Skocz do zawartości

Luty 2021 ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

To jedziemy z lutym.

 

Aura: 8 denarow sprawy dnia codziennego

Praca: 6 kielichow glupiec mysle ze nic tu sie nie zmieni a w glupcu zaznaczy sie moja beztroskosc tylko.

Finanse: kaplanka rycerz mieczy nagle wydatki zqiazane z domem

Uczucia: 5 kielichow krol mieczy smutek i ozieblosc emocjonalna.

Zdrowie: Umiarkowanie raz lepiej raz gorzej ale ogolnie ok. Ewentualnje moze cos bys nie tak z obiegiem wody w organizmie albo moze zwroce uwage na potrzebe zachowania harmonii w ciele i zajmie sie jakimis technikami typu afirmacje medytacje dzikie weze :D

Otoczenie: 9 kielichow 9 mieczy ciekawe co te karty moga oznaczac? Dwie dziewiatki. W madrej ksoadze napisali ze ze 2 dziewiatki to otrzymanie(?).  Ma ktos jakis pomysl? 

Rodzina: cesarz bez zmian

Co robic: paz mieczy as kielichow moze skupic sie na zdobywaniu wiedzy z dziedziny do ktorej mam umilowanie.

Czego nie robic: 4 kielichy krolowa bulaw  nie popadac w rutyne i nie byc zbyt nerwowa? 

Rada: 2 miecze dobrze sie zastanowic przed podjeciem decyzji

Niespodzianka: 9 bulaw. Nie wiem co to za niespodzianka moze byc. chyba nie chc niespodzianki ktora symbolizuje ta karta :sark:

 

Edit: bezrobotna stara panna z kotem na utrzymaniu. Zapomnialam napisac

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
26 minut temu, Wildwood napisał:

 

Aura: 8 denarow

Będziesz w tym miesiącu pracowita jak mroweczka, dużo takich jednostajnych czynności, rutyna

26 minut temu, Wildwood napisał:

Praca: 6 kielichow glupiec 

Wyjdziesz ze strefy komfortu w kierunku nowego i nieznanego, ale optymistycznie będziesz nastawiona do pracy

26 minut temu, Wildwood napisał:

Finanse: kaplanka rycerz mieczy 

Będziesz trzymac pieniądze przy sobie... do czasu :) generalnie zanim wpadniesz w szal zakupow to najpierw wszystko przemysl

26 minut temu, Wildwood napisał:

Uczucia: 5 kielichow krol mieczy

Zal, smutne wspominki dotyczace jakiegos ex partnera

26 minut temu, Wildwood napisał:

Zdrowie: Umiarkowanie

Bez wiekszych zmian :)

26 minut temu, Wildwood napisał:

Otoczenie: 9 kielichow 9 mieczy

Skupione na sobie, pograzone w swoim swiecie

26 minut temu, Wildwood napisał:

Rodzina: cesarz

Stabilnie, w tym miesiacu uwaga moze byc skupiona na mezczyznie, moze chodzic o tatę 

26 minut temu, Wildwood napisał:

Co robic: paz mieczy as kielichow

Mowic o swoich uczuciach...

26 minut temu, Wildwood napisał:

Czego nie robic: 4 kielichy krolowa bulaw

...ale nie plakac nad rozlanym mlekiem :)

26 minut temu, Wildwood napisał:

Rada: 2 miecze

Zachowac chlodny umysl, zastanowic sie nad tym zanim cos sie powie

26 minut temu, Wildwood napisał:

Niespodzianka: 9 bulaw

Bedziesz potrafila bardziej zaufac samej sobie, dostrzezesz pozytywne strony bycia na uboczu :) lub dowiesz się o czyjejs ciąży 

 

udanego lutego :)

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Lunaria napisał:

Będziesz w tym miesiącu pracowita jak mroweczka, dużo takich jednostajnych czynności, rutyna

Wyjdziesz ze strefy komfortu w kierunku nowego i nieznanego, ale optymistycznie będziesz nastawiona do pracy

Będziesz trzymac pieniądze przy sobie... do czasu :) generalnie zanim wpadniesz w szal zakupow to najpierw wszystko przemysl

Zal, smutne wspominki dotyczace jakiegos ex partnera

Bez wiekszych zmian :)

Skupione na sobie, pograzone w swoim swiecie

Stabilnie, w tym miesiacu uwaga moze byc skupiona na mezczyznie, moze chodzic o tatę 

Mowic o swoich uczuciach...

...ale nie plakac nad rozlanym mlekiem :)

Zachowac chlodny umysl, zastanowic sie nad tym zanim cos sie powie

Bedziesz potrafila bardziej zaufac samej sobie, dostrzezesz pozytywne strony bycia na uboczu :) lub dowiesz się o czyjejs ciąży 

 

udanego lutego :)

Dziekuje. :czarow::szoking: zszokowalam sie ze Twoje odpowiedzi sa zupelnie inne od moich. Nie wiem ile lewelow jestes wyzej :sark:

Odnośnik do komentarza

Aura:Zapowiada się pracowity miesiąc. Mniej będzie czasu na leżenie, a więcej czasu będziesz musiała poświęcić na różnego rodzaju zajęcia.

Praca:będziesz musiała zająć się wykonywaniem jakiś zaległych czynności, być może za kogoś. Po prostu będziesz musiała zaczynać od nowa to co odłożyłaś na później. 

Finanse:Kapłanka to ciężka karta. Na początku bez większych wydatków, potem się zmieni i troszkę zaszalejesz. 

Uczucia:Żal i smutek spowodowany jakimś starszym, intelignentnym mężczyzną. 

Zdrowie:Będzie dobrze, bez większych wzlotów i upadków.

Otoczenie:naprawdę ciekawie Ci wyszło i nie mogę się doczekać interpretacji. Jakimś osobom z twojego otoczenia może się dobrze powieść, jakoś wyjazd, dodatkowe pieniądze...przez co cała reszta nie będzie mogła spać z zazdrości :)

Rodzina:stabilnie, zwróć uwagę jakiegoś mężczyznę może potrzebuje pomocy: ojciec, dziadek.

Co robić:ugryź się w jezyk kiedy będziesz mówiła co czujesz, aby nie powiedzieć za dużo po złości.(albo jak mówisz, zacząć się uczyć czegoś: języka...)

Czego nie robić:nie pozwalają sobie na bezczynność. Czeka Cię pracowity miesiąc(8 monet), bądź jak Królowa buław, pełna energii.

Rada:Nie stój w miejscu, i nie zastanawiaj się zbyt długo nad wyborem. Nie bój się. Przemyśl czego chcesz i działaj, bo inaczej skończysz w 4 kielichów. Ale rozważ dokładnie. 

Niespodzianka:możliwe, że dzięki twojej pracowitosci w końcu coś  dokonczysz, sfinalizujesz co od dawna próbujesz

 

Powodzenia :)

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

To jedziemy z lutym.

 

Aura: 8 denarow sprawy dnia codziennego

Dużo pracy nad czymś. Wiele spraw do załatwienia.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Praca: 6 kielichow glupiec mysle ze nic tu sie nie zmieni a w glupcu zaznaczy sie moja beztroskosc tylko.

Od rozmyślania o przyszłości może wpaść Ci do głowy jakiś pomysł albo chociaż chęć spróbowania czegoś nowego.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Finanse: kaplanka rycerz mieczy nagle wydatki zqiazane z domem

Jakiś facet może Ci przypomnieć o zaległej opłacie.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Uczucia: 5 kielichow krol mieczy smutek i ozieblosc emocjonalna.

Możesz odczuwać w tym miesiącu samotność i stratę z powodu jakiegoś mężczyzny.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Zdrowie: Umiarkowanie raz lepiej raz gorzej ale ogolnie ok. Ewentualnje moze cos bys nie tak z obiegiem wody w organizmie albo moze zwroce uwage na potrzebe zachowania harmonii w ciele i zajmie sie jakimis technikami typu afirmacje medytacje dzikie weze :D

Powinno być stabilnie.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Otoczenie: 9 kielichow 9 mieczy ciekawe co te karty moga oznaczac? Dwie dziewiatki. W madrej ksoadze napisali ze ze 2 dziewiatki to otrzymanie(?).  Ma ktos jakis pomysl? 

Możesz dojść do wniosku, że nie chcesz być dłużej singielką.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Rodzina: cesarz bez zmian

Tak, ewentualnie wzmożony kontakt z ojcem lub jakimś innym mężczyzną z rodziny.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Co robic: paz mieczy as kielichow moze skupic sie na zdobywaniu wiedzy z dziedziny do ktorej mam umilowanie.

Nauczyć się mówić o emocjach.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Czego nie robic: 4 kielichy krolowa bulaw  nie popadac w rutyne i nie byc zbyt nerwowa? 

Nie odpuszczać, kiedy Ci na czymś zależy.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Rada: 2 miecze dobrze sie zastanowic przed podjeciem decyzji

Tak, uważaj na wszelkie umowy i sprawy urzędowe.

W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

Niespodzianka: 9 bulaw. Nie wiem co to za niespodzianka moze byc. chyba nie chc niespodzianki ktora symbolizuje ta karta :sark:

Ktoś sprawi, że będziesz w stosunku do niego podejrzliwa i nieufna.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

To jedziemy z lutym.

 

Aura: 8 denarow sprawy dnia codziennego

Praca: 6 kielichow glupiec mysle ze nic tu sie nie zmieni a w glupcu zaznaczy sie moja beztroskosc tylko.

Finanse: kaplanka rycerz mieczy nagle wydatki zqiazane z domem

Uczucia: 5 kielichow krol mieczy smutek i ozieblosc emocjonalna.

Zdrowie: Umiarkowanie raz lepiej raz gorzej ale ogolnie ok. Ewentualnje moze cos bys nie tak z obiegiem wody w organizmie albo moze zwroce uwage na potrzebe zachowania harmonii w ciele i zajmie sie jakimis technikami typu afirmacje medytacje dzikie weze :D

Otoczenie: 9 kielichow 9 mieczy ciekawe co te karty moga oznaczac? Dwie dziewiatki. W madrej ksoadze napisali ze ze 2 dziewiatki to otrzymanie(?).  Ma ktos jakis pomysl? 

Rodzina: cesarz bez zmian

Co robic: paz mieczy as kielichow moze skupic sie na zdobywaniu wiedzy z dziedziny do ktorej mam umilowanie.

Czego nie robic: 4 kielichy krolowa bulaw  nie popadac w rutyne i nie byc zbyt nerwowa? 

Rada: 2 miecze dobrze sie zastanowic przed podjeciem decyzji

Niespodzianka: 9 bulaw. Nie wiem co to za niespodzianka moze byc. chyba nie chc niespodzianki ktora symbolizuje ta karta :sark:

 

Edit: bezrobotna stara panna z kotem na utrzymaniu. Zapomnialam napisac

Aura - Doskonalenie się w jakiejś, mozolna praca.

Praca - Och tęsknota za czymś nowym.
Finanse - podejmiesz jakąś spontaniczną decyzję finansową, podyktowaną intuicją.
Uczucia - 5 kielichów to karta braku emocjonalnego, odcinasz się od uczuć.
Zdrowie - nie czytam kart na zdrowie

Co robić - zdobyć informacje na temat tego na czym Ci zależy.

Czego nie robić - powiedziałabym, żeby nie mieć słomianego zapału.

Niespodzianka - a ja bym powiedziała, że w niespodziance będzie jakaś nieustępliwość. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sunrise009 napisał:

Aura - Doskonalenie się w jakiejś dziedzinie, mozolna praca.

Praca - Och tęsknota za czymś nowym.
Finanse - podejmiesz jakąś spontaniczną decyzję finansową, podyktowaną intuicją.
Uczucia - 5 kielichów to karta braku emocjonalnego, odcinasz się od uczuć.
Zdrowie - nie czytam kart na zdrowie

Otoczenie - impreza :) Możesz dostac zaproszenie na imprezę i będzie Cię boleć głowa.
Rodzina - Cesarz - sama sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Co robić - zdobyć informacje na temat tego na czym Ci zależy.

Czego nie robić - powiedziałabym, żeby nie mieć słomianego zapału.

Niespodzianka - a ja bym powiedziała, że w niespodziance będzie jakaś nieustępliwość. 

 

 

Edytowane przez Sunrise009
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Aura 8 denarow powiem wam ze nad niczym nie pracowalam szczegolne w tym mcu.... mi zawsze pokazuje ta karta rutyne dnia codziennego. Chyba ze pokazalo sie to ze zaczelam robic cwiczenia.. 5 min dziennie. tylko jak wychodzilam z kotem na dwor. I to w 2 polowie mca.

 

Praca 6 mieczy glupiec pojawily sie rozmyslania na d tym w jakiej pracy dalabym rade. 

 

Finanse: hmm mialam robic zalupy ale zwiazane z domem ale zrezygnowalam. Kupilam tylko kilka pedzli  do make up. A pod koniec mca mialam wydatki na lekarza i badanie.

 

Uczucia: czulam sie zle emocjonalnie. Rozstrzasalam stare sprawy. I fakt ze nie moge dac kroku do przodu.

Zdrowie umiarkowanie troche problemow z kregoslupem jak co mc z ktorymi sobie poradzilam troche cwiczylam zeby bylo ok. Zaczynam regulowac sobie rytm dnia i nocy. Leki na tarczyce dzialaja chyb abo budze sie sama wczesiej. Zrobilam zalegle badania i zaliczylam wizyte u lekarza. Wydaje mi sie ze znalazlam przyczyne kilku dolegliwosci.

 

Otoczenie: mialam takie uczucie ze chce zmienic otoczenie. Odciac sie od obecnego i zaczac nowe zycie. Na takichzasadach z otoczniem jakie chce. 

 

Rodzina : cesarz nic tu specjalnie sie nie wydarzylo. Brak zmian. U mnie nie ma za bardzo starszych mezczyzn ani wogole jakichkolwiek.

 

co robic /nie robic nie mam pojecia. Mialam slomiany zapal wiecej bylo planow i rozmyslan niz dzialania. bylam zbyt nerwowa. Byl to tez bezproduktywny mc. Wogole do rad sie nie zastosowalam. 

 

A niespodzianka to nie mam pojecia jaka byla.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Luty 2021 ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...