Skocz do zawartości

szybka weryfikacja ZWERYFIKOWANE


Hilia

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak dojadę co celu?

7 denarów+8 kielichów

podsumowanie - księżyc

 

Pomyślałam sobie, że emocji mi nie zabraknie, niepokoję się, bo pogoda, roboty drogowe, zmiana organizacji ruchu, ale jakoś dojadę i w dodatku wrócę, bo podobno 8 kielichów to i powrót ;) Pomyślałam też o korkach przy 7 denarów.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hilia napisał:

 

 

Jak dojadę co celu?

7 denarów+8 kielichów

podsumowanie - księżyc

 

Pomyślałam sobie, że emocji mi nie zabraknie, niepokoję się, bo pogoda, roboty drogowe, zmiana organizacji ruchu, ale jakoś dojadę i w dodatku wrócę, bo podobno 8 kielichów to i powrót ;) Pomyślałam też o korkach przy 7 denarów.

Dosyc dlugo chyba i mozolnie. W sensie moze dlugo zajac jazda. 8 kielichow w koncu dojedziesz. Ksiezyc moze w nocy?  Albo jakies nieprzewidziane sytuacje?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wildwood napisał:

Dosyc dlugo chyba i mozolnie. W sensie moze dlugo zajac jazda. 8 kielichow w koncu dojedziesz.   Albo jakies nieprzewidziane sytuacje?

Dokładnie tak było. Droga niedaleka, ale z względu na warunki pogodowe i roboty drogowe trwała dłużej niż zazwyczaj oraz obfitowała w nieprzewidziane sytuacje - aczkolwiek to drobnostki związane z nadmiarem śniegu i lodu na jezdni. Emocji przy tym sporo :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

Podróż się przedłuży, będzie ochota na zwrócenie w powrotem. Może trochę pobłądzisz, ale mam wrażenie ze jednak zrezygnujesz. 

Faktycznie trochę pobłądziłam w poszukiwania miejsca do zaparkowania - było ciekawie :) Miałam ochotę zrezygnować z wizyty w drugim punkcie usługowym, ale uparłam się i udało się wszystko załatwić :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na szybka weryfikacja ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...