Skocz do zawartości

Awanse w Covid ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam :) 

Dużo mam ostatnio zapytań o pracę / podwyżki, w końcu Covid... Znajoma zapytała mnie, czy dostanie w lutym awans (miała obiecany na początek 2021, styczeń minął i cóż).


Paź Kielichów (9 buław) - Wieża (Paż Denarów) - Królowa Denarów (10 kielichów).

 

Nie pytałabym, żeby nie ta Wieża. Wokół takich kart nie interpretuję jej złowieszczo, choć będzie centrum zmian. Moja interpretacja wygląda następująco:

Pomimo straconej nadziei i chęci poddania się, przyjdzie dobra nowina, może w formie niezobowiązującej ploteczki. W Wieży dotychczasowy porządek burzy się, a z Paziem Denarów powiedziałabym, że to zmiana stanowiska, rozwój. Ale w jakichś ekstremalnych warunkach. Na końcu Królowa denarów i 10 kielichów mówi o tym, że Znajoma awans dostanie, ogólnie będzie finansowo zadowolona.

A Wy co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Mi się wydaje, że ona nie ma wystarczająco dużo doświadczenia. Ciekawie układają się po kolei Paź Kielichów (dziecko), Paź Denarów (student), Królowa Denarów (kobieta o stabilnej sytuacji).

 

Paź Kielichów + 9 Buław = osoba która ma (jeszcze) trochę naiwny osąd, generalnie stoi w miejscu aby na spokojnie zrewidować sytuację i podjąć decyzję gdzie iść i co robić.

Wieża + Paź Denarów = katastrofa podczas nauki, zawalą jej się poglądy na to co umie, oblanie egzaminów

Królowa Denarów + 10 Kielichów = według wszelkich "normalnych" i znanych interpretacji ostatecznie jej się uda dostać podwyżkę, według mniej popularnych teorii 10 Kielichów to taka sobie karta, bo pokazuje jedynie marzenia (jest na niej ulotna tęcza, złudzenie optyczne) i kartą realizacji jest 9 Kielichów. Ja osobiście na 10 Kielichów patrzę podejrzliwie, ale to ja, zawsze coś wymyślę. Może Królowa Denarów to jej szefowa, która naciągnie wyniki w pracy i zrobi jakiś wałek, byle znajoma dostała podwyżkę i miała "lepiej".

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Cześć Wam :) 

Dużo mam ostatnio zapytań o pracę / podwyżki, w końcu Covid... Znajoma zapytała mnie, czy dostanie w lutym awans (miała obiecany na początek 2021, styczeń minął i cóż).


Paź Kielichów (9 buław) - Wieża (Paż Denarów) - Królowa Denarów (10 kielichów).

 

Nie pytałabym, żeby nie ta Wieża. Wokół takich kart nie interpretuję jej złowieszczo, choć będzie centrum zmian. Moja interpretacja wygląda następująco:

Pomimo straconej nadziei i chęci poddania się, przyjdzie dobra nowina, może w formie niezobowiązującej ploteczki. W Wieży dotychczasowy porządek burzy się, a z Paziem Denarów powiedziałabym, że to zmiana stanowiska, rozwój. Ale w jakichś ekstremalnych warunkach. Na końcu Królowa denarów i 10 kielichów mówi o tym, że Znajoma awans dostanie, ogólnie będzie finansowo zadowolona.

A Wy co sądzicie?

Moim zdaniem karty mówią, że ma szansę, ale musi się o to upomnieć w tym paziu zagadać zaczarować by coś się zmieniło. No bo tak to słabe karty na awans. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
23 hours ago, Sunrise009 said:

Paź Kielichów (9 buław) - Wieża (Paż Denarów) - Królowa Denarów (10 kielichów

Uważam że mogą być jakieś zmiany które przyjdą z zewnątrz i spowodują że dostanie awans. Może jakieś zmiany w szefostwie , które to sprawią. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
W dniu 15.02.2021 o 15:05, Sunrise009 napisał:

Cześć Wam :) 

Dużo mam ostatnio zapytań o pracę / podwyżki, w końcu Covid... Znajoma zapytała mnie, czy dostanie w lutym awans (miała obiecany na początek 2021, styczeń minął i cóż).


Paź Kielichów (9 buław) - Wieża (Paż Denarów) - Królowa Denarów (10 kielichów).

 

Nie pytałabym, żeby nie ta Wieża. Wokół takich kart nie interpretuję jej złowieszczo, choć będzie centrum zmian. Moja interpretacja wygląda następująco:

Pomimo straconej nadziei i chęci poddania się, przyjdzie dobra nowina, może w formie niezobowiązującej ploteczki. W Wieży dotychczasowy porządek burzy się, a z Paziem Denarów powiedziałabym, że to zmiana stanowiska, rozwój. Ale w jakichś ekstremalnych warunkach. Na końcu Królowa denarów i 10 kielichów mówi o tym, że Znajoma awans dostanie, ogólnie będzie finansowo zadowolona.

 

WERYFIKACJA: Znajoma nie dostała awansu. Musiała długo się upominać, co przypłaciła pogorszeniem zdrowia i wielomiesięcznym zwolnieniem lekarskim. 

  • Smutny 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Awanse w Covid ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...