Skocz do zawartości

Sytuacja finansowa w najbliższym czasie ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, dziś z rana poraziła mnie informacja, że dostanę mniej kasy z moich zasiłków bo są pewne odliczenia których niestety wcześniej nie uwzględniłam :( 

I mocno przeliczyłam się z budżetem. I kurczę zegarek mi zginął( ale to inna historia). 
Nerwa mam strasznego. 
Położyłam karty z pytaniem jak będzie wyglądać moja sytuacja finansowa w najbliższym czasie:

4 Buław, Wieża, Mag. 
Świetnie, zapowiada się zatem jak na karuzeli :krecka_dostal:

4 Buław - niby fajna karta, impreza, uczczenie dokonanych działań. Tylko z czego tu się cieszyć? Nic nie zrobiłam, kasę odjęli. 
Chyba, że chodzi o to, że okres lenistwa na płatnym urlopie się zakończył i lepiej na ten moment nie będzie( płatny urlop- zbieranie plonów z wykonanej pracy, radość, uczta).

Wieża - chyba tutaj oznacza moje gwałtowne poszukiwanie pracy, koniec okresu pozostawania w domu.

Mag - zapewne będę działać by te pieniądze wyciągnąć z podziemi( chyba udam się na rozmowę z mamą...). 
Kurczę. 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Skojarzyło mi się że poruszysz niebo i ziemię by zdobyć kasę mimo braku stabilizacji, będziesz kombinować. Wieża zawaliła twój dotychczasowy komfort co może być impulsem do działania. 

Karty mogą pokazywac że trzeba będzie uciąć wydatki na dom lub że właśnie zostały ucięte. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gringe napisał:

Położyłam karty z pytaniem jak będzie wyglądać moja sytuacja finansowa w najbliższym czasie:

4 Buław, Wieża, Mag. 

Twoja stabilizacja finansowa się nagle pogorszy i będziesz musiała łatać dziury budżetowe, kombinując skądś kasę. Mag mówi o tym, że mimo trudniejszej sytuacji opisanej kartą Wieży jakoś sobie poradzisz tylko musisz wykazać się przedsiębiorczością i sprytem.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 minutes ago, Ziomal597 said:

Twoja stabilizacja finansowa się nagle pogorszy i będziesz musiała łatać dziury budżetowe, kombinując skądś kasę. Mag mówi o tym, że mimo trudniejszej sytuacji opisanej kartą Wieży jakoś sobie poradzisz tylko musisz wykazać się przedsiębiorczością i sprytem.

Dzięki @Ziomal597 - też moja interpretacja szła w tym kierunku tylko obawiałam się, że ta Wieża to może być kolejny finansowy cios a drugie, że nie zawsze znam sposób interpretacji jeśli dana karta pojawi się na końcu, początku czy w środku. 
 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gringe napisał:

Dzięki @Ziomal597 - też moja interpretacja szła w tym kierunku tylko obawiałam się, że ta Wieża to może być kolejny finansowy cios a drugie, że nie zawsze znam sposób interpretacji jeśli dana karta pojawi się na końcu, początku czy w środku. 
 

Uważam, że karty pokazały konsekwencje tego co się już wydarzyło czyli załamanie jakiegoś poziomu życia i konieczność kombinowanie typu pożyczenie od znajomych albo np dobieranie jakiś zleceń w pracy..

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Ekspert

Weryfikacja( myślałam, że mam już ją za sobą): sytuacja finansowa nie była aż tak fatalna, dach nad głową miałam i mam do tej pory. Faktycznie jednak był to czas kiedy zaczęła się moja przerwa w pracy w hotelu - dostałam wypowiedzenia z powodu redukcji etatów z powodu pandemii a o nowej pracy mogłam pomarzyć z uwagi na okrojoną liczbę miejsc pracy. 
W Magu zawsze pokazuje mi się „wyciągnięcie kasy spod ziemi” czyli wszelkie konta sklepowe z punkami lojalnościowymi( można zamienić w niektórych na przelew bankowy lub na kolejne zakupy, w zależności od sklepu). 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Sytuacja finansowa w najbliższym czasie ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...