Skocz do zawartości

Mężczyzna w Lenormandach


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Fascynują mnie Karty Lenormand i też zakupiłam sobie małą talię. Wydanie kieszonkowe pod hasłem „Under the Roses”. Oczywiście nie porzucam mojej astrologii ani Tarota ale...jestem ciekawa jak te karty działają. Zresztą, mam za sobą długi okres wróżenia z kart klasycznych i Tarota cygańskiego. 
Po prostu ciekawska jestem :) 

 

Wybrałam trzy karty na pytanie o zamiary pewnego mężczyzny( trochę tych osobników płci przeciwnej roi mi się po głowie, tylko żaden nie przechodzi do sedna :bezradny:)- Żmija, Chmury,Bocian. 
W sumie karty mnie nie zaskoczyły i są w zgodzie z innymi rozkładami i kartami. 
Żmija- podstęp, oszustwo, rozmijanie się z prawdą oraz „ta druga”.,

Chmury- problemy, niejasna sytuacja, niski nastrój. 
Bocian- nowy początek. 

Czy ja w takim razie mogę liczyć na wyjaśnienie tej sytuacji? 
Karty Tarota twierdzą, że rok będzie przełomowy i wszystko potoczy się zgodnie z Losem. 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak wygląda karta chmur w Twojej talii, ale w mojej pokazuje ciemne chmury po stronie lewej (czyli po stronie żmiji) i jasne po stronie prawej, czyli po stronie bociana.
Wydaje mi się, że Twoja interpretacja jest zatem poprawna - nieciekawa sytuacjia, usłana nieszczerością, być może ten ktoś ma już partnerkę, o której nie wspomina (żmija może być sygnifikatorem kochanki, exdziewczyny, partnerki), jednak sytuacja sie wyjasni (białe chmury idące ku bocianowi)- zmieni - bocian - nowe początki, naprawy.

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 godzin temu, Gringe napisał:

Wybrałam trzy karty na pytanie o zamiary pewnego mężczyzny( trochę tych osobników płci przeciwnej roi mi się po głowie, tylko żaden nie przechodzi do sedna :bezradny:)- Żmija, Chmury,Bocian. 

Jego zamiary wzgledem Ciebie to być może chce zapomnieć o byłej i rozpocząć coś nowego (czytane po kolei jak zdanie). 

Rozbijając jednak jako Zmija+Chmury, to widać rywalkę, która może sporo namieszać. W centrum jest karta Chmur, więc myślę że jego zamiary względem Ciebie nie są jeszcze skrystalizowane, sam nie wie czego chce. Chmury Bocian wskazują na humorzastosc i niepewnosc jego zamiarów, takie trochę i chcialbym i boję się.

Żmija + Bocian - myślę, że jednak wybierze jakąś inną kobietę... :(

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria dziękuję Ci za wskazanie sposobu interpretacji :) Dużo informacji można tym sposobem wyciągnąć. I też jest wysokie prawdopodobieństwo, że docelowo nie chodzi o znajomość ze mną :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...