Skocz do zawartości

Obserwowanie


adamandium

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,   :usmiech:

 

odnoszę wrażenie, że jestem obserwowana  i czytane są moje posty, (bez reakcji) na fb. mimo że nie mam aktywnej opcji na obserwowanie. 

 

Do rzeczy, zapytałam kart:  

Jak mają się moje przeczucia, do stanu faktycznego? 

Karty  

 

AS Mieczy - Gwiazda  

z podsumowania kart - Moc 

 

I tak, aby nie wyszło życzeniowo, hmm?  może, nie tyle że ta osoba mnie stricte obserwuje, ale posty czytane są napewno, aby się oświecić w tym o czym piszę w nich.  W mocy z kolei, widzę wstryzmywanie się do tzw. lajków ad moich komentarzy,  własciwie to na lajkach najmniej mi zależy - taka dygresja.  

 

Jak Wy widzicie sprawę o którą pytam.  

Dziękuję z góry ...

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, adamandium napisał:

AS Mieczy - Gwiazda  

Uważam, że nie jesteś obserwowana. As Mieczy to karta kontaktu, a więc gdyby było coś na rzeczy to w tym wypadku doszłoby do jakiejś konkretnej reakcji ze strony tej osoby. 

Gwiazda to karta nadziei.. tak jakbyś miała taką wewnętrzną nadzieję, że ten ktoś Cię obserwuje ale tak naprawdę nie jest o czym mówi As Mieczy..

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Uważam, że nie jesteś obserwowana. As Mieczy to karta kontaktu, a więc gdyby było coś na rzeczy to w tym wypadku doszłoby do jakiejś konkretnej reakcji ze strony tej osoby. 

Gwiazda to karta nadziei.. tak jakbyś miała taką wewnętrzną nadzieję, że ten ktoś Cię obserwuje ale tak naprawdę nie jest o czym mówi As Mieczy..

Tak i mnie się wydaje, nadto powyżej napisałam, że nie ścisle obserwowanie wchodzi w grę, jak czytanie moich postów.  Rekacji od tej osoby raczej nie będzie, nie zniży się do tego, bo to mój stary wróg taki cichy konfident:sciana:.  Także nadziei w tym nie pokładam, aby reagował na komentarze. 

Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...