Skocz do zawartości

Poniedziałek- karty dnia ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam :) Nieczęsto rozkładam sobie karty na dzień ale dziś zapowiada się mały galimatias i tak sobie pomyślałam, że zerknę co tam karty powiedzą. 
Mam: 4 Monet, Król Kielichów, Świat. 

4 Monet to siedzenie w domu. Spadł u nas śnieg i jest niebezpiecznie ślisko( mało kto tu zmienia opony na zimowe). 
Król Kielichów- siostra zaprosiła znajomego na kawę w południe więc pewnie go poznam. 
Wygląda na sympatycznego i życzliwego w tym Królu Kielichów. 
Świat- i tu mam problem bo nie wiem. W planach mamy wyjście do sklepu. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minute ago, HopeNot said:

Siedzenie w 4 ścianach a ten pan poprowadzi cię w jakiś nowy nieznany świat dla Ciebie, czy to w realu czy w wyobraźni. 

A właśnie miałam pisać bo częściowo mogę zweryfikować. 4 Monet to zdecydowanie zamknięcie i obok tego Króla Kielichów- nie poznaliśmy się. Pan wypił kawę z siostrą i był nastawiony na poznanie mnie a ja...zostałam w pokoju z synem. Gość dzisiejszy zdążył zobaczyć moje nogi, kiedy przrmierzał przedpokój w drodze do łazienki. 
Był nawet rozczarowany bo powiedział do siostry, że się ogolił skoro miał poznać rodzinę :redface:

Zbieramy się zaraz do sklepu - dam znać jeszcze jak ułożył się dzisiejszy dzień. :) 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
19 minutes ago, Gringe said:

A właśnie miałam pisać bo częściowo mogę zweryfikować. 4 Monet to zdecydowanie zamknięcie i obok tego Króla Kielichów- nie poznaliśmy się. Pan wypił kawę z siostrą i był nastawiony na poznanie mnie a ja...zostałam w pokoju z synem. Gość dzisiejszy zdążył zobaczyć moje nogi, kiedy przrmierzał przedpokój w drodze do łazienki. 
Był nawet rozczarowany bo powiedział do siostry, że się ogolił skoro miał poznać rodzinę :redface:

Zbieramy się zaraz do sklepu - dam znać jeszcze jak ułożył się dzisiejszy dzień. :) 

Mam nadzieję że nogi go na tyle zainteresowały że jeszcze wróci  :D . Świat to faktycznie przejście z jednego w drugie. W twoim przypadku z pomieszczenia do pomieszczenia. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 minutes ago, HopeNot said:

Mam nadzieję że nogi go na tyle zainteresowały że jeszcze wróci  :D . Świat to faktycznie przejście z jednego w drugie. W twoim przypadku z pomieszczenia do pomieszczenia. 

Nie no, to nie mój randkowicz tylko siorki :girlsy:

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

No to pora na weryfikację :) 

Już wiem czemu nie widuję karty Świat w rozkładach- jest to bardzo dobra karta :D 

Pojechałyśmy z siostrą i naszymi dziećmi do nowego sklepu a tam udało nam się tani zrobić zakupy, kupiliśmy makaron który możemy jeść na naszej diecie i ...zabawki dla chłopaków(mega zmyślna opona od samochodu a w drugim zestawie opona od motocykla). 
To był naprawdę fajny dzień :) 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Poniedziałek- karty dnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...