Skocz do zawartości
hekate20

Tabliczka o-uija

Rekomendowane odpowiedzi

hekate20

Czy ktos wie gdzie ja mozna nabyc? Przegladałam cała sieć i nigdzie nie mogłam znalezc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20

Wielkie dzieki . Jak jakis czas patrzyłam na allegro to nie bylo :) Ja juz mam troche doswiadczenia z ta tabliczka gdyz mam mojej kolezanki zajmuje sie spirytyzmem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Emeya

eh a ja nie polecam... Ani spirytycyzmu ani mediumizmu ani chanelingu....

Stawiam na czystość!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sheina

ehh ja się na tym nie znam, ale troche przeraza mnie, że takie rzeczy są ogolnodostępne, a l udzie mają tak bardzo głęboko gdzieś to, w czyje ręce moze sie ona dostać, c o gorsza jakie miec konsekwencje... ;/

rozumiem, jeszcze tarota idt, ale wywolywanie duchoiw na sile... to nei zabawa, przeciez nie wiesz kto moze przyjsc.. one maja podobno tendeję do tebgo, aby kłamać.. i moga podawac się za kogos innego niz w rzeczywsitosci sa..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20

A czy ktos tu mowi o wywoływaniu duchów na sile?

Ja wiem o tym doskonale ze dusze moga sie podawac za kogos innego ale jak ktos wie co robi i przedewszystkim umie to i zna sie na tym to ja nie widze przeciwwskazan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Afuredasu

Mam głupie pytanie. Co to wogóle jest za tablica?? Jak jej się wogóle używa? Racja że też takie coś jest tak dostępne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Emeya

Duchów nie trzeba prosić:)

Fakt iż wiedza jest potrzebna-pomaga w EGZORCYZMACH jeśli się nie zamknie portali.

Przeciwskazań jest sporo:) ale... każdy wie co robi... a jak nie wie to cóż...

Pozdrawiam

A czy ktos tu mowi o wywoływaniu duchów na sile?

Ja wiem o tym doskonale ze dusze moga sie podawac za kogos innego ale jak ktos wie co robi i przedewszystkim umie to i zna sie na tym to ja nie widze przeciwwskazan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20
Mam głupie pytanie. Co to wogóle jest za tablica?? Jak jej się wogóle używa? Racja że też takie coś jest tak dostępne

najporciej mowiac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anixot

Cóż. Jak dla mnie to czysty idiotyzm sprzedawać takie rzeczy na allegro. Debilizm pełną gębą. Potem kupią to jakieś smarkacze i będzie niezła jazda ;/

W duchy oczywiście wierzę. Wierzę, bo wielokrotnie miałam z nimi kontakt, co najśmieszniejsze, nie była mi do tego potrzebna żadna kretyńska tabliczka. Przy pomocy Ouija można jedynie ściągnąć sobie legion demonów i inne ciekawe postacie, których za cholerę nie można się samemu pozbyć - potrzebny jest do tego licencjonowany egzorcysta.

Mam znajomą, która kiedyś bawiła się w wywoływanie duchów za pomocą tejże tabliczki, którą kupiła sobie gdzieś za granicą. W duchy nie wierzyła, horrory ją śmieszyły... do czasu, kiedy nie stwierdziła, że się zabawi w "rozmówki o północy". Tak się zabawiła, że do dziś boi się własnego cienia. Schudła w ciągu miesiąca dwadzieścia kilo, sama w pokoju nie zaśnie, a nie daj Boże zgaś jej światło...! Mało zabawne. A wydawało się, że taka realistka! Taka sceptyczka! No i proszę - ponad rok na mocnych lekach uspokajających i pod opieką terapeutki.

Proponuję nawet nie myśleć o tej tabliczce. Można sobie zapewnić zajebistą rozrywkę do końca życia ;/ opętanie przez demona czy inną łajzę z jakiegoś podrzędnego wymiaru to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tribalbellydancer

jak bylam mala to fascynowala mnie ta tabliczka gdy widzialam ja na amerykanskich filmach hehe sama bym chetnie sprobowala ale pod okiem doswiadczonej osoby. w internecie jest mnostwo galerii tych tabliczek, niektore sa naprawde 'przesliczne' jak np ta:

http://shop.celtic-inspiration.com/images/ouija.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20
jak bylam mala to fascynowala mnie ta tabliczka gdy widzialam ja na amerykanskich filmach hehe sama bym chetnie sprobowala ale pod okiem doswiadczonej osoby. w internecie jest mnostwo galerii tych tabliczek, niektore sa naprawde 'przesliczne' jak np ta:

http://shop.celtic-inspiration.com/images/ouija.jpg

jest piekna!!!! na jakiej stroni ja znalazlas? Jak nie chcesz pisac tutaj to wyslij na prv.

A co do tabliczek na allegro tez sie zgadzam z tym ze to glupota ze ja wystawili... kolezanka ze stolicy ma racje... Chociaz dowiedzialam sie ze to sklep czarodziejski Fraida na brackiej je sprzedaje. A to na allegro to tylko reklama.

Pozdrowienia dla kolezanki z wawy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20

znalazłam te tabliczke. W anglii kosztuje ona okolo 10 funtów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anixot

Też pozdrawiam warszawiankę :lol: kiedyś widziałam śliczne tabliczki, ale cholera wie gdzie - miałam z dziesięć lat, a więc to było dziesięć lat temu. Sama bym się nigdy nie zdecydowała na zabawę czymś takim, niezależnie czy z kimś doświadczonym, czy nie (tym bardziej jeśli nie :P) wolę nie ryzykować duchem przyklejonym mi do tyłka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20

a znasz jakies fajne sklepy magiczne w wawie? ja znam tylko Fraida na brackiej 20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anixot

Ja znam malusieńki ale ciepły sklepik na Białostockiej :) nie znam dokładnego adresu, ale mogę ci kiedyś pokazać do niego drogę. Nie jest super wyposażony, ale tam jest ten klimat, którego na Brackiej nie znalazłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20

ok z checia go zobacze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dama Trefl

Zastanów się hekate20,co robisz... Ja odkąd skończyłam 13 lat mam z nimi kontakt, próbuję to blokować (z różnych względów). Za pomocą tabliczki sprowadzisz tylko astralne byty nic lepszego,sprowadzisz dusze zagubione,złe... Już nie mówiąc,że coś takiego może się do Ciebie "przyczepić" i chcieć opętać,a walka bez wiedzy i wsparcia jest trudna,a zwłaszcza dla laików.

Nie umniejszam Twojej wiedzy,ale wiem,co się moze wydarzyć jeżeli to zrobisz,jakie mogą być tego konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pluszowy_kot

hekate20,zgadzam się z Damą Trefl-taką tabliczką nie przyciągniesz nic dobrego.jeśli potrzebujesz kogoś konkretnego,to zawołaj go do siebie,poproś,by przyszedł.jeśli może-zjawi się i tabliczka nie będzie do niczego potrzebna.ani żeby go wezwać,ani żeby rozmawiać.

i wybaczcie off topa,ale pozdrawiam warszawianki :) i aż wstyd się przyznać,ale o sklepach na Brackiej i Białostockie w ogóle nie miałam pojęcia :icon_eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anixot

Pluszowy Kocie, a jakie znasz? :) offtop jak offtop, ale wybitnie przydatny dla wszystkich warszawskich wróżek i wróżów :D

Co do tabliczki - po co ona, łatwiej połączyć się bez niej, no i ma się pewność, że przynajmniej nie ściągnie się na siebie nic naprawdę niepowołanego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20

osobiscie nigdy nie probowalam polłaczyc sie bez tabliczki, wiec nie wiem za bardzo jak to sie robi...

Jesli chodzi o sklepy to w Alejach jerozolimskich byla kiedy galeria wrózka ale ja zamkneli. Teraz w tych alejach został tylko sklep TAO, ale w nim jeszcze nie bylam. Podobno na brackiej procz fraidy jest tez inny sklep ale tam tez nie bylam. Adres to Bracka 4 ( przynajmniej tak w necie wyczytałam.

W sumie mam taka propozycje mozemy sie kiedys my warszawiacy spotkac i pogadac sobie o magii, ezoteryce itd.

Co wy na to? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pluszowy_kot

hekate20,nie umiem tak naprawdę podać recepty,żeby się ktoś konkretny zjawił.ja zaczynałam o tej osobie myśleć i po prostu przychodziła :) nigdy się nie zdarzyło,żeby przypałętało się jakieś badziewie,z którym bym musiała się później użerać.

a sklepów nie znałam w ogóle-żadnych :wstydnis:kiedyś buszowałam po internecie w poszukiwaniu czegoś stacjonarnego (chciałam kupić tarota) ale nic nie znalazłam i w efekce przestałam szukać.a co do warszawskiego spotkania to jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20
.a co do warszawskiego spotkania to jestem jak najbardziej za :)

no to super !!! wiec czekamy na wiecej chetnych:)

zawsze razem mozna sie tz wybrac do jakiegos sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tribalbellydancer
jest piekna!!!! na jakiej stroni ja znalazlas? Jak nie chcesz pisac tutaj to wyslij na prv.

A co do tabliczek na allegro tez sie zgadzam z tym ze to glupota ze ja wystawili... kolezanka ze stolicy ma racje... Chociaz dowiedzialam sie ze to sklep czarodziejski Fraida na brackiej je sprzedaje. A to na allegro to tylko reklama.

Pozdrowienia dla kolezanki z wawy :)

wpisalam w google w wyszukiwarke obrazow:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anixot

Ja jestem chętna! Ja, ja! *piszczy, machając ręką* trzy osoby to już tłok :lol: no, ale żeby nie robić offtopu... ja przywoływać nic nigdy nie przywoływałam, duchy same do mnie przychodzą - całe szczęście, że mam dość silną barierę i jak do tej pory żaden mi jeszcze krzywdy nie zrobił...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hekate20

u mnie zaczeło sie to od moge powiedziec " wywoływania ducha podswiadomosci" Wiecie klucz, bibla itd... i rzeczywiscie działalo... a dopiero potem tabliczka i powazniejsze sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sariel
Cóż. Jak dla mnie to czysty idiotyzm sprzedawać takie rzeczy na allegro. Debilizm pełną gębą. Potem kupią to jakieś smarkacze i będzie niezła jazda ;/

W duchy oczywiście wierzę. Wierzę, bo wielokrotnie miałam z nimi kontakt, co najśmieszniejsze, nie była mi do tego potrzebna żadna kretyńska tabliczka. Przy pomocy Ouija można jedynie ściągnąć sobie legion demonów i inne ciekawe postacie, których za cholerę nie można się samemu pozbyć - potrzebny jest do tego licencjonowany egzorcysta.

Mam znajomą, która kiedyś bawiła się w wywoływanie duchów za pomocą tejże tabliczki, którą kupiła sobie gdzieś za granicą. W duchy nie wierzyła, horrory ją śmieszyły... do czasu, kiedy nie stwierdziła, że się zabawi w "rozmówki o północy". Tak się zabawiła, że do dziś boi się własnego cienia. Schudła w ciągu miesiąca dwadzieścia kilo, sama w pokoju nie zaśnie, a nie daj Boże zgaś jej światło...! Mało zabawne. A wydawało się, że taka realistka! Taka sceptyczka! No i proszę - ponad rok na mocnych lekach uspokajających i pod opieką terapeutki.

Proponuję nawet nie myśleć o tej tabliczce. Można sobie zapewnić zajebistą rozrywkę do końca życia ;/ opętanie przez demona czy inną łajzę z jakiegoś podrzędnego wymiaru to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej.

prawda,na tym trzba sie znac,wiadomo ze ludzi zawsze necilo nieznane,ale to Nieznane zna Nas;)

ktos kiedys powiedzial " wierzysz w Diabla? nie,a powinnas bo On wierzy w Ciebie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anixot
prawda,na tym trzba sie znac,wiadomo ze ludzi zawsze necilo nieznane,ale to Nieznane zna Nas;)

ktos kiedys powiedzial " wierzysz w Diabla? nie,a powinnas bo On wierzy w Ciebie" ;)

Cóż, cytat dobrze mi znany, bo z mojego ukochanego filmu "Constantine". I owszem, zawiera w sobie cholernie dużo prawdy. A owszem, zawsze człowieka nęci Nieznane, które nierzadko idzie w parze z Niebezpiecznym. Ale ta adrenalina często nie jest warta skutków, które potem się pojawiają... Zwłaszcza jeśli chodzi o wywoływanie duchów, które naprawdę duchami nie są, a jedynie jakimś bytowym syfem, które potrafi nieźle zatruć resztę życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sariel

tak,masz racjie,ale mlodych chcacych sprobowac jak to jest,bedzie wiecej z kazdym dniem,mam nadzieje ze zostanie wyprodukowancyh wiecej odpowiednich filmow ,zeby przestraszyc mlodych;) i odciagnac ich od bawienia ze " ogniem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi