nie potrafiłam zgadnąć co to? szalik wisiał na płocie - rząd kielichów pokazał płot - ja korzystam z tali RW

 

 

No tak cos jest zastawione otoczone. Albo za Toba albo dooklola Ciebie. 

 

Jka chcesz to mozemy wrocic w dowolnym momencie. Jla bedziesz miec ochote zadaj pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, adamandium napisał:

Ostatnie pytanie, a potem odpocznijmy, okey? 

 

Co było powodem rozstania z moim ex?. Ja zakończyłam - taka podpowiedz.  

 

 

5 mieczy 8 mieczy podsuma smierc

Mysle ze bylo sporo nieuczciwosci po jego stronie i cos dzialo sie za Twoimi plecami co sklonilo Cie do definityw ego zakonczenia relacji. Mysle ze bylo cos co mozna czytac jako zdrada czy to fizyczna z inna kobieta za Twoimi plecami czy zdradzenie innych przyzeczen.

 

Przelozenie 2 bulawy wieza umiar

Mysle ze przelozenie tylko to potwierdza. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wildwood napisał:

5 mieczy 8 mieczy podsuma smierc

Mysle ze bylo sporo nieuczciwosci po jego stronie i cos dzialo sie za Twoimi plecami co sklonilo Cie do definityw ego zakonczenia relacji. Mysle ze bylo cos co mozna czytac jako zdrada czy to fizyczna z inna kobieta za Twoimi plecami czy zdradzenie innych przyzeczen.

 

Przelozenie 2 bulawy wieza umiar

Mysle ze przelozenie tylko to potwierdza. 

Zdrady mu nie udowodniłam, z resztą on wypierał wszystko co kładłam mu pod nos.  Był obsesyjnie zazdrosny - te 8 mieczy  to potwierdza wraz zaburzeniami osobowości jakie miał. Stąd skłaniał się do podłości  i perfidi (5 mieczy) w upokarzających słowach do mnie. Wybaczałam wiele razy, aż w końcu powiedziałam dość  - czego się nie spodziewał po mnie - Wieza dobrze to pokazała  - zagrzmiało ostro ! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, adamandium napisał:

Zdrady mu nie udowodniłam, z resztą on wypierał wszystko co kładłam mu pod nos.  Był obsesyjnie zazdrosny - te 8 mieczy  to potwierdza wraz zaburzeniami osobowości jakie miał. Stąd skłaniał się do podłości  i perfidi (5 mieczy) w upokarzających słowach do mnie. Wybaczałam wiele razy, aż w końcu powiedziałam dość  - czego się nie spodziewał po mnie - Wieza dobrze to pokazała  - zagrzmiało ostro ! 

No wieza od razu wypadla w trakcie tasowania. Ogolnie ciezkie karty.  Ok dzieki. Nie pomyslalam zeby isc w tym kierunku -podlosci i zazdrosci. 

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 mieczy i 9 kielichów

coś związanego z podróżą i jedzeniem - termos, kubek termiczny, bidon, może jakieś pudełka na jedzenie?

 

Edit: zamomniałam otagować @Wildwood

Edytowane przez Agata_
nie otagowała komu odpowiadam
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Agata_ napisał:

6 mieczy i 9 kielichów

coś związanego z podróżą i jedzeniem - termos, kubek termiczny, bidon, może jakieś pudełka na jedzenie?

 

Edit: zamomniałam otagować @Wildwood

Zupelnie nie to. To pedzle do makijazu, czyscik, nozyki do depilacji. Twoje kolej.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie brakuje mi w domu pewnych owoców, które są u mnie podstawą i zawsze je mam w domu. Zbieram się do sklepu od soboty...

Jakie to owoce?

 

 

@Wildwood

Edytowane przez Agata_
ech nie ogarniam tych odpowiedzi...
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Agata_ napisał:

W tym momencie brakuje mi w domu pewnych owoców, które są u mnie podstawą i zawsze je mam w domu. Zbieram się do sklepu od soboty...

Jakie to owoce?

 

 

@Wildwood

Pytanie lewelhard ale jedziemy:

Krol pentakli 7 bulaw

 

Krol pentakli byl tez w przelozeniu a krol pentakli to winogrona albo pomarancze. Ale umowilam sie z kartami ze pierwsza karta kolor a druga ksztalt. Wiec banan tu wychodzi. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wildwood napisał:

Pytanie lewelhard ale jedziemy:

Krol pentakli 7 bulaw

 

Krol pentakli byl tez w przelozeniu a krol pentakli to winogrona albo pomarancze. Ale umowilam sie z kartami ze pierwsza karta kolor a druga ksztalt. Wiec banan tu wychodzi. 

Ale kuwinogrpnom sie sklaniam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Agata_ napisał:

znaczy się banany :)

O widzisz bo bylam przekoanana ze te winogrona. Czyli jednak wychodzi na to ze na to ze tak jak sie umowilam. Na mojej karcie w koszyku Krola pentakli sa jablka banany i te winogrona.

 

Pytanie: moja siostrazapisala sie teraz na  studia. Jaki kierunek? Moze byc trudne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wildwood napisał:

O widzisz bo bylam przekoanana ze te winogrona. Czyli jednak wychodzi na to ze na to ze tak jak sie umowilam. Na mojej karcie w koszyku Krola pentakli sa jablka banany i te winogrona.

 

Pytanie: moja siostrazapisala sie teraz na  studia. Jaki kierunek? Moze byc trudne.

 

 

8 mieczy + 5 buław

jakieś medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia.

Skłaniam się ku fizjoterapii, bo ta 5 kojarzy mi się z AWF-em.

 

Ewentualnie druga myśl - coś umysłowego + jakaś rywalizacja na kierunku. Kojarzy mi się z prawem albo jakimś kierunkiem biznesowym

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Agata_ napisał:

8 mieczy + 5 buław

jakieś medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia.

Skłaniam się ku fizjoterapii, bo ta 5 kojarzy mi się z AWF-em.

 

Ewentualnie druga myśl - coś umysłowego + jakaś rywalizacja na kierunku. Kojarzy mi się z prawem albo jakimś kierunkiem biznesowym

 

 

 

Medyczne to miala technikium- technik weterynarii. A teraz bhp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...