Skocz do zawartości

CV ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam ogłoszenie o pracę, które mnie zainteresowało, mogę zacząć pracę z polecenia, natomiast mam dziwne tzw. przeczucia. Firma jest świeża, nowo otwarta, w dobie pandemii nie do końca widzę ten biznes, bo skierowany jest do zamożnego klienta, a jak wiadomo, każdy trzyma się za portfel teraz, bogaty czy biedny. 

Zapytałam karty jaki będzie rezultat wysłania CV.

9 mieczy + 10 mieczy + 7 mieczy (Wieża)

No cóż, nic ciekawego, zostanę oszukana najwyraźniej. Poniosę straty i przez to wpadnę w nieciekawy stan emocjonalny.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz co 7 mieczy to okropna karta oszustwa i braku odpowiedzialności. Nie idź w to. Za każdym razem jak wychodziła mi ta karta ktoś miał paskudny charakter i wybitnie źle intencje. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Możliwe, że nawet nie wezmą tego cv pod uwagę.

Druga opcja: jeśli jednak wezmą i przyjmiesz tą pracę, to warunki będą gorsze niż masz teraz, dużo nerwów i nieprzespanych nocy.  Trochę czarno  to wygląda. 

Pozytywne z tych negatywnych kart może być to, że takie doświadczenie nauczy Cię wywinąć się z trudnych sytuacji. 

Wszystkiego dobrego i nie daj się wrobić

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
W dniu 19.02.2021 o 13:50, Sunrise009 napisał:

Dostałam ogłoszenie o pracę, które mnie zainteresowało, mogę zacząć pracę z polecenia, natomiast mam dziwne tzw. przeczucia. Firma jest świeża, nowo otwarta, w dobie pandemii nie do końca widzę ten biznes, bo skierowany jest do zamożnego klienta, a jak wiadomo, każdy trzyma się za portfel teraz, bogaty czy biedny. 

Zapytałam karty jaki będzie rezultat wysłania CV.

9 mieczy + 10 mieczy + 7 mieczy (Wieża)

No cóż, nic ciekawego, zostanę oszukana najwyraźniej. Poniosę straty i przez to wpadnę w nieciekawy stan emocjonalny.

WERYFIKACJA: Nie wysłałam w końcu CV, bo zniechęciły mnie karty. Ale ogłoszenie wisiało jeszcze parę miesięcy temu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na CV ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...