Skocz do zawartości

I połowa 2021


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólne spojrzenie na pierwszą połowę roku w miesięcznym rozkładzie.

 

Luty: As Kielichów+6 kielichów+Kapłanka

 

Miesiąc wypełniony nostalgią i pozytywnymi emocjami. Bardzo możliwe, że będzie kontakt od osoby z przeszłości.

 

Marzec: Wieża+Głupiec+Paź denarów

 

Jakieś czynniki zewnętrzne mogą zburzyć jakiś dotychczasowy ład, ale pojawi się możliwość nowego startu.

 

 

Kwiecień: 4 buław+5 pucharów+Rycerz denarów

 

Jakieś smutki, które związane z bliską osobą z kręgu znajomych lub rodziny.

 

 

Maj: 9 kielichów+5 pucharów+Król denrów

 

Kontynuacja jakiś trosk kolejny raz związanego z jakąś osobą. Chociaż mam problem z wyczuciem tej 9 kielichów na początku rozkładu.

 

 

Czerwiec: Cesarz+3 monet+8 mieczy

 

Możliwe, że pojawią się jakieś ograniczenia, obawy o pracę.

 

Dzięki za każdą interpretację.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Luty: mysle, że zauroczenie jakąś osoba z przeszlosci, taka cichą, skrytą lub przeżywanie czegoś co się już wydarzyło, wspominanie kogoś. 

Marzec:przygotuj się na zmiany. Mysle, że pojawi się jakiś młody czlowiek, który trochę namiesza.

Kwiecień: Miesiąc skupiony na rodzinie, jakaś przykra sytuacja związana z poważnym mężczyzna. 

Maj: Myślę, że to kontynuacja kwietnia. 9 kielichów to po prostu szczęście rodzinne, które nadal zostaje zaburzone. 

Czerwiec:Myślę, że będziesz próbowała podjąć współpracę z jakimś mężczyzna, aby wyrwać się z ograniczeń.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mezza napisał:

Ogólna aura każdego miesiąca. Tasowalam talię dla każdego kolejnego miesiąca. Oczywiście rozkład z całej talii. 

Ok - to już wiem co i jak :)

Pierwsze, co mi się "rzuciło w oczy" to to, że poza czerwcem, we wszystkich miesiącach karty osobowe kończą, a nie rozpoczynają rozkład (przyjęłam, że Kapłanka jest w tym przypadku kartą osobową), a więc to nie osoby reprezentowane kartami będą miały wpływ na to, co się będzie działo, tylko to, co się będzie działo, będzie prowadzić Cię do tych osób.

A drugi "rzut" to to, że w kolejnych miesiącach osobówka jest z tego samego żywiołu (ziemi): Paź - Rycerz - Król Monet - można więc się zastanawiać, czy karty pokazują cały czas tą samą osobę (mężczyznę), który z każdym miesiącem będzie miał coraz większe znaczenie, czy są to 3 różne osoby :) a gdyby do tego dodać Cesarza z ostatniego rozkładu (co prawda już z żywiołu ognia) ale jednak jeszcze "pięterko wyżej" w stosunku do Króla Monet (czasem nazywanego tzw. "małym" Cesarzem), może to dotyczyć znajomości romantycznej (choć ci monetowi to raczej mało romantyczni ;) ), która zakończy się stałą relacją. A może chodzić o kwestie zawodowe.

Myślę, że luty będzie pełen przyjemnych i ciepłych emocji, będziesz się czuła kochana, akceptowana, wśród ludzi, których znasz. Ważną dla Ciebie osobą będzie kobieta - może być starsza (np. mama) albo przyjaciółka - osoba doświadczona, z której pomocy lub wiedzy możesz skorzystać - być może jest to kobieta, z którą ostatnio nie miałaś kontaktu, a ten kontakt się odnowi.

W marcu szykuje się jakieś niespodziewane zdarzenie, nie do końca przyjemne, na które nie do końca będziesz miała wpływ. Coś się zakończy, a Ty pójdziesz nową drogą. Mimo, że może nie być miło - Głupiec podpowiada, że aż tak bardzo się tym nie przejmiesz. Po prostu pójdziesz dalej. A może to być np. w pracy przerzucenie do innego działu, przyznanie nowego zakresu obowiązku itp., gdzie będziesz musiała zaczynać od nowa i od nowa będziesz musiała wdrażać się w nowe obowiązki (Paź Monet jako osoba ucząca się). No chyba, że Wieża + Głupiec ostrzegają przed wpadką - jeśli na ten czas nie planujesz dzieci, to wiesz co robić ;) 

W kwietniu i maju: radość - smutek - stabilizacja. Jakieś plany mogą nie wypalić, może się nie spełnić jakieś marzenie - tu może okazać się, że z pewnymi rzeczami trzeba będzie poczekać (może chodzi o jakąś przeprowadzkę?).

W czerwcu może pojawić się nowa oferta pracy - ale możesz niechętnie do tematu podchodzić, możesz nie czuć się na siłach. Może to być jakaś praca zdalna, w internecie. Ale również łącząc 3 monet z poprzednimi monetami, które są w hierarchii po kolei poukładane - można też to zinterpretować tak, że w marcu rozpoczniesz jakąś naukę, np kurs, który zakończy się zdanym egzaminem w czerwcu. Możesz zdobyć jakieś uprawnienia.

Powodzenia :koniczynka:

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...