Skocz do zawartości

Powróżę w ramach ćwiczeń - karty Kipper


Gość Stilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stilla
16 godzin temu, Ewcia911 napisał:

Witam serdecznie, czy mogła bym prosić o wróżbę? 

 

Moje pytanie brzmi ; sytuacja finansowa w najbliższym czasie. 

 

Ciekawi mnie też, gdzie można się podszkolić w związku z wróżeniem itp. Czy ktoś tu na forum pomaga, daje rady. Często zdarza mi się, że mam intensywne, mocne przyczucia. Powiem to, a następnie się sprawdza po czasie. Kilka osób już to zauważyło z mojego otoczenia i myślę czy nie rozwinąć tego daru. 

 

Czytam od lewej do prawej.

 

Podróż + Dom + Spotkanie + Zamożny Dobrodziej + Osoba Fałszywa

 

Motywem przewodnim w najbliższym miesiącu jest spotkanie w sprawie pieniędzy (Spotkanie + Zamożny Dobrodziej). Karta Domu w pytaniach o finanse często oznacza małe i średnie firmy lub samozatrudnienie.

 

Jeśli pracujesz w firmie: będą w niej spore zmiany w zatrudnieniu jak i finansach. Odbędzie się spotkanie z pracownikami, z którego delikatnie mówiąc nie będziecie zadowoleni. Możliwe, że będą wydarzać się jakieś nieuczciwości finansowe.

 

Jeśli pracujesz na zlecenie: uważaj na nieuczciwego klienta. Może nie chcieć Ci zapłacić. Możliwe przeniesienie też swojej działalności w inne miejsce z powodu finansów np. podniesienia czynszu przez właściciela budynku. Może się to też odnosić do strony domowej działalności, jeśli prowadzona jest w internecie, a nie lokalu.

 

Z innych spraw: jeśli w najbliższym czasie masz jakieś spotkanie z poręczycielem, ubezpieczeniami, bankiem, agentem nieruchomości itd. (ogółem: osobami dzięki którym Twoja sytuacja materialna ma być bezpieczna) sprawdź uzyskane od nich informacje kilka razy. Jeśli to Ty zostaniesz poproszona o pomoc finansową - zapytaj o powody i upewnij się, że odzyskasz te pieniądze.

 

Edytowane przez Ragna
Dopisałam dodatkowe rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Ragna napisał:

 

Czytam od lewej do prawej.

 

Podróż + Dom + Spotkanie + Zamożny Dobrodziej + Osoba Fałszywa

 

Motywem przewodnim w najbliższym miesiącu jest spotkanie w sprawie pieniędzy (Spotkanie + Zamożny Dobrodziej). Karta Domu w pytaniach o finanse często oznacza małe i średnie firmy lub samozatrudnienie.

 

Jeśli pracujesz w firmie: będą w niej spore zmiany w zatrudnieniu jak i finansach. Odbędzie się spotkanie z pracownikami, z którego delikatnie mówiąc nie będziecie zadowoleni. Możliwe, że będą wydarzać się jakieś nieuczciwości finansowe.

 

Jeśli pracujesz na zlecenie: uważaj na nieuczciwego klienta. Może nie chcieć Ci zapłacić. Możliwe przeniesienie też swojej działalności w inne miejsce z powodu finansów np. podniesienia czynszu przez właściciela budynku. Może się to też odnosić do strony domowej działalności, jeśli prowadzona jest w internecie, a nie lokalu.

 

Hmm raczej o pracę w moim przypadku nie chodzi, bo zawodowo nie pracuje. Pierwsza część wróżby może mieć jakieś znaczenie. Zastanawia mnie ten dom, czy można go interpretować w dosłownym słowa znaczeniu?  I co może oznaczać fałszywa osoba? Czy mogę może bardziej sprecyzować pytanie, skoro już widzę, że karty widzą dużo więcej niż zawarte w pytaniu. Jeżeli to nie problem, czy mogę uzupełnić pytanie kolejnym, czy to jest problem? Otóż pytając o finanse gdzies w głębi siebie myślałam jak potoczą się sprawy ze sprzedażą mojego mieszkania , dużo zależy od wyceny rzeczoznawcy(głównie kwota jaką otrzymam) . Planuje wybudować dom do pewnego etapu i część pieniędzy przekazać komuś innemu na kupno dzialki. Podróż na pierwszej pozycji, to by się zgadzało, bo właśnie jestem w trakcie przeprowadzki do rodziców. 

 

Jeżeli to był by nie problem i jest możliwość to sprecyzuje pytanie;

Czy kwota pieniędzy, jaka zostanie nam zaproponowana, będzie wystarczająca, żeby można było spełnić plany?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tutaj nowa, czy chciałabyś mi też powróżyć?

Bardziej chodzi mi o uczuciowe sprawy, jestem świeżo po rozstaniu,

nie wiem czy jeszcze wrócimy do siebie, czy to już ostateczne...

Mam też zaplanowaną wizytę w szpitalu, która jest przesunięta

ze względu na koronawirusa, ale wiążę z nią duże nadzieje

(możliwe, że po wielu latach w końcu zdiagnozują moją dolegliwość,

ale jest to tak rzadka choroba, że aż trudno mi wierzyć, że to może

być to)

 

Z góry dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Za zgodą Ismer przeniosłam się z kartami do działu wróżb. Można mi tam zadawać pytania wszelkie i jeśli ktoś chce wróżbę, to proszę to zrobić w wątku z linku niżej :) 

 

 

 

 

@mika43 @Beatus @wilkMorski - nie ma sprawy, postawię Wam karty, przenieście pytania do zalinkowanego wątku z poszanowaniem regulaminu, który tam napisałam :)
@Ewcia911 - tak, jak najbardziej dom może być tutaj dosłowny. Możesz mnie dopytać o sprzedaż domu, jak najbardziej. Administracja dzisiaj się zgodziła, że mogę wróżyć już "oficjalnie" i mam nowy wątek, więc kolejne pytania możesz mi zadać już tam :) Osoba Fałszywa to najprościej mówiąc oszustwa albo problemy lub błędy. Ta karta mówi, że coś jest nie tak i warto sprawdzać rzeczy dwa razy. Mogą być problemy z tym przekazywaniem pieniędzy temu człowiekowi.

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.03.2021 o 11:44, Ragna napisał:

 

IMG-20210309-105817.jpg

Życie zawodowe: Troski i nieprzyjemności + Nadzieja/Rozległa Woda + Sąd

 

Widzę w tym niezadowolenie z tego gdzie jesteś, oraz decyzji szefostwa. Ich decyzje będą chaotyczne i stresujące. Nadzieja wiąże się z wymarzonym miejscem lub sytuacją w jakiej chcemy być, dlatego kojarzy mi się z kwestią zmiany działu, którą miałaś. Nie mam tu karty mówiącej o realnych zmianach (np. działu, więc jeśli jeszcze go nie zmieniłaś, to w tym miesiącu się to nie wydarzy. Jeśli już jesteś: to Ci się nie będzie podobać), właściwie jest tu bardziej zastój i zły humor z powodu tego gdzie jesteśmy. Możliwe przedłużanie decyzji przez kierownictwo, co będzie stresujące.

 

Troski + Nadzieja = kiepski stan psychiki. 

Nadzieja + Sąd = nadzieja na ostateczną decyzję i rozstrzygnięcie jakiejś sprawy.

Psychika, stresy, podejście do życia: Łaskawy Pan + Ponure Myśli + Łaskawa Pani

 

Będziesz myślała o jakiejś parze, lub to ona wejdzie Ci na głowę ze swoimi problemami. Pan już nie patrzy na kobietę i najchętniej by sobie poszedł w inną stronę. To Pani wydaje się być nim zainteresowana, ale jej wzrok przesłaniają Ponure Myśli, ale i Pan o niej dobrze nie myśli (Ponure Myśli + Łaskawa Pani = ponure myśli o kobiecie). 

 

Życie finansowe = Zmiana + Szczęśliwe Zakończenie w Miłości + Jego Myśli

 

Nadejdą zmiany! Są jeszcze przed Tobą. Pojawi się jakiś świetny (Szczęśliwe Zakończenie) pomysł i nowa strategia (Jego Myśli - oznacza myśli, pomysły, strategie; czasem mężczyznę, ale to niekoniecznie) na zdobycie większej ilości finansów :)

 

Życie rodzinne: Zamożna Panna + Osoba Fałszywa + Pokój Stołowy

 

Jeśli masz siostrę lub inną bliską kobietę (w Twoim wieku lub młodszą), to wyjdą jakieś sprawy, które ukrywała i o których dowie się rodzina. Możliwe, że będzie Twoją rywalką (Zamożna Panna + Osoba Fałszywa), a jej działania wpłyną na rzeczy, z którymi mocno się identyfikujesz, jesteś z nimi mocno związana i są Twoim prywatnym obszarem (krąg przyjaciół, najbliższe cele, ogółem wszystko to, co uznajemy za osobiste i bardzo bliskie). Możliwe tez takie błahe sprawy jak błędy podczas remontu salonu u siostry ;p

 

Zdrowie: Krótkotrwała Choroba + Długa Podróż + Otrzymanie Podarunku

 

Tematem są choroby, które długo się ciągną. Uważaj na miejsca, w których niespodziewanie mogłabyś coś złapać, a jeśli masz już taką chorobę, to możliwe jest otrzymanie wreszcie jakiegoś leku, który na nią pomoże.

 

Miłość: Nieoczekiwane Pieniądze + Praca Zajęcia + Osoba Wojskowa

 

Nadejdzie trochę niespodziewana okazja do tego, by popracować nad nieustępliwą postawą jakiejś osoby (mężczyzny). Nie ukrywam, znalazłam sobie informację na temat Twojego stanu cywilnego, bo te karty nie pokazują żadnego romansu, bardziej coś stałego z powodu tego Wojskowego, który wskazuje na konkrety i Praca, która pokazuje wkładanie wysiłku w relację ;) Możliwa miła niespodzianka ze strony mężczyzny, a nawet dosłownie jakiś bonus pieniężny w jego pracy, co pozytywnie wpłynie na codzienne życie i związek.

PS. Teraz myślę sobie, że sprawy finansowe mogą Ci się dobrze układać dzięki dobrej sytuacji mężczyzny i to miałoby sens, dlaczego dla odmiany praca będzie stresująca.

 

 

Wracam z weryfikacją, myślę że już więcej nic się nie zdarzy chyba ;) jak co to wrócę drugi raz xD

 

1. No moje tak zwane "życie zawodowe" jest do bani i nie lubię mojej pracy. Nie mam też pomysłu na zmianę, choć bardzo bym chciała znaleźć go (stąd ta Nadzieja może).

2. Tutaj trochę nie wiem, myślałam dużo o moim bracie i jego nowej dziewczynie, te jej ponure myśli by pasowały o tyle że miała ciężkie przeżycia rodzinne i rzeczywiście jest to jakiś problem, ale nie w kontekście związku. Innych pomysłów tu nie mam, myślę że to może być to.

3. Jego myśli bym chyba odczytała, że mój mąż ma naprawdę dobry plan na zmianę zawodu i przez to zarobienie więcej pieniędzy i bardzo go w tym wspieram. Jest to dopiero plan, ale myślę że do zrealizowania. 

4. Tutaj znowu historia z moim bratem i tą dziewczyną (dosłownie Zamożna panna ona jest tak w ogóle xD). Bardzo się bałam spotkania z nią i sobie wyobrażałam jakieś dziwne teorie na jej temat, więc ta Fałszywa Osoba to chyba ja i moje fantazje xD ostatecznie myślę że jest spoko, byli u nas na obiedzie (nie wiem czy tu można ten Pokój stołowy wcisnąć :D)

5. Tu się sprawdziło bardzo :) miałam miesiąc badania się, na wszystkie możliwe dolegliwości i okazało się, że moje permanentne przemęczenie i ból wszystkiego, to prawdopodobnie wynik straszliwego niedoboru witaminy D :D zaczęłam suplementację ostro i już w sumie widzę poprawę :) chociaż to nie koniec problemów zdrowotnych, no ale przynajmniej jakaś część rozwiązana.

6. Ja to widzę tak, że mój mąż w końcu dostał pracę po długim czasie szukania i wielu frustracjach z tego powodu, co oczywiście dla naszego związku jako całości też jest bardzo dobrą informacją :)

 

Bardzo dziękuję jeszcze raz za ten rozkład :bukiet: wrócę pewnie jeszcze, już w Twoim nowym wątku :)

 

*w ogóle bardzo mi się podobają te Kippery, sama się zaczynam zastanawiać czy sobie nie kupić :D

 

 

Edytowane przez martynamarzena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2021 o 14:38, Wildwood napisał:

 

 

 

 

Dziekuje za wrozbe. I mam pytanie czy to wrozba na tydzien cY mc? Jesli na mcto do konca marca? Pozowlilam sobie dodac kome

W dniu 9.03.2021 o 12:52, Ragna napisał:

 

IMG-20210309-122318.jpg

 

Tło inne, bo mi się przy biurku już nie chciało siedzieć :P Rozkład "Cyganka" który wzięłam STĄD. Jest podobny do Tabliczki Czekolady, którą zrobiłam wyżej dla martynamarzena, ale odpowiada na nieco inne pytania.

 

(1) Co dla ciebie (najbliższa przyszłość): Zmiana + Ponure Myśli + Praca/Zajęcia

 

Nadejdą zmiany, ale niestety niezbyt korzystne i będą dotyczyły pracy. Będzie możliwe poprawienie sytuacji, ale będzie wymagało dużego nakładu sił, co zwyczajnie będzie dobijające.

 

(2)  Co dla Twojego domu (sprawy rodzinne): Oczekiwanie + Długa Droga + Łaskawa Pani 

przedłuży się oczekiwanie na jakąś kobietę, mamę, ciocię lub inna starszą, przyjaźnie nastawioną panią. Jeśli jest młodsza - to jest to osoba z dużym doświadczeniem życiowym. Czekasz może na kogoś w tym miesiącu? :)

 

(3) Co dla Twojego serca (sprawy miłosne): Łaskawy Pan + Zdobycie Zaszczytów + Karta Stanu Małżeńskiego

 

Co mogę powiedzieć, dla mnie to bycie docenionym przez jakiegoś starszego, doświadczonego mężczyznę :)

 

(4) Czego nie wiesz: Osoba Wojskowa + Nieoczekiwane Pieniądze + Szczęśliwe Zakończenie w Miłości

 

Uch, trudne karty, mogą znaczyć kilka rzeczy. Ogółem mówią o bardzo szczęśliwym obrocie spraw, darze od losu. Nie wiesz, że mężczyźnie trafiła się pozytywna okazja, dodatkowe pieniądze lub okazja w miłości. To może być też szczęśliwie zakończona sprawa urzędowa (możliwe pieniądze). Możliwe też, że to mężczyzna da Ci szansę i ładnie się łączy z kartami o miłości, chociaż zastanawia mnie, dlaczego miałabyś wtedy o tym nie wiedzieć. Cichy wielbiciel? ;)

 

(5) Czego się nie spodziewasz: Krótkotrwała Choroba + Podróż + Pokój Stołowy

 

Opóźnienia w podróży do swojego miejsca. Dla mnie łączy się ze sprawami domu - zgaduję, że w rodzinie mogliście czekać na przyjazd jakiejś kobiety, która mieszka daleko, niestety jej przyjazd będzie opóźniony. Pomniejsza, mocno naciągana interpretacja: Choroba w pytaniu o związki to... seks (bo jest łóżko). Mówię serio. Załóżmy, że ten ciąg mógłby mówić o uczuciach, wtedy byłoby to czucie pociągu seksualnego (Choroba + Podróż) i odwiedziny w wiadomym celu (Podróż + Pokój) ;)

 

(6) Co być musi: Osoba z Sądownictwa + Zamożna Panna + Spotkanie

 

Spotkanie w sprawie omówienia spraw z kobietą, urzędniczką, najpewniej finansowych (Zamożna Panna). Może to być też spotkanie z kobietą, z którą się wcześniej pokłóciłaś.

ntarz miedzy cytatami. Jest podkr

 

Hmm ogólnie najłatwiej mi zweryfikować ostatnie pytanie.  Bo.miałam spotkanie z urzędniczka i z rodziną. Zwykła formalność . Tak była kobieta dużo młodsza z która do poklocilam. Spoznila się więc na niądługo czekaliśmy. Co łączy sie z pytaniem nr 5. Musiałam też odwołać laser z porodu lockdownu. Czekałam też długo długo telewizyte.  Bo nie umowiono ze mną konkretnej godziny. 

Co do 1 pytanis to nie mam nadal pracy comnie mocno przybija. Jeżeli chodzi o pozostałe pytania to o niczym takim.nie wiedziałam. Nie wiem do jakich wydarzeń mam to odnieść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 16.02.2021 o 15:42, Ragna napisał:

 

Krótkotrwała Choroba + Dobry List + Stan Małżeński + Osoba Fałszywa

 

Będziesz miała dołek z powodu choroby, ale po pierwsze da się ją załagodzić (Krótkotrwała Choroba kończy się w którymś momencie), a po drugie będzie ona głównie fałszywymi projekcjami (Osoba Fałszywa) do których będziesz przywiązywać uwagę (Małżeństwo). Z rzeczy pobocznych: spróbuj powtórzyć wyników badań (List), możliwe, że coś w nich nie do końca wyszło.

 

Ściskam mocno, i nie dawaj się! :)

 

Weryfikacja

 

W drugiej połowie marca udało się opanować wahania nastrojów. Jest w miarę  stabilnie :). Badań nie robiłam, nie chciało mi się. Może w kwietniu zrobię hormony.

Dziękuję bardzo za karty i poświęcony czas :bukiet::1s_z:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 18:46, Ragna napisał:

@Invis

 

Kartę środkową potraktowałam jako temat, karty po lewej: przeszłość, po prawej: przyszłość.

Osoba z Sądownictwa + Kradzież + Osoba Wojskowa + Zamożna panna + Sąd

 

Rozstrzygniesz stare sprawy, niestety uczucia zostaną jak do tej pory. Rozliczysz się i pogodzisz z czymś, co zaszło między Tobą a jakimś mężczyzną. Jeśli były jakieś prawne niesnaski, to znajdą swój finał w sądzie.

Os. z Sądownictwa + Kradzież = Sąd oprócz spraw sądowych to spory, a kradzież to niemiłe sytuacje i coś, co zostało zabrane. W przeszłości miałaś niemiłe sytuacje z kimś, najpewniej z "Osobą wojskową", bo karta może symbolizować mężczyznę. Możliwe, że było wydane jakieś oficjalne orzeczenie.
Zamożna Panna + Sąd = nie wydają mi się negatywnymi kartami. Zamożna Panna to kobieta, która dobrze się czuje sama ze sobą i jest dobrą kartą. Sąd to podejmowanie decyzji. Pogodzisz się z pewnymi rzeczami. Możliwe, że przy Tobie będzie miła kobieta, przyjaciółka w wieku do 40-stki. Karty raczej nie na związek i randki z uwagi na kartę "Zamożnej Panny" i brak kart miłosnych po niej. 

Witaj,

Wracam z weryfikacją :) Rzeczywiście na polu uczuciowym nic się nie zmieniło. W przeszłości faktycznie nieprzyjemne sytuacje z mężczyzną. Opis karty "Zamożna Panna" pasuje do mnie :) Jest przy mnie miła, życzliwa kobieta w wieku, który wskazałaś. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ragna, dałem ogłoszenie w związku z wynajem pokoju.. ja chce wynająć komus.. i ostatnio nie było wielu chętnych. Stad moja prośba co mogę zrobić zeby ktoś się znalaz? Właśnie wstawiłem nowe ogłoszenie.. nie wiem czekać? Może mogłabyś postawić mi karty na to kiedy jakas osoba się wprowadzi albo coś w ten deseń? Pozdrawiam Karol 11.11.87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2021 o 21:53, Ragna napisał:

 

O, a to ciekawy rozkład i w sumie to ja mam pytania. Zadam je od razu: czy ty nie masz jakiejś rywalki albo sama nią nie jesteś?

 

Sąd + Zamożna Panna + Karta stanu małżeńskiego + Otrzymanie Podarunku + Osoba Fałszywa

 

Będę trochę skakać z kartami.

 

Rozkład wyglądał ok póki nie pojawiła mi się Osoba Fałszywa na końcu.

  • To co jest za plecami Osoby Fałszywej zostaje przez nią wykorzystywane, zabrane albo przez nią ukrywane. To nie musi być osoba, ale też jakaś ogólnie nie fair sytuacja.
  • Zamożna Panna powinna wskazywać na fajną osobę, ale jeśli się łączy z negatywnymi kartami, to może to być właśnie rywalka (o ile uznamy te odległości jako połączenie). 
  • O ile dobrze rozumiem te karty, to "zabrana" będzie tu sprawiedliwość (Sąd), dobry humor (Zamożna Panna) i ocena sytuacji w ogóle była strasznie płytka i trochę dziecinna (Sąd + Zamożna Panna). Zamożna Panna + Stan małżeński to może być kobieta związku, posiadanie dziewczyny. Stan Małżeński + Otrzymanie podarunku to może być propozycja chodzenia ze sobą, no i raczej były to deklaracje trochę podszyte jakimś fałszem. Ktoś tu coś ukrywa :P


Także ten... Nie masz w życiu jakichś problemów z drugą babą? :P

Z tą wróżbą poczekam oczywiście do końca kwietnia. Tylko zastanawiam się czy ja się o tym dowiem, czy jeśli pokazało się to w kartach to czy oznacza, że ja się o tym dowiem? Lub będę mieć styczność z tą rywalką? Mam nadzieję, że uda mi się to zweryfikować :)

Edytowane przez Amarena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Amarena napisał:

Z tą wróżbą poczekam oczywiście do końca kwietnia. Tylko zastanawiam się czy ja się o tym dowiem, czy jeśli pokazało się to w kartach to czy oznacza, że ja się o tym dowiem? Lub będę mieć styczność z tą rywalką? Mam nadzieję, że uda mi się to zweryfikować :)

 

No powiem Ci tak... Dla Twojego spokoju ducha nie wiem czy wiedza o rywalce to byłoby coś dobrego. Dla mnie: zawsze jakaś weryfikacja i wiedza o kartach, więc nie życzę, ale... :biggrin: Dobra, cięty żarcik. Na poważnie to dzisiaj o Kipperach wiem więcej i dzisiaj powiedziałabym, że chodziło w nich o świeżą relację, rozwijającą się, która wzbudza w kimś zazdrość. Resztę zostawię jak jest, żeby nie zaciemniać już obrazu, który miałam na początku. Może być trudno z wypatrzeniem problemów, nie będą takie jawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ragna napisał:

 

No powiem Ci tak... Dla Twojego spokoju ducha nie wiem czy wiedza o rywalce to byłoby coś dobrego. Dla mnie: zawsze jakaś weryfikacja i wiedza o kartach, więc nie życzę, ale... :biggrin: Dobra, cięty żarcik. Na poważnie to dzisiaj o Kipperach wiem więcej i dzisiaj powiedziałabym, że chodziło w nich o świeżą relację, rozwijającą się, która wzbudza w kimś zazdrość. Resztę zostawię jak jest, żeby nie zaciemniać już obrazu, który miałam na początku. Może być trudno z wypatrzeniem problemów, nie będą takie jawne.

Ok, dzięki za objaśnienie. Jak narazie we mnie nie wzbudzą zazdrości, bo nie mam pewności czy tak rzeczywiście jest ;) nie mam z nim kontaktu poprostu, ukrył się i uciął kontakt, że tak powiem, ale co było głównym powodem to nie wiem narazie na 100%. Myślę, że jeśli po zadaniu przez mnie pytania na uczucia na najbliższy miesiąc wyszło to, to raczej karty pokazały to o czym prawdopodobnie się dowiem - zakładając oczywiście, że wróżba jest prawdziwa. Będę się odzywać :)

 

"Może być trudno z wypatrzeniem problemów, nie będą takie jawne." 

 

Chodzi Ci o to, że będzie problem u mnie z wypatrzeniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Amarena napisał:

Chodzi Ci o to, że będzie problem u mnie z wypatrzeniem? 

 

Chodzi o to, że Osoba Fałszywa oznacza, że coś jest nie tak. To są kłopoty, ale też wszelkiej maści nieczyste zagrania, kombinowanie, fałszerstwo, falsyfikaty (podróbki przedmiotów), rzeczy ukryte, niejawne intencje, chowanie czegoś za plecami i zazdrość. Jakbym miała do czegoś przyrównać tę kartę, to najbliżej jej chyba to karty "Żmii" (Węża) w Lenormand To mogą być Twoje wewnętrzne odczucia albo czyjeś słowa (mętne, albo głupawe wyjaśnienia), ale może się też tyczyć zachowania jakiejś osoby. Napisałam, że może nie być łatwe wypatrzenie problemów, bo osoby, które kombinują, z reguły robią to tak, żeby nie było tego widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ragna napisał:

 

Chodzi o to, że Osoba Fałszywa oznacza, że coś jest nie tak. To są kłopoty, ale też wszelkiej maści nieczyste zagrania, kombinowanie, fałszerstwo, falsyfikaty (podróbki przedmiotów), rzeczy ukryte, niejawne intencje, chowanie czegoś za plecami i zazdrość. Jakbym miała do czegoś przyrównać tę kartę, to najbliżej jej chyba to karty "Żmii" (Węża) w Lenormand To mogą być Twoje wewnętrzne odczucia albo czyjeś słowa (mętne, albo głupawe wyjaśnienia), ale może się też tyczyć zachowania jakiejś osoby. Napisałam, że może nie być łatwe wypatrzenie problemów, bo osoby, które kombinują, z reguły robią to tak, żeby nie było tego widać.

Jasne, rozumiem :) dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ragno, kipperki do akcji last minute ;)

Jutro będę miała rozmowę na temat mojej dalszej przyszłości w firmie, a właściwie moich poczynań, mających na celu ułożenie tej przyszłości. I pytanie: czy rozmowa przebiegnie tak jak powinna, czyli czy omawiane będą związane jedynie z tą decyzją formalności, czy też rozwinie się dalej i będę przekonywana do jej zmiany? A jeśli to drugie, to czy dam się przekonać do innej koncepcji?

Na tym etapie nie interesuje mnie nic więcej, a o wynik tej decyzji zapytam za plus minus 3 - 4 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ismer napisał:

Ragno, kipperki do akcji last minute ;)

Jutro będę miała rozmowę na temat mojej dalszej przyszłości w firmie, a właściwie moich poczynań, mających na celu ułożenie tej przyszłości. I pytanie: czy rozmowa przebiegnie tak jak powinna, czyli czy omawiane będą związane jedynie z tą decyzją formalności, czy też rozwinie się dalej i będę przekonywana do jej zmiany? A jeśli to drugie, to czy dam się przekonać do innej koncepcji?

Na tym etapie nie interesuje mnie nic więcej, a o wynik tej decyzji zapytam za plus minus 3 - 4 tygodnie :)

 

Zmiana + Ponure Myśli + Krótkotrwała Choroba

 

Uuu. Zmiana + Ponure myśli to zmiany, przez które będziesz nieszczęśliwa i pogorszenie sytuacji. Ponure Myśli + Krótkotrwała choroba to dosłownie depresja, a także niemożność zrobienia czegoś z powodu zmartwień (Choroba tak ogólnie znaczy, że coś nie działa). Jak dla mnie to jakaś zmiana będzie Ci nie tyle zaproponowana, co narzucona i niespecjalnie będzie Ci to w smak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, Ragna napisał:

Zmiana + Ponure Myśli + Krótkotrwała Choroba

 

Uuu. Zmiana + Ponure myśli to zmiany, przez które będziesz nieszczęśliwa i pogorszenie sytuacji. Ponure Myśli + Krótkotrwała choroba to dosłownie depresja, a także niemożność zrobienia czegoś z powodu zmartwień (Choroba tak ogólnie znaczy, że coś nie działa). Jak dla mnie to jakaś zmiana będzie Ci nie tyle zaproponowana, co narzucona i niespecjalnie będzie Ci to w smak...

 

Fakty są takie, że na tym etapie przez każdą zmianę będę nieszczęśliwa, moja sytuacja się pogorszy, jak nie z jednej strony (obowiązki pracownicze) to z drugiej (aut z roboty), tu nie ma całkowitego very hepi.

I rzeczywiście: zaproponowana zmiana de facto była narzuceniem, inaczej mówiąc stanęłam w obliczu szantażu "albo-albo". To był bardzo zawoalowany przekaz informacji, ale nie pozostawiający mi złudzeń co się stanie, jeśli wybiorę swoją opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli można to ja też poproszę o wróżbę :) Aktualnie odeszłam z pracy i powiedzmy że zmieniam branżę i chcę stworzyć cos bardziej swojego. Angażuję się jednak w kilka rzeczy na raz. Powiedz mi tak ogólnie jak będzie wyglądał ten miesiąc. Paulina 08.06.1984. Dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.03.2021 o 21:53, Ragna napisał:

 

O, a to ciekawy rozkład i w sumie to ja mam pytania. Zadam je od razu: czy ty nie masz jakiejś rywalki albo sama nią nie jesteś?

 

Sąd + Zamożna Panna + Karta stanu małżeńskiego + Otrzymanie Podarunku + Osoba Fałszywa

 

Będę trochę skakać z kartami.

 

Rozkład wyglądał ok póki nie pojawiła mi się Osoba Fałszywa na końcu.

  • To co jest za plecami Osoby Fałszywej zostaje przez nią wykorzystywane, zabrane albo przez nią ukrywane. To nie musi być osoba, ale też jakaś ogólnie nie fair sytuacja.
  • Zamożna Panna powinna wskazywać na fajną osobę, ale jeśli się łączy z negatywnymi kartami, to może to być właśnie rywalka (o ile uznamy te odległości jako połączenie). 
  • O ile dobrze rozumiem te karty, to "zabrana" będzie tu sprawiedliwość (Sąd), dobry humor (Zamożna Panna) i ocena sytuacji w ogóle była strasznie płytka i trochę dziecinna (Sąd + Zamożna Panna). Zamożna Panna + Stan małżeński to może być kobieta związku, posiadanie dziewczyny. Stan Małżeński + Otrzymanie podarunku to może być propozycja chodzenia ze sobą, no i raczej były to deklaracje trochę podszyte jakimś fałszem. Ktoś tu coś ukrywa :P


Także ten... Nie masz w życiu jakichś problemów z drugą babą? :P

Weryfikuję. Nie, nic takiego nie miało miejsca.

Ogólnie to pewien facet 2 miesiace temu zerwał kontakt i tyle, ale nic mi nie wiadomo o nim. Nie mamy kontaktu. Nic się nie wyjaśniło. A w inne relację nie wchodziłam przez ten czas. Nie wiem, być może ktoś jest o mnie zazdrosny? W każdym razie nic o tym nie wiem.

 

W dniu 9.03.2021 o 10:38, Ragna napisał:

 

To jest bardzo dobre pytanie, ale nie jestem pewna czy dzisiaj potrafię na nie odpowiedzieć... Potrzebuję jeszcze trochę czasu i praktyki z Kipperami, żeby stwierdzić, która strona tu bardziej mieszała: facet czy kobieta. Zaryzykuję stwierdzenie, że kobieta. Czemu? Bo nie mam tutaj żadnej karty mężczyzny, uważam, że pojawiłby się, gdyby karty chciały powiedzieć coś o jego decyzjach albo działaniach. Tak samo bym powiedziała, że głupie wybory i ocenę sytuacji dokonała też kobieta, która zwietrzyła okazję (głupie dlatego, że Zamożna Panna ma osobowość 20-latki, która lubi poimprezować, lubi lekkie życie. Jest świetnym towarzystwem, z reguły fajną koleżanką, ale tu ją odczytuję w trochę negatywnym świetle). 

 

Osoba Fałszywa może pokazywać ogólną sytuację, że coś przed Tobą jest ukrywane. Facet się pewnie do tego dokłada, ale przyczyną i głównym burzycielem spokoju jest babka.

Mam nadzieję, że jest tu jakiś sens :) Oczywiście nie upieram się, że sytuacja jest prawdziwa. Będę wdzięczna za późniejsze weryfikacje czy z czymkolwiek trafiłam.

Prawdopodobnie karty mówiły o czymś innym :).

Tak sobie myślę teraz z perspektywy czasu o tym, i to o czym mi pisałaś zinterpretowałabym trochę inaczej, bo miałam pewną nieprzyjemną sytuację z "dobrą koleżanką", która na siłę próbowała mi szukać faceta :Dbo uważała, że powinnam go już mieć - nie ważne czy on jest w moim guście, ważne aby mi potomstwa natrzaskał i w jej odczuciu to ja już powinnam je mieć I gotować obiadki, bo ona tak ma i takie są jej obecne priorytety. Jednak wyczułam, że to nie jest szczera troska, jeśli tak to można w ogóle nazwać, kobita ma nie miała rozrywki to sobie ją znalazła, i jeszcze jaka szczęśliwa i dumna z siebie była... bo:

Po pierwsze, umówiła mnie z typem bez informowania mnie, potem mi go jeszcze wciskała na siłę i próbowała mi wmówić, że w tym wieku to już nie ma na co czekać, coś tam mu nagadała o mnie, bo nie chciał się odczepić. Po drugie, dała mój nr innemu typowi, który do mnie potem pisał. Paranoja :smieszne: normalnie wariatka :puknijsie:.

 

Także... jeśli interpretować tą Fałszywą Osobę - kobietę, jako tą koleżankę, a nie rywalkę, mogę powiedzieć, że wróżba była trafna, bo pasuje mi tu też przede wszystkim , to co napisałaś, że jakaś sytuacja nie fair, niedojrzałe decyzje tej kobiety, niezbyt szczere intencje. No i faktycznie bardziej tu chodziło o kobietę, bo ona namieszała. 

Edytowane przez Amarena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 10:39, Ragna napisał:

 

No powiem Ci tak... Dla Twojego spokoju ducha nie wiem czy wiedza o rywalce to byłoby coś dobrego. Dla mnie: zawsze jakaś weryfikacja i wiedza o kartach, więc nie życzę, ale... :biggrin: Dobra, cięty żarcik. Na poważnie to dzisiaj o Kipperach wiem więcej i dzisiaj powiedziałabym, że chodziło w nich o świeżą relację, rozwijającą się, która wzbudza w kimś zazdrość. Resztę zostawię jak jest, żeby nie zaciemniać już obrazu, który miałam na początku. Może być trudno z wypatrzeniem problemów, nie będą takie jawne.

Chyba pierwsze opisy ww. bardziej tu pasowały. Może zazdrość tej kobiety jest ale nie w kontekście rywalki, tylko zwykła zazdrość kobieca z jakiegoś tam powodu... Tak myślę, bo ciągle przewijała Ci się ta zazdrość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ragno droga, nadszedł czas rozwiązania i proszę Cię o odpowiedź co się urodzi: chłopiec czy dziewczynka :biggrin:

Po majówce rozstrzygnie się moja przyszłość w firmie, a z racji wieku ciążą jest tu jak raz 9 miesięcy, tyle że nie jej biologicznego noszenia, a moich przygotowań do zmiany w pracy i jest to moje symboliczne dziecko ;)

Jako że chłopiec to rodzaj męski i symbol energii odśrodkowej i aktywnej, to przyjmijmy, iż jeśli otrzymam kartę wyjazdową (z pracy oczywiście, czyli wypowiedzenie, w związku z czym będę aktywnie szukać innego zajęcia) chłopak będzie tego symbolem, a jeśli zostanę na służbie (czyli w pracy) to będzie dziewczynka, jako symbol energii dośrodkowej i pasywnej.

Jasne, że ta symbolika to tak dla ubarwienia codzienności, bowiem pytanie jest najzwyczajniej trywialne: zostaję w pracy czy z niej wylatuję? :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...