Skocz do zawartości

Spotkanie ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Poznałem kogoś na portalu i w poniedziałek mamy się spotkać, pod pretekstem wspólnej nauki :D

 

1.Czy dojdzie do spotkania w poniedziałek? 10 kielichów

2.Jak przebiegnie spotkanie? 3 kielichów, paź mieczy, królowa buław

 

1.Do spotkania jak najbardziej dojdzie i zdaje się, że się sobie nawet spodobamy, albo spotkanie nam się spodoba.

2.Bedzie dużo radości i śmiechu. Będziemy dobrze się bawić, paź sugeruje, że faktycznie czegoś się nauczymy, bo będzie dużo dyskusji. Myślę, że królowa może też sugerować jakiś mały flirt przy okazji :1s_c:

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że dojdzie do spotkania, a samo spotkanie przebiegnie w bardzo wesołej atmosferze o ten paź mieczy może wskazywać naukę albo cięte riposty lub trochę sarkastyczne poczucie humoru Pani, z którą się spotkasz. Powodzenia

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Poznałem kogoś na portalu i w poniedziałek mamy się spotkać, pod pretekstem wspólnej nauki :D

 

1.Czy dojdzie do spotkania w poniedziałek? 10 kielichów

2.Jak przebiegnie spotkanie? 3 kielichów, paź mieczy, królowa buław

 

1.Do spotkania jak najbardziej dojdzie i zdaje się, że się sobie nawet spodobamy, albo spotkanie nam się spodoba.

2.Bedzie dużo radości i śmiechu. Będziemy dobrze się bawić, paź sugeruje, że faktycznie czegoś się nauczymy, bo będzie dużo dyskusji. Myślę, że królowa może też sugerować jakiś mały flirt przy okazji :1s_c:

 

Tez mysle ze dojdzie i bedzie fajnie. Moze jakies piwko/alko. A co jezeli Ty wyszedles w paziu mieczy a druga osoba w Krolowej bulaw? Czyli Ty podejdziesz nastawiony na kontakt, ciekawosc i poznanie a ta druga osoba bardziej romansowo,  bedzie zalotna bedzie podrywac.

Edytowane przez Wildwood
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza

Do spotkania dojdzie :) Będzie zabawnie i ciekawie. Królowa buław może wskazywać, że spodobacie się sobie i będzie jakaś chemia między wami. Ona może to bardziej okazywać. Powodzenia :)

Edytowane przez Anastazja979
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja

1.Czy dojdzie do spotkania w poniedziałek? 10 kielichów

Do spotkania doszło, spodobaliśmy się sobie. Bylismy sami w mieszkaniu 

 

2.Jak przebiegnie spotkanie?

3 kielichów, paź mieczy, królowa buław

Było bardzo miło i sympatycznie, było tak przyjemnie, trochę śmiechu. Nie obyło się też bez drobnych sprzeczek z powodu różnicy zdań. Jednak wszystko zostało załagodzone i królowa buław pokazała flirt, próby uwodzenia z jej strony. 

Niestety pani się przestała odzywać, chyba mogłem okazać więcej inicjatywy w zalotach :D

Nwm co zrobiłem źle

 

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, nastek96 napisał:

Weryfikacja

1.Czy dojdzie do spotkania w poniedziałek? 10 kielichów

Do spotkania doszło, spodobaliśmy się sobie. Bylismy sami w mieszkaniu 

 

2.Jak przebiegnie spotkanie?

3 kielichów, paź mieczy, królowa buław

Było bardzo miło i sympatycznie, było tak przyjemnie, trochę śmiechu. Nie obyło się też bez drobnych sprzeczek z powodu różnicy zdań. Jednak wszystko zostało załagodzone i królowa buław pokazała flirt, próby uwodzenia z jej strony. 

Niestety pani się przestała odzywać, chyba mogłem okazać więcej inicjatywy w zalotach :D

Nwm co zrobiłem źle

 

Ej tam nie lamentuj,:mysli: za wcześnie na to. Pani się nie odzywa, odczekaj - to buławowa ona gra pierwsze skrzypce. Może tym razem Twoje? 

Edytowane przez adamandium
korekta
  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, nastek96 napisał:

Dziś się odezwała i potem zamilkła. Widze, że czeka mnie zabawa w kotka i myszkę 

:smieszne: Posłuchaj starszej cioci na wesoło - dziś się odezwała potem zamilkła - toż nie będzie cały czas do ucha Tobie gaworzyć.  

A tak poważniej, to zobaczysz jak się relacja rozwinie - wiesz zabawa w kotka i myszkę owszem, czasem kotek goni myszkę czasem myszka kotka. ;)

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Bulawiana lubi męskich facetów, z pazurem, silnych i wysportowanych i  jak każda kobieta lubi być zdobywana więc zastanów się czy jesteś takim typem i czy chciałbyś takiej kobiety oraz czy ci się chce. Wie że jest atrakcyjna więc byle czym się nie zadowoli ; )

Odnośnik do komentarza

Jestem skłonny połączyć te dwa moje rozkłady:

to rozkład na życie erotyczne w lutym. Jest tam królowa denarów i to jest zdecydowanie ona. Buławiana pokazała tylko jej zaloty w tamtej chwili.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Spotkanie ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...