Skocz do zawartości

Czy mam szanse na powrót?


Mad_Lenka

Rekomendowane odpowiedzi

Opis sytuacji : z Tarotem dopiero raczkuje,  kurcze nawet nie raczkuje :/ a chyba jeszcze pełzam - stąd prośba do Was o wsparcie w interpretacji :) mam jeszcze bardzo małe doświadczenie z kartami dlatego moja interpretacja nie będzie tak rozbudowana i być może trafna, ale po to tu jestem żeby się wszystkiego nauczyć.. a więc do brzegu :)

Rozstałam się z facetem i niestety bardzo go zraniłam i można nawet powiedzieć,  że zrobiłam to niestety 2 razy ... Jednak mimo wszystko nadal czuje silne uczucie. Zaczęłam nawet o niego walczyć,  odbyliśmy jedną rozmowę, ale nastała cisza, więc... zapytałam karty co dalej . Pytanie brzmiało : czy do siebie wrócimy. 

 

I tak

1. Obecna sytuacja - Wisielec,

2. Postawa pytającej - odwrócony Czarownik,

3. Co powinnam zrobić,  żeby się pojednać - odwrócone 6 mieczy

4. Co on o tym myśli  - odwrócone 3 buławy

5. Co zamierza w tej sytuacji - Rycerz Buław,

6. Jakie jest źródło problemu - 2 puchary,

7. Czy powrót ma sens - Błazen,

8. Czy ostatecznie wrócą do siebie - Kochankowie

 

I teraz te moje odczytywanie (być może będzie przez nie przemawiać poszukiwanie nadziei na powrót Ehhh)

1. Wisielec - sytuacja zawieszona, czyli to co jest teraz niestety. Czekam na jego decyzję czy w ogóle chce w to wejść..

2. Odwrócony Mag - tutaj trochę kobiecej manipulacji, grania na jego uczuciach , żeby dał jednak nam szansę ?

3. Odwrócone 6 mieczy - tu mam trochę problem , bo coś z wyjazdem, zaczęciem drogi od nowa - nie do końca wiem jakie działania mam podjąć. Planowałam wyjechać na Walentynki do rodzinnego miasta , to takie jedyne co przychodzi mi do głowy.  A to akurat byłby dzień naszej rocznicy.

4. Od. 3 buławy - boi się mi ponownie zaufać,  a także ze go oszukam i znów odejdę, 

5. Nieszczęsny rycerz buław - niby sex, chociaż znalazłam też tu jedną opinię,  że może być również to że go pociągam ( no a wiem , że tak jest) i jakoś mam nadzieję,  że to bardziej to 2 niż bycie zabawką na raz :(

6. 2 puchary - i teraz relacja partnerska hmm ? Czy to chodzi o to , że się z kimś spotyka ? Bo powiedział,  że kogoś poznał. Czy bardziej chodzi o naszą relację, ale wtedy to nie mam na tą kartę pomysłu 

7. Błazen - nowa droga ? 

8. Kochankowie - tak jednak mi się uda ?

 

Czyli podsumowując,  mam szanse na powrót muszę jednak uzbroić się w cierpliwość, budować zaufanie i nie naciskać. Nie wiem jednak czy to moje pobożne życzenie,  żeby tak to odczytać czy rzeczywiście jest to w kartach.. I tu zwracam się do Was 

 

będę niesamowicie wdzięczna za pomoc.

 

 

Edytowane przez Mad_Lenka
Dopisałam interpretację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to bazuje na jednym blogu [link do strony komercyjnej] dodatkowo czasami posiłkując się też innymi stronami - jesli chodzi o Dopiero niedawno trafiłam tutaj. Tak jak wspomniałam jestem na początku, a ten rozkład był dla mnie bardzo emocjonalny , więc być może odczytałam go niestety intencyjnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...