Skocz do zawartości

co pan czuje do pani


Hilia

Rekomendowane odpowiedzi

Co pan czuje do pani?

as kielichów plus 4 miecze

podsumowanie 7 mieczy

 

Możliwe pozytywne uczucia nie są okazywane na zewnątrz, być może pan w ogóle nie pozwala sobie na jakiekolwiek uczucia.

7 mieczy  - człowiek kreuje fałszywy obraz siebie?

Czy w 7 mieczy może być również ranienie drugiej osoby?

 

Z przełożenia as denarów - jak gdyby istniała możliwość stworzenia więzi między nimi?

Edytowane przez Hilia
  • Nie lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Hilia Ja bym to widziała tak: As Kielichów to początek, szansa na uczucie ale mamy też 4 Mieczy a ta karta zawsze oznacza dla mnie czekanie. Coś zostanie odłożone w czasie, odwlecze się opóźni i nie mamy na to wpływu. Może ten pan jest nieśmiały, zachowawczy? 7 Mieczy oznacza takie czajenie się z pierwszym krokiem, robienie czegoś ukradkiem( czasem oznacza złodzieja, oszusta). Może ten pan oszukuje Cię w „dobrej wierze”? 
As Monet - szansa na coś trwałego. 

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sajya

As kielichów + 4 mieczy czytam jako długotrwałe uczucie, szczere. 7 mieczy może oznaczać tu, że strony inaczej oceniają sytuację, wymijając się przy tym

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest skotniałe uczucie, w stanie wiecznego spoczynku, wybacz, ale dla mnie tu nie ma uczucia, wręcz kalkulowanie zimnym rozumem niż sercem.  Kalkulacja raczej szachrajska .

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adamandium napisał:

To jest skotniałe uczucie, w stanie wiecznego spoczynku, wybacz, ale dla mnie tu nie ma uczucia, wręcz kalkulowanie zimnym rozumem niż sercem.  Kalkulacja raczej szachrajska .

z przełozenia jest as denarów - tym bardziej szukanie szans dla siebie  - zimnym egositycznym kalkulowaniu. Jak by chciał coś ugrać, ale nie napewno szczere uczucie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.02.2021 o 18:26, Hilia napisał:

Co pan czuje do pani?

as kielichów plus 4 miecze

podsumowanie 7 mieczy

 

Możliwe pozytywne uczucia nie są okazywane na zewnątrz, być może pan w ogóle nie pozwala sobie na jakiekolwiek uczucia.

7 mieczy  - człowiek kreuje fałszywy obraz siebie?

Czy w 7 mieczy może być również ranienie drugiej osoby?

 

Z przełożenia as denarów - jak gdyby istniała możliwość stworzenia więzi między nimi?

Uczucie w stanie spoczynku. Z 7 mieczy mówi o wycofaniu i to takim chybcikiem.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 2/6/2021 at 5:26 PM, Hilia said:

Co pan czuje do pani?

as kielichów plus 4 miecze

podsumowanie 7 mieczy

Uczucie jest ale się nie rozwija tak jak by facet przestał sobie tym zaprzatac głowę z jakiegoś powodu, może nie ma kontaktu między nimi ? I z tego samego powodu się również wycofuje. Dla mnie 7 mieczy to często ktoś sprawdza coś by potem się wycofać.  

Raz dosłownie mi pokazało " nie mam zamiaru się angażować " . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 18:26, Hilia napisał:

Co pan czuje do pani?

as kielichów plus 4 miecze

podsumowanie 7 mieczy

No nie liczyłabym na jakieś wielkie uczucie, bo się ktoś nowy na horyzoncie pojawił (As Kielichów), więc z tej znajomości Pan się rakiem wycofuje...

7 Mieczy - to nie są uczciwe zagrywki, czasem się to określa: "pod osłoną nocy". Pani nie wie wszystkiego, a on też do końca uczciwy nie jest...

 

W dniu 6.02.2021 o 22:02, adamandium napisał:

uczucie, w stanie wiecznego spoczynku,

Cudowne określenie :biggrin:

  • W punkt 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 minutes ago, Mesi said:

To po co pyta? Skoro zrezygnowała?

 

Dokładnie. Ja myślę, że aby prawidłowo zinterpretować karty to trzeba znać minimalnie sytuację - a tutaj nikt z nas interpretujących nie wiedział, że to Pani odeszła od Pana...

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hilia napisał:

Bo jest ciekawa.

A no widzisz - a nie do tego Tarot służy, żeby z ciekawości w energiach grzebać. I takie pytanie nie jest fair w stosunku do innych - bo ja na przykład będąc świadoma sytuacji i tego, że ktoś pyta z ciekawości, nie brałabym w tym udziału. Teraz już wiem, co na prawdę znaczyła ta 7 Mieczy...

  • Nie lubię 1
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
24 minutes ago, Mesi said:

A no widzisz - a nie do tego Tarot służy, żeby z ciekawości w energiach grzebać. I takie pytanie nie jest fair w stosunku do innych - bo ja na przykład będąc świadoma sytuacji i tego, że ktoś pyta z ciekawości, nie brałabym w tym udziału. Teraz już wiem, co na prawdę znaczyła ta 7 Mieczy...

Ehhh....No brak słów. Widać, że nie dla wszystkich jest Tarot. Czuję się oszukana - pomagamy na forum, wierząc, że w pewien sposób niesiemy pomoc a czasem znajdują się takie jednostki które w perfidny i podstępny sposób korzystają z naszej dobrej woli. 
Ręce opadają. 

  • Nie lubię 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury. Aż szkoda czasu, by wciągać się w taką głupią dyskusję. 

Być może pozytywna informacja na temat jego uczuć spowodowałaby zmianę jej decyzji.

Po to chyba jest tarot, żeby dowiadywać się prawdy, której na przykład ktoś nie mówi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 hour ago, Hilia said:

Co za bzdury. Aż szkoda czasu, by wciągać się w taką głupią dyskusję. 

Być może pozytywna informacja na temat jego uczuć spowodowałaby zmianę jej decyzji.

Po to chyba jest tarot, żeby dowiadywać się prawdy, której na przykład ktoś nie mówi.

 

@Hilia - rozumiem, że nie jesteś żadną z tych osób o których mowa w Twoim pytaniu? Tarot do tego nie służy by mieszać się w sprawy osób trzecich. Korzystamy z dobrej i nie przymuszonej woli a nie po to by szpiegować innych- nawet mając jak najlepsze intencje. Z resztą, jest informacja w regulaminie tego działu: 

NIEDOZWOLONE są pytania nie związane bezpośrednio z sytuacją osoby pytającej, szczególnie jeśli są to:
a) pytania o sprawy osób trzecich, o których osoba pytająca nie powinna być informowana, a pyta z czystej ciekawości lub innych przyczyn (np "co ich łączy?", "jak im jest razem?" itp.)
b) pytania mające na celu pozyskanie informacji na temat innych osób, a w szczególności naruszające ich godność, prawo do prywatności czy dotyczące ich spraw intymnych lub zdrowotnych.

 

Mam nadzieję, że Admini mają to na uwadze. 

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...