Skocz do zawartości

Zakochanie


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Takie przyjemne pytanie u mnie dzisiaj?

 

Czy jeszcze kiedyś się zakocham? Karty załóżmy tak na najbliższe 3 lata. 

 

Rydwan VII, 4 monet, as mieczy dołożyłam do asa słońce XIX i kapłana V

 

Bardzo ciekawe karty. Na pewno zamknę za sobą jakieś stare schematy. Wyjdę że skorupy. Mężczyzny nie ma no chyba, że ten kapłan to ten ktoś, ale mimo wszystko takie przyjazne te karty, że powinnam być chyba szczęśliwym człowiekiem. 

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wyjdziesz poza schemat i znajdziesz spelnienie w milosci i szczesliwy zwiazek. Chociaz nie ma tutaj kart na romantyczne zakochanie sie. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Wildwood napisał:

Mysle ze wyjdziesz poza schemat i znajdziesz spelnienie w milosci i szczesliwy zwiazek. Chociaz nie ma tutaj kart na romantyczne zakochanie sie. 

Dziękuję bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Rydwan to karta nie bardzo związkowa( z tego, co już czytałam tutaj na forum ale też z moich własnych rozkładów). Bo w Rydwanie umysł kontroluje popęd, żądze, emocje, serce. Człowiek jest bardzo logiczny. Powiedziałabym też, że to karta samotności, takiej z wyboru- skupienie się na innych tematach niż związki( niekoniecznie z własnego wyboru ale podyktowane okolicznościami). Potem mamy 4 Monet - jeśli jesteśmy sami to na dany moment karty nie widzą innych perspektyw i jest utrzymanie tego, co jest. A wręcz zamknięcie się na potrzeby serca. Kalkulacja. Na końcu As Mieczy- jakiś pomysł, rodzaj odcięcia się - może porzucenie myśli o angażowaniu się w związek. 
Słońce to raczej przyjaźń niż gorący romans a Kapłan to ktoś kto „nawija makaron na uszy”- facet lubi gadać jak radio( na jednej z talii mój Papież jest przedstawiony w postaci starego amerykańskiego radia, na innej jest to małpka w szatach duchownego) - zależy jak u Ciebie jest przedstawiony? Skłonna jestem powiedzieć, ze na miłość to on jest za bardzo zdystansowany, sztywny. Obcy. 
 

I taka myśl na koniec, nie zamykaj się na okres 3 lat- te karty pokazały Ci najbliższy  czas przez który musisz przejść i nie pokażà sytuacji która może być zaraz po Nowym Roku. 
 

Trzymam kciuki, nic nie jest wieczne :dziadek:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gringe napisał:

Rydwan to karta nie bardzo związkowa( z tego, co już czytałam tutaj na forum ale też z moich własnych rozkładów). Bo w Rydwanie umysł kontroluje popęd, żądze, emocje, serce. Człowiek jest bardzo logiczny. Powiedziałabym też, że to karta samotności, takiej z wyboru- skupienie się na innych tematach niż związki( niekoniecznie z własnego wyboru ale podyktowane okolicznościami). Potem mamy 4 Monet - jeśli jesteśmy sami to na dany moment karty nie widzą innych perspektyw i jest utrzymanie tego, co jest. A wręcz zamknięcie się na potrzeby serca. Kalkulacja. Na końcu As Mieczy- jakiś pomysł, rodzaj odcięcia się - może porzucenie myśli o angażowaniu się w związek. 
Słońce to raczej przyjaźń niż gorący romans a Kapłan to ktoś kto „nawija makaron na uszy”- facet lubi gadać jak radio( na jednej z talii mój Papież jest przedstawiony w postaci starego amerykańskiego radia, na innej jest to małpka w szatach duchownego) - zależy jak u Ciebie jest przedstawiony? Skłonna jestem powiedzieć, ze na miłość to on jest za bardzo zdystansowany, sztywny. Obcy. 
 

I taka myśl na koniec, nie zamykaj się na okres 3 lat- te karty pokazały Ci najbliższy  czas przez który musisz przejść i nie pokażà sytuacji która może być zaraz po Nowym Roku. 
 

Trzymam kciuki, nic nie jest wieczne :dziadek:

Spoczko. Dziękuję bardzo :)

Edytowane przez panna.marta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, panna.marta napisał:

Takie przyjemne pytanie u mnie dzisiaj?

 

Czy jeszcze kiedyś się zakocham? Karty załóżmy tak na najbliższe 3 lata. 

 

Rydwan VII, 4 monet, as mieczy dołożyłam do asa słońce XIX i kapłana V

 

Bardzo ciekawe karty. Na pewno zamknę za sobą jakieś stare schematy. Wyjdę że skorupy. Mężczyzny nie ma no chyba, że ten kapłan to ten ktoś, ale mimo wszystko takie przyjazne te karty, że powinnam być chyba szczęśliwym człowiekiem. 

Na pytanie: „czy...” odpowiedź twierdząca w pierwszej karcie. Tak. Zakochasz się.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mesi napisał:

Na pytanie: „czy...” odpowiedź twierdząca w pierwszej karcie. Tak. Zakochasz się.

Dziękuję :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 23:18, panna.marta napisał:

Takie przyjemne pytanie u mnie dzisiaj?

 

Czy jeszcze kiedyś się zakocham? Karty załóżmy tak na najbliższe 3 lata. 

 

Rydwan VII, 4 monet, as mieczy dołożyłam do asa słońce XIX i kapłana V

 

Bardzo ciekawe karty. Na pewno zamknę za sobą jakieś stare schematy. Wyjdę że skorupy. Mężczyzny nie ma no chyba, że ten kapłan to ten ktoś, ale mimo wszystko takie przyjazne te karty, że powinnam być chyba szczęśliwym człowiekiem. 

Narazie mocno sie doleczasz i jeszcze tej gotowosci u Ciebie nie ma. Chronidz tego co masz i obserwujesz kto puka do Twoich drzwi raczej odmawiajac. Na przyszłość karty wskazują fajna, zdrowa dobra, stala relacje dla Ciebie.Wspierajaca. A cos Ty myslala? Taka fajna, ciepla dziewczyna spelni swoje marzenia! 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Raisa_ napisał:

Narazie mocno sie doleczasz i jeszcze tej gotowosci u Ciebie nie ma. Chronidz tego co masz i obserwujesz kto puka do Twoich drzwi raczej odmawiajac. Na przyszłość karty wskazują fajna, zdrowa dobra, stala relacje dla Ciebie.Wspierajaca. A cos Ty myslala? Taka fajna, ciepla dziewczyna spelni swoje marzenia! 

Dziękuję :*

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 7.02.2021 o 23:18, panna.marta napisał:

Czy jeszcze kiedyś się zakocham? Karty załóżmy tak na najbliższe 3 lata. 

 

Rydwan VII, 4 monet, as mieczy dołożyłam do asa słońce XIX i kapłana V

 

Tak. Słońce uważałam za super pozytywną kartę, dzięki której karty obok nie są takie negatywne. Dzięki temu masz same pozytywne Wielkie Arkana, które pokazują ogólną sytuację jako pozytywną. Rydwan pokazuje ruch, zwycięstwo, a więc sytuacja się zmieni i rzeczy zaczną się "dziać". 4 Denarów niby pokazuje jakiś dobrobyt i stabilność, ale w RW postać kurczowo trzyma Denary, jakby chciała pokazać "moje!" i nie chciała tego stracić. Starowiejska w której się aktualnie zaczytuję wspomina, że karta przy zakochaniu może oznaczać rozczarowanie, co podciągnę trochę pod trwałe rozczarowanie związkami, trzymania się swojej bardzo dostatniej i wygodnie urządzonej, ale jednak zamkniętej muszli. Będziesz musiała się rozluźnić i odciąć takie myślenie (As Mieczy). Dzięki temu otworzysz się (Słońce) i wyjdziesz z samotności, którą sobie sama serwujesz. Zyskasz wolną wolę i odzyskasz kontrolę nad życiem (Kapłan), a czas który spędziłaś sama, nie będzie czasem straconym.
 

Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi: zakochasz się, bo zyskasz zdolność do zrobienia tego.

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...