Skocz do zawartości

Moje walentynki ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie mając żadnych planów na Walentynki postanowił zapytać jak je spędzę.

 

1.Z kim spędzę Walentynki? Cesarz

2.Gdzie? 7 kielichów

3.Jak je spędzę? 5 kielichów, Król Kielichów 

4.Czy będę zadowolony? Paź Monet 

 

1.Ale dziwnie pokazało? Z tatą? Możliwe, że w gronie rodzinnym, razem z rodzicami.

2.Rozmarzony na kanapie przed telewizorem. 

3.Będę przygnębiony i smutny. Skupie sie na własnych uczuciach i o tym będę rozmyślał. 

4.Ta karta nie mówi jasno, ale raczej tak. Ostatecznie wszystko sobie przemyśle i wyciągnę jakieś praktyczne wnioski lub ułożę w głowie jakieś plany. 

Tak patrzę: 7 kielichów, Król Kielichów. Wydaje mi się, że spędzę je przy alkoholu. Zazwyczaj nie pije, ale chyba w tym dniu się skusze. 

Ogólnie dzień spędzę w domu pogrążony w refleksji.

Proszę o pomoc :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, nastek96 napisał:

Witajcie, nie mając żadnych planów na Walentynki postanowił zapytać jak je spędzę.

 

1.Z kim spędzę Walentynki? Cesarz

2.Gdzie? 7 kielichów

3.Jak je spędzę? 5 kielichów, Król Kielichów 

4.Czy będę zadowolony? Paź Monet 

 

1.hm faktycznie męska energia może jakiś kolega którego znasz i lubisz wspólna posiadowka albo ktoś z rodziny tata, wujek

2. Dom, relaks, własny pokój, snucie planów 

3.Będą jakieś wspomnienia, rzeczywiście niekoniecznie mile albo możesz coś przeżywać 

4.Tak finalnie to nie będzie źle, bo jak będą nawet przemyślenia to takie wartościowe owocujące na przyszłość, jakieś wnioski korzyści. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, nastek96 napisał:

Witajcie, nie mając żadnych planów na Walentynki postanowił zapytać jak je spędzę.

 

1.Z kim spędzę Walentynki? Cesarz z jakims starszym facetem z rodziny

2.Gdzie? 7 kielichów gdyby nie lokdaln to powiedzialabym ze w kinie ale tak to s domu przed tv?

3.Jak je spędzę? 5 kielichów, Król Kielichów  moze bedziesz smutny rozgoryczony a jakis KK bedzie Cie pocieszal

4.Czy będę zadowolony? Paź Monet mysle ze tak albo mozesz nie myslec w kategoriach zadowolenia. Bedziesz myslex o czyms innym a te walentynki moga nie miec takiego znaczenia.

 

 

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

A z całego podsumowania wychodzi Słońce lub Wieża, zależnie od tego jak liczona jest Siła. W sumie bardzo fajnie, bo w końcu zobaczę jak się sprawdza u mnie :)

Jeśli Wieża to może być nie przyjemnie.

Jeśli Słońce to faktycznie jakiś męski wieczór, w końcu Słońce to męska energia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
13 hours ago, nastek96 said:

Witajcie, nie mając żadnych planów na Walentynki postanowił zapytać jak je spędzę.

 

1.Z kim spędzę Walentynki? Cesarz

2.Gdzie? 7 kielichów

3.Jak je spędzę? 5 kielichów, Król Kielichów 

4.Czy będę zadowolony? Paź Monet

A jest szansa że z nikim ? Z samym sobą, w swoim własnym pokoju, tworząc milosne scenariusze w swojej głowie, możliwe że z drinkiem, troszkę się nad sobą uzalajac.  Czy będziesz zadowolony? Możliwe że skupisz się nad czymś praktycznym, czy to zadania w domu czy pracy. Oby było lepiej mimo wszystko :). 

Wszytkiego najlepszego z okazji Dnia Walentynek! Dużo miłości śle w Twoja stronę ! ❤

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, nie mając żadnych planów na Walentynki postanowił zapytać jak je spędzę.

 

1.Z kim spędzę Walentynki? Cesarz

2.Gdzie? 7 kielichów

3.Jak je spędzę? 5 kielichów, Król Kielichów 

4.Czy będę zadowolony? Paź Monet 

 

1.Ale dziwnie pokazało? Z tatą? Możliwe, że w gronie rodzinnym, razem z rodzicami.

2.Rozmarzony na kanapie przed telewizorem. 

3.Będę przygnębiony i smutny. Skupie sie na własnych uczuciach i o tym będę rozmyślał. 

4.Ta karta nie mówi jasno, ale raczej tak. Ostatecznie wszystko sobie przemyśle i wyciągnę jakieś praktyczne wnioski lub ułożę w głowie jakieś plany. 

Tak patrzę: 7 kielichów, Król Kielichów. Wydaje mi się, że spędzę je przy alkoholu. Zazwyczaj nie pije, ale chyba w tym dniu się skusze. 

Ogólnie dzień spędzę w domu pogrążony w refleksji.

Proszę o pomoc :)

Solo będziesz - czyli sam, może przy butelce wina, zapijał jakieś smutki, które będą się z Ciebie ulewać dość mocno, może w tematyce uczuciowej.  Zadowolenie jakieś będzie, abyś tylko za wiele nie wydatkował z siebie, po czasie wyciągniesz wnioski po co mi było tyle się emocjonować.  :tak: 

Miłego gaworzenia zatem sam ze sobą, czasem dobrze robią takie monologi. :tak:

Edytowane przez adamandium
korekta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja:

Już 21, więc chyba nic się już nie wydarzy i mogę zweryfikować.

 

1.Z kim spędzę Walentynki? Cesarz

Z babcią :) Ta karta idealnie ją opisuje. Ku mojemu zaskoczeniu rodzinnie pojechaliśmy do babci i trochę tam zostaliśmy.

2.Gdzie? W domu. Trochę w domu u babci, trochę u mnie na łóżku. 

3.Jak je spędzę? 5 kielichów, Król Kielichów 

Otóż dziś postanowiłem zrobić sobie głodówkę. Zjadłem śniadanie i następny posiłek to dopiero jutrzejsze śniadanie. Więc spędzam je na głodnego. Dziwnie karty pokazały, bo nie odczuwam jakiegoś smutku. To karta brama. Może po prostu przełamałem blokade psychiczną i teraz planuje kolejne dłuższe dla zdrowia. 

4.Czy będę zadowolony? Paź Monet

Tak. Dostałem dziś ma walentynki finansowy prezent :koniczynka:

 

Dziękuję wszystkim za pomoc :D

 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Moje walentynki ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...