Skocz do zawartości

Info, że mój wpis musi sprawdzić moder


Ja Ja Ja

Rekomendowane odpowiedzi

to znaczy, że jakiś Pisek mnie będzie sprawdzał w oparciu o swe wierzenia np. ojca dyrektora ? Czy o to w tym chodzi ? Będzie mnie / moje pytanie sprawdzał jakiś ksiądz na pasku....? :) bo nie rozumie !

  • Nie lubię 5
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przeczytaj sam siebie i zastanów się dzieciaku co pitolisz. Inaczej tego nazwać nie mogę i nie chcę, bowiem Twój ton wypowiedzi wskazuje na co najmniej niedojrzałość, że już nie powiem na co jeszcze, bo wchodzisz tu jak do obory, nawet  dzień dobry nie powiedziałeś - a mamy powitalnię, której oczywiście nie znalazłeś - i już jedziesz z pretensjami w temacie porządkowym, który oczywiście znalazłeś.  Przyjmij więc do wiadomości, że pierwsze wpisy są moderowane bo taki przyjęliśmy system i nie zamierzamy tego każdemu z osobna tłumaczyć dlaczego, a i nikt z nas tutaj ani nie pracuje zawodowo ani nie mieszka, żeby lecieć jak tylko pojawi się wpis nowego usera. Mamy swoją pracę i swoje życie osobiste, jak ktoś z ekipy się pojawi na forum - a zawsze raz dziennie ktoś z nas tu jest - to zatwierdza wpis i tyle w temacie. 

  • Medal 1
  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 15.02.2021 o 18:54, Ismer napisał:

Przeczytaj sam siebie i zastanów się dzieciaku co pitolisz. Inaczej tego nazwać nie mogę i nie chcę, bowiem Twój ton wypowiedzi wskazuje na co najmniej niedojrzałość, że już nie powiem na co jeszcze, bo wchodzisz tu jak do obory, nawet  dzień dobry nie powiedziałeś - a mamy powitalnię, której oczywiście nie znalazłeś - i już jedziesz z pretensjami w temacie porządkowym, który oczywiście znalazłeś.  Przyjmij więc do wiadomości, że pierwsze wpisy są moderowane bo taki przyjęliśmy system i nie zamierzamy tego każdemu z osobna tłumaczyć dlaczego, a i nikt z nas tutaj ani nie pracuje zawodowo ani nie mieszka, żeby lecieć jak tylko pojawi się wpis nowego usera. Mamy swoją pracę i swoje życie osobiste, jak ktoś z ekipy się pojawi na forum - a zawsze raz dziennie ktoś z nas tu jest - to zatwierdza wpis i tyle w temacie. 

Jestem 20 letnim praktykiem okultyzmu z kontaktem stałym z Domem Rockefeller ! A TY ?! Podaję Cię Mentor z Ezoforum Ismer Domowi Rockefeller TERAZ :)

  • Nie lubię 5
Odnośnik do komentarza

A możecie już odpuścić w tym temacie ? Bardzo Was proszę. Dostałem już 5 minusósw bo moderatorzy są za pisem i przeciw okultystą praktyką i nie chcę już więcej minusów od laleczek laleczki na sznurku Domu Rockefeller ! Cała Polska podchodzi pod Dom Rockefeller w 100% :) a więc rozejm ?

  • Nie lubię 3
Odnośnik do komentarza

Skoro nikt się nie odezwał, to ja to zrobię: proszę o zdjęcie tego trolla z areny. Uważam,że to forum jest za dobre dla takich użytkowników; "20 letni praktyk" :klamca:  a takie bzdury ściągnięte z internetu pisze, do tego obraża ludzi, wystarczy cię poczytać i wszystko jasne: zmień lekarza, bo ten ci nie pomaga.

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...